Forum Decoupage24

  • 21 Listopad 2018, 21:47:05
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Pamiętaj, że osobie pokazującej swoje prace miło będzie przeczytać kilka słów od Ciebie, niż obejrzeć tylko uśmiechnięte, czy bijące brawa emotikonki.

Reklama

Sklep Artistiko
EKO DECO
Sklep Sosenka Decoupage
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
21 Listopad 2018, 21:47:05

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Regulamin rejestracji

Użytkownik wraz z rejestracją automatycznie jest zobowiązany do przestrzegania zasad panujących na forum.

- Tylko Administrator forum ma prawo zmieniać, aktualizować regulamin panujący na decoupage24.pl  informując przy tym wszystkich użytkowników.

- Wraz ze zmianami regulaminu wprowadzonymi przez Administratora, użytkownik ma obowiązek dostosowania się do nowych zasad.

Zasady regulaminu:

1. Forum jest ogólnodostępne. Każdy użytkownik forum ma prawo do wyrażania tu swojego zdania.

2. Użytkownik ma prawo do tworzenia nowych tematów. Staraj się ich nie powielać. Na początek zapoznaj się z działami i wątkami istniejącymi, może ktoś już napisał podobny.

3. Użytkownik pokazuje swoje prace zakładając swój wątek w dziale Nasze Prace, jedno zdjęcie nie może przekraczać 100 kb, jeśli chcesz pokazać więcej prac, lub zwrócić uwagę na szczegół, w jednym poście możesz wstawić  do 10 zdjęć.

4. Nowy wątek należy zakładać w odpowiednich kategoriach Forum, a pisząc temat należy go tytułować zgodnie z problemem bądź kierunkiem dyskusji.

5. Nie dopuszcza się używania treści powszechnie uznawanych za wulgarne (w tym wulgarne słownictwo, wulgarne obrazki) oraz łamiących prawo.

6. Zabrania się obrażania innych osób nawet w toku najgorętszej dyskusji.
Wszelkie przejawy agresji słownej  nie będę tolerowane, a posty obraźliwe usuwane bez ostrzeżenia. Użytkownik forum zachowujący się niegrzecznie dostanie ostrzeżenia wiadomością prywatną, a jeśli to nie poskutkuje zostanie pozbawiony dostępu do udziału w forum.

7. Zabrania się zakładania wątku w celu reklamy. Jeśli posiadasz swój sklep możesz go zareklamować w dziale Sklepy, lecz po napisaniu co najmniej 70 postów i braniu czynnego udziału w życiu forum. Nie tolerujemy też reklamy (nawet ukrytej) innych for decoupage, to nie jest w dobrym tonie. Takie posty będą usuwane.

8. Zabrania się spamowania oraz  prosi się  o niezbaczanie z tematu prowadzonej dyskusji. Jeśli chcesz wprowadzić luźny temat nie związany z decoupage załóż wątek w dziale Dyskusja Ogólna.

9. Zabrania się pisania kilku postów pod rząd, jeżeli data ostatniego posta jest wcześniejsza niż 1 dzień, a ostatnim wpisem jest Twój post - użyj wtedy opcji "modyfikuj" i dopisz to o czym zapomniałeś.

10. Posty i tematy powinny być pisane starannie, rozumie się przez to poprawność ortograficzną i gramatyczną. Jeśli masz problem stosuj program pokazujący błędy i popraw przed wysłaniem posta, będzie Ci łatwiej.

11. Za treść postów odpowiadają ich autorzy.

12. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.

Strona wygenerowana w 0.326 sekund z 21 zapytaniami.