Forum Decoupage

  • 24 Listopad 2017, 04:40:28
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Witaj u nas - fajnie że jesteś :) Tu warto mieć swoje konto, zalogowani widzą więcej ;)

Reklama

Stonogi.pl - decoupage, scrapbooking, quilling. Warsztaty w Poznaniu
EKO-DECO.pl
Sklep Sosenka Decoupage
Sklep Artistiko
Sosnodrew

Licencja rejestracji

Poprzez rejestrację na tym forum wyrażasz zgodę, że nie będziesz wysyłał/a żadnych treści, które są fałszywe, zniesławiające, niedokładne, obraźliwe, wulgarne, wrażające nienawiść, napastliwe, obsceniczne, profanujące, zorientowane seksualnie, grożące, naruszające prywatność, przeznaczone dla dorosłych lub jakkolwiek naruszające polskie lub międzynarodowe prawo. Wyrażasz również zgodę na niepublikowanie żadnych materiałów chronionych prawami autorskimi, o ile nie posiadasz praw do tych materiałów lub pisemnej zgody właściciela praw do tych materiałów. Spamowanie, floodowanie, reklamy, łańcuszki, piramidy oraz podżeganie są również zabronione.

Zauważ, że nie jest możliwe dla obsługi lub właścicieli forum sprawdzenie poprawności wiadomości. Pamiętaj, że nie monitorujemy na bieżąco wysłanych wiadomości, tak więc nie jesteśmy odpowiedzialni za zawarte w nich treści. Nie gwarantujemy dokładności, kompletności czy przydatności jakichkolwiek prezentowanych informacji. Wiadomości wyrażają opinię autorów i niekoniecznie opinię tego forum, jego załogi lub właściciela forum. Ktokolwiek uważa, że wiadomość jest niezgodna z regulaminem jest proszony o natychmiastowe powiadomienie administratora lub moderatora forum. Obsługa i właściciel forum zastrzega sobie prawo do usunięcia w rozsądnym czasie łamiących regulamin treści, jeśli uznają, że usunięcie jest konieczne. Jest to proces ręczny, więc nie możemy skasować lub przeedytować wiadomości natychmiast. Te zasady mają  również zastosowanie do informacji o użytkowniku w jego profilu.

Za zawartość wiadomości wysłanych przez Ciebie jesteś odpowiedzialny/a wyłącznie Ty.
Ponadto, wyrażasz zgodę na rekompensatę Użytkownik wraz z rejestracją automatycznie jest zobowiązany do przestrzegania zasad panujących na forum.

- Tylko Administrator forum ma prawo zmieniać, aktualizować regulamin panujący na decoupage24.pl  informując przy tym wszystkich użytkowników.

- Wraz ze zmianami regulaminu wprowadzonymi przez Administratora, użytkownik ma obowiązek dostosowania się do nowych zasad.

Zasady regulaminu:

1. Forum jest ogólnodostępne. Każdy użytkownik forum ma prawo do wyrażania tu swojego zdania.

2. Użytkownik ma prawo do tworzenia nowych tematów. Staraj się ich nie powielać. Na początek zapoznaj się z działami i wątkami istniejącymi, może ktoś już napisał podobny.

3. Użytkownik pokazuje swoje prace zakładając swój wątek w dziale Nasze Prace, jedno zdjęcie nie może przekraczać 100 kb, jeśli chcesz pokazać więcej prac, lub zwrócić uwagę na szczegół, w jednym poście możesz wstawić  do 10 zdjęć.

4. Nowy wątek należy zakładać w odpowiednich kategoriach Forum, a pisząc temat należy go tytułować zgodnie z problemem bądź kierunkiem dyskusji.

5. Nie dopuszcza się używania treści powszechnie uznawanych za wulgarne (w tym wulgarne słownictwo, wulgarne obrazki) oraz łamiących prawo.

6. Zabrania się obrażania innych osób nawet w toku najgorętszej dyskusji.
Wszelkie przejawy agresji słownej  nie będę tolerowane, a posty obraźliwe usuwane bez ostrzeżenia. Użytkownik forum zachowujący się niegrzecznie dostanie ostrzeżenia wiadomością prywatną, a jeśli to nie poskutkuje zostanie pozbawiony dostępu do udziału w forum.

7. Zabrania się zakładania wątku w celu reklamy. Jeśli posiadasz swój sklep możesz go zareklamować w dziale Sklepy, lecz po napisaniu co najmniej 70 postów i braniu czynnego udziału w życiu forum. Nie tolerujemy też reklamy (nawet ukrytej) innych for decoupage, to nie jest w dobrym tonie. Takie posty będą usuwane.

8. Zabrania się spamowania oraz  prosi się  o niezbaczanie z tematu prowadzonej dyskusji. Jeśli chcesz wprowadzić luźny temat nie związany z decoupage załóż wątek w dziale Dyskusja Ogólna.

9. Zabrania się pisania kilku postów pod rząd, jeżeli data ostatniego posta jest wcześniejsza niż 1 dzień, a ostatnim wpisem jest Twój post - użyj wtedy opcji "modyfikuj" i dopisz to o czym zapomniałeś.

10. Posty i tematy powinny być pisane starannie, rozumie się przez to poprawność ortograficzną i gramatyczną. Jeśli masz problem stosuj program pokazujący błędy i popraw przed wysłaniem posta, będzie Ci łatwiej.

11. Za treść postów odpowiadają ich autorzy.

12. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.i pozostanie nieszkodliwym dla właścicieli forum, jakichkolwiek powiązanych stron internetowych z tym forum oraz jego obsługi. Właściciel tego forum zastrzega sobie również prawo do ujawnienia twojej tożsamości (lub jakichkolwiek powiązanych informacji zebranych w tym serwisie) w przypadku formalnej skargi czy prawnych działań wynikających z Twojego użytkowania tego forum.

Masz możliwość, po rejestracji, wyboru nazwy użytkownika. Zalecamy, abyś wybrał/a odpowiednią nazwę. Nigdy nie dawaj hasła do konta, które za chwile zarejestrujesz, jakiejkolwiek osobie poza administratorem, z powodu bezpieczeństwa i dla zachowywania możliwości identyfikacji. Zgadzasz się również NIGDY nie używać konta innej osoby z jakiejkolwiek przyczyny. Jest również WYSOCE zalecane używanie złożonego i unikalnego hasła do konta, dla uniknięcia kradzieży konta.

Po zarejestrowaniu i zalogowaniu na to forum, będziesz mógł/mogła wypełnić szczegółowe informacje w profilu. Jest twoją odpowiedzialnością wprowadzenia czytelnych i dokładnych danych. Jakakolwiek informacja, którą właściciel lub obsługa forum uzna za niedokładną lub wulgarną z natury, zostanie usunięta, z lub bez wcześniejszych uwag. Odpowiednie sankcje mogą zostać nałożone.

Zapamiętaj, że z każdą wiadomością jest zapisywany twój adres IP na wypadek jeśli miał(a)byś zostać zbanowany/a na tym forum lub zaszłaby potrzeba kontaktu z twoim dostawcą Internetu. Może się to zdarzyć tylko w wypadku większego naruszenia tej zgody.

Zauważ również, że to oprogramowanie umieszcza w przeglądarce cookie, plik tekstowy zawierający różne informacje (takie jak Twoja nazwa użytkownika i hasło). Cookie jest używane TYLKO do utrzymania użytkownika zalogowanego/wylogowanego. Oprogramowanie nie zbiera, ani nie wysyła żadnych innych informacji do twojego komputera.

Strona wygenerowana w 0.08 sekund z 16 zapytaniami.