Witamy Cię na pierwszym w Polsce Portalu pasjonatów Decoupage. Strona w całości poświęcona jest tej technice. Serwis powstał w 2006 roku i ciągle się rozwija.

Tu zapoznasz się z tajnikami decoupage od podstaw, znajdziesz wiele informacji na temat tej pasjonującej techniki, zaczerpniesz inspiracji, wymienisz się serwetkami, dowiesz gdzie robić zakupy - z nami będziesz na bieżąco.

Na forum podzielimy się z Tobą dobrymi radami i nowinkami. Bierz udział w dyskusji, jeśli podoba Ci się praca którą przeglądałaś, skomentuj ją, na pewno doda to wiary w siebie osobie która ją stworzyła. Mile widziane wszelkie posty, nie bój się zapytać, zaprezentuj swoje prace lub oceń dzieła innych - zapraszamy.


Oprócz informacji na temat naszego wspólnego hobby na forum z pewnością znajdziesz  coś jeszcze dla siebie. Pijemy tu kawkę i herbatkę w naszej kawiarni, wymieniamy się przepisami na różne pyszności, w naszym kinie rozmawiamy o filmach, słuchamy muzyki, żartujemy, sadzimy kwiatki, chwalimy się naszymi pociechami..... z chęcią przyjmiemy Cię do naszej decurodziny :)

Tu warto mieć swoje konto, zalogowani widzą więcej.

Po zalogowaniu uzyskasz dostęp do działu Porad i wielu innych - znajdziesz tam mnóstwo przydatnych informacji związanych z decoupage.

 

 

 

W imieniu załogi życzę miłego korzystania z portalu

Witam Was moje Drogie

ponieważ już kilkakrotnie spotkałam się na naszym forum z jakimiś objawami "dołowania się", popadania w kompleksy czy nawet prób rezygnacji z tworzenia deku, z powodu obejrzenia prac kogoś bardziej utalentowanego od nas, postanowiłam samowolnie {$default_grin_smiley} napisać Wam kilka słów, co sądzę na ten temat.

To, co tworzymy, robimy dla własnej (tudzież czyjejś - jeśli na zamówienie) przyjemności i każdy robi tak, jak umie i to,co umie, bądź wydaje mu się, że umie  {$default_wink_smiley} {$default_grin_smiley} (a czasami nawet wie, że ma braki, ale robi mimo to-ja tak mam) i właśnie to przekonanie o własnej wartości jest najważniejsze.

Nie każdy ma jakieś niesamowite zdolności czy umiejętności plastyczne, ba - nie każdy nawet ma jakieś wyczucie plastyczne - że tak to ogólnie nazwę... swój warsztat można sobie w jakiś tam sposób wypracować, wiadomo - im więcej tworzymy, tym więcej się uczymy, poznajemy nowe techniki, metody, sposoby itd.

Pewnych spraw być może nie da się nauczyć, bo albo ktoś ma "to coś", albo nie i czasami choćby nie wiadomo ile godzin poświęcić na deku to może się okazać, że nadal coś jest nie tak, że nadal nie wychodzi tak, jakbyśmy chciały itd, ale najważniejsza jest sama radość tworzenia (pisałam już o tym przy okazji 1-ego konkursu słoiczkowego), tak jak Greta71 ma wątek zatytułowany: Z PASJĄ - i o to tu chodzi, to ma być głównie dla nas radość i przyjemność
każda z nas szuka w deku czegoś innego - czego? to już same musimy sobie odpowiedzieć... co daje nam deku? co powoduje? czym jest w naszym życiu? czy pełni jakąś rolę/funkcję? dlaczego to robimy?

To my jesteśmy ważne i nasze pasje, nasz zapał, nasze pomysły - nie ma sensu dołować się zdolnościami innych, trzeba na nie patrzeć w ten sposób, aby starać się z nich wyciągnąć coś dla siebie, nauczyć się czegoś nowego, coś nawet podpatrzeć...

Wiem z własnego doświadczenia, że Forumki są dla siebie bardzo przyjazne, ilekroć potrzebowałam rady nikt mi nie odmówił, ilekroć pytałam o sposób wykonania jakiejś pracy - nikt nie robił z tego tajemnicy, zawsze służono mi poradą, pomocą, opinią, i to wszystko w pełnej życzliwości atmosferze!

Uważam, iż to, że ktoś robi dzieła na poziomie dużo wyższym od naszego nie jest żadną dyskwalifikacją dla nas... każda z nas już coś osiągnęła-choćby to, że odkryłyśmy swoje hobby, swoją artystyczną osobowość, to że pokazujemy publicznie swoje prace,nawet te nie do końca udane...

Uważam też, że nie ma sensu martwić się tym, że nie wszystkie jesteśmy od razu mistrzyniami... kto wie jak każda z nas się rozwinie? nawet my same tego nie wiemy...
twórzmy więc i pokazujmy nasze prace dla samej radości z tego, że cokolwiek twórczego robimy, że robimy coś, co nas rozwija, ubogaca, uwrażliwia.

Mam nadzieję, że wybiłam Wam z głowy wszelkie niepotrzebne, zupełnie nie na miejscu kompleksy - to nie jest wyścig, kto lepiej, kto więcej, kto szybciej itd - to jest sposób spędzania wolnego czasu, możliwość poznania wielu fascynujących osób i wymiany doświadczeń, spostrzeżeń, to relaks, odstresowanie się, przyjemność i tak to traktujmy, powodzenia  {$default_grin_smiley}

ANITA

key.jpg

Pewnie myślisz, że zalogowanie się do serwisu jest trudne. Otóż nie, nie musisz podawać swoich danych osobowych, wystarczy wpisać swój login, adres e-mail oraz hasło.

Jeśli już to wszystko wpisałaś i zatwierdziłaś, odbierz swoją pocztę. Na adres, który był podany przyjdzie link aktywacyjny.