Czas podsumować dwie pierwsze w tym roku zabawy z papierem w roli głównej.

Zabawy z mapką spodobały się, chętnych do podejmowania wyzwań przybywa i bardzo mnie to cieszy. Mam nadzieję, że stan ten będzie trwał jeszcze długo, długo i coraz więcej osób będzie chciało spróbować swoich sił w tworzeniu papierowych dzieł, a mapki mają tu spore znaczenie, skracając proces twórczy o etap wymyślania wstępnego zarysu (ten jak powszechnie wiadomo często trwa i trwa).

Różnorodność prac powstałych według tej samej mapki jest tak niesamowita, a wszystkie prace piękne, że trudno wybrać tę najpiękniejszą.

 

W styczniowej zabawie udział wzięło 11 osób.

Tu forma pracy była dowolna, mimo wszystko należało trzymać się mapki, a dodatkowo umieścić w pracy element wymagany - kropki.

Faworytką miesiąca stycznia została Jolasia, zdobywając laury pierwszego miejsca w postaci nagrody sponsora całorocznego cyklu wyzwań czyli sklepu Fifi Rifi.

 

W zabawie lutowej wzięło udział 12 osób.

Należało wykonać kartkę okolicznościową z miłością w tle. Dodatkowym elementem było serce.

Nie udało się wyłonić zwyciężczyni w pierwszym głosowaniu, ale w dogrywce kartka Kejti wyszła zdecydowanie na prowadzenie, zdobywając zaszczytne pierwsze miejsce i nagrodę od Fifi Rifi.

 

 Moje drogie laureatki, nagrody już niedługo będą w Waszym posiadaniu, a przy okazji mam nadzieję, że zachęcą one kolejne osoby do wzięcia udziału w zabawach z papierem.

Wszystkim za udział, a sponsorowi za nagrody bardzo dziękuję.

Podziękowania należą się wszystkim głosującym w ankiecie - to dzięki Waszemu zaangażowaniu udaje się wyłonić te najpiękniejsze prace.

Wasza hogis :-*