Forum Decoupage

• 24 Wrzesień 2017, 19:33:07
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Witaj u nas - fajnie że jesteś :) Tu warto mieć swoje konto, zalogowani widzą więcej ;)

Reklama

Stonogi.pl - decoupage, scrapbooking, quilling. Warsztaty w Poznaniu
EKO-DECO.pl
Sklep Sosenka Decoupage
Sklep Artistiko
Sosnodrew
Strony: [1] 2 3 ... 15   Do dołu

Autor Wątek: DECOUPAGE-radość tworzenia  (Przeczytany 20793 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anita

• Kobieta de(cu)molka
  • Kraków
DECOUPAGE-radość tworzenia
« dnia: 02 Wrzesień 2008, 10:40:54 »

witam Was moje Drogie

ponieważ już kilkakrotnie spotkałam się na naszym forum z jakimiś objawami "dołowania się", popadania w kompleksy czy nawet prób rezygnacji z tworzenia deku, z powodu obejrzenia prac kogoś bardziej utalentowanego od nas, postanowiłam samowolnie ;D napisać Wam kilka słów, co sądzę na ten temat.

To,co tworzymy,robimy dla własnej (tudzież czyjejś-jeśli na zamówienie) przyjemności i każdy robi tak,jak umie i to,co umie,bądź wydaje mu się,że umie  ;) ;D ( a czasami nawet wie,że ma braki,ale robi mimo to-ja tak mam) -i właśnie to przekonanie o własnej wartości jest najważniejsze.

Nie każdy ma jakieś niesamowite zdolności czy umiejętności plastyczne,ba-nie każdy nawet ma jakieś wyczucie plastyczne-że tak to ogólnie nazwę...swój warsztat można sobie w jakiś tam sposób wypracować,wiadomo-im więcej tworzymy,tym więcej się uczymy,poznajemy nowe techniki,metody,sposoby itd

Pewnych spraw być może nie da się nauczyć, bo albo ktoś ma "to coś", albo nie i czasami choćby nie wiadomo ile godzin poświęcić na deku to może się okazać,że nadal coś jest nie tak,że nadal nie wychodzi tak, jakbyśmy chciały itd,ale najważniejsza jest sama radość tworzenia (pisałam już o tym przy okazji 1-ego konkursu słoiczkowego),tak jak Greta71 ma wątek zatytułowany: Z PASJĄ- i o to tu chodzi, to ma być głównie dla nas radość i przyjemność
każda z nas szuka w deku czegoś innego-czego? to już same musimy sobie odpowiedzieć...co daje nam deku?co powoduje?czym jest w naszym życiu?czy pełni jakąś rolę/funkcję?dlaczego to robimy?

To my jesteśmy ważne i nasze pasje,nasz zapał,nasze pomysły-nie ma sensu dołować się zdolnościami innych, trzeba na nie patrzeć w ten sposób, aby starać się z nich wyciągnąć coś dla siebie,nauczyć się czegoś nowego,coś nawet podpatrzeć...

Wiem z własnego doświadczenia,że Forumki są dla siebie bardzo przyjazne, ilekroć potrzebowałam rady nikt mi nie odmówił, ilekroć pytałam o sposób wykonania jakiejś pracy-nikt nie robił z tego tajemnicy, zawsze służono mi poradą, pomocą,opinią, i to wszystko w pełnej życzliwości atmosferze!

Uważam, iż to,że ktoś robi dzieła na poziomie dużo wyższym od naszego nie jest żadną dyskwalifikacją dla nas...każda z nas już coś osiągnęła-choćby to,ze odkryłyśmy swoje hobby,swoją artystyczną osobowość,to,że pokazujemy publicznie swoje prace,nawet te nie do końca udane...

Uważam też, że nie ma sensu martwić się tym,że nie wszystkie jesteśmy od razu mistrzyniami...kto wie jak każda z nas się rozwinie?nawet my same tego nie wiemy...
twórzmy więc i pokazujmy nasze prace dla samej radości z tego,że cokolwiek twórczego robimy,że robimy coś, co nas rozwija, ubogaca, uwrażliwia

Mam nadzieję,że wybiłam Wam z głowy wszelkie niepotrzebne, zupełnie nie na miejscu kompleksy-to nie jest wyścig,kto lepiej,kto więcej,kto szybciej itd-to jest sposób spędzania wolnego czasu,możliwość poznania wielu fascynujących osób i wymiany doświadczeń,spostrzeżeń, to relaks,odstresowanie się,przyjemność i tak to traktujmy,powodzenia  ;D
Dlaczego doba jest tak krótka...?

mój album
http://pl.fotoalbum.eu/Anita77

serwetki do wymiany: http://pl.fotoalbum.eu/Anita77/a223945

misiarysia

• Totalna maniaczka decu
  • 18°35'E 54°25'N
    • MÓJ ALBUM
Odp: DECOUPAGE-radość tworzenia
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Wrzesień 2008, 10:53:04 »

Wow! Anita, czy ja Ci już mówiłam, że Cię kocham...? ;D
"Pisać posty pełne błędów językowych i literówek, to jak podawać komuś piwo w zasyfionym kuflu i ewentualnie potem się tłumaczyć, że ma się straszny problem z myciem"
http://bizuteriasoutache.blogspot.com/

edi

• Wyższy stopień wtajemniczenia
  • Szczecin

• 8874614
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Wrzesień 2008, 10:56:09 »

brawo Anito! To jest to właśnie! :)
EdytaK.

otulona_wiatrem

• moje prace
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Wrzesień 2008, 10:59:55 »

Madra kobieta z Ciebie :)
justyna
moje prace www.jufima.blogspot.com

Iwa

• Decu maniaczka
  • Inowrocław

• 635185
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Wrzesień 2008, 11:00:32 »

Polac jej  ;)
Brawo, Anitko!
Daj mi, o Panie, zawsze być człowiekiem...
(Wiek z wiekiem, SDM)

kizelotta

• Stały bywalec
  • Poznań/Koziegłowy
    • Moja galeryjka
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Wrzesień 2008, 11:08:10 »

I wszystko zostało powiedziane  brawo
Anita na prezydenta  :hehe: :rotfl: :hehe:

anita

• Kobieta de(cu)molka
  • Kraków
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Wrzesień 2008, 11:15:14 »

hihihihi, znaczy się podoba?
no i dobrze, o to chodziło ;D
Dlaczego doba jest tak krótka...?

mój album
http://pl.fotoalbum.eu/Anita77

serwetki do wymiany: http://pl.fotoalbum.eu/Anita77/a223945

Marcia

• Totalna maniaczka decu
  • Łódź

• 768548
    • moja galeria
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Wrzesień 2008, 11:20:26 »

Anitko, jesteś bardzo mądra, wiesz? :)
"Zycie bez namiętności jest nic nie warte."
Moja Galeria
Mój Blog

guciowa

« Odpowiedź #8 dnia: 02 Wrzesień 2008, 11:22:07 »

Ale... ja bym tu wtrąciła jeszcze jedno słówko...
Mi się podoba, że dziewczyny tutaj często piszą szczerze (tak przynajmniej przypuszczam) nie tylko o super pracach, ale też o błędach i niedociągnięciach, i to jest super!
Nie zniosłabym tego forum jakbym wstawiła lub zobaczyła totalnego gniota u wyrobionej już osoby, a pod nim same pochwały, achy i ochy, na miarę kółka wzajemnej adoracji.
Podoba mi się taka bardzo subtelna krytyka - i uważam, że po to dzielimy się naszymi pracami, aby coś na tym zyskać, aby następna była lepsza, ciekawsza, ładniejsza, bardziej dopracowana...

kizelotta

• Stały bywalec
  • Poznań/Koziegłowy
    • Moja galeryjka
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Wrzesień 2008, 11:39:52 »

Zgadzam się z Tobą Guciowa. Czasami "coś nam się wydaje" i wtedy warto aby inni spojrzeli na nasze prace ze swojego punktu widzenia. Ja tam lubię jak mi ktoś podpowie ,że inaczej zestawiłby kolory czy motyw.To świetna nauka , a poza tym wprowadza świeży powiew do moich prac. Dobrze jest wyrobić sobie swój styl, ale żeby nie popaść w rutynę i nudę fajnie jest wprowadzić coś nowego (z waszych sugestii oczywiście) :olaboga:

A Guciowa na Wiceprezydenta  :hehe: :hehe_: :hehe:
Strony: [1] 2 3 ... 15   Do góry

Strona wygenerowana w 0.195 sekund z 24 zapytaniami.