Forum Decoupage

• 20 Listopad 2017, 16:17:51
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Bierz udział w dyskusji, jeśli podoba Ci się praca którą przeglądałaś, skomentuj ją, na pewno doda to wiary w siebie osobie która ją stworzyła.

Reklama

Stonogi.pl - decoupage, scrapbooking, quilling. Warsztaty w Poznaniu
EKO-DECO.pl
Sklep Sosenka Decoupage
Sklep Artistiko
Sosnodrew
Strony: 1 [2] 3 4 ... 15   Do dołu

Autor Wątek: DECOUPAGE-radość tworzenia  (Przeczytany 21216 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Yvette77

• Gość
Odp: DECOUPAGE-radość tworzenia
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Wrzesień 2008, 12:19:01 »

Anita!!! :moj_panie: Może zostaniesz też naszym Rzecznikiem Prasowym? Oprócz Prezydenta oczywiście  ;D

Bećka

• Zadomowiona

• 6609165
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Wrzesień 2008, 15:55:46 »

Obiema rencyma i nogmi podpisuję sie pod tym co tu napisałyście z tym że mam jedno ale... ;D
Czasem zdarza się że jakaś osoba ma zły dzień i sugestie nasze może przyjąć zbyt osobiście może poczuć się urażona, lub osoba pisząca sugestie ma zły dzień i jest za ostra więc czasem zdarzają się spory nad którymi nie zawsze można zapanować więc sama nie wiem czy lepiej chwalić,radzić i sugerować czy lepiej milczeć. ::)
Będe babcią !!!!!! hurrrrraaaaa
Nasza fasolka ma 2 cm, rączki i bije jej serduszko

Moje stare prace
Nowe prace

Jagodzianka

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: 02 Wrzesień 2008, 16:32:00 »

Zgadzam się z Wami w 100%.

Czasami mogą się zdarzyć nam gorsze dni, gdy wątpimy w to, co robimy, widzimy więcej niedoskonałości swoich prac niż ich zalet. Wtedy warto wejść na ten wątek i przypomnieć sobie słowa Anitki ;) ;) ;)

Bećko, niby masz rację, z drugiej strony...Hmmmm...może powinniśmy się nauczyć przyjmować krytyczne uwagi i nie odbierać ich zbyt osobiście tylko jako chęć konstruktywnego pokazania błędów. Myślę, że większość dziewczyn  ( w tym i ja) cieszą się ze szczerych opinii, a jeżeli kogoś każda uwaga będzie bolała, to się zorientujemy i wtedy przy pracach tej osoby będziemy taktownie milczeć ;D ;D ;D

Odnośnie uwag; z przyjemnością chcę zauważyć, że dzięki tak różnym opiniom oraz uwagom  dziewczyn odnośnie mojej tacy różano-filizankowej powstał wspaniały pomysł na konkursy!!

No i pamiętajcie dziewczątka: gdybyśmy wszystkie tworzyły tak samo, to byłoby nudno. Zobaczcie same, jaką wielką radość sprawia oglądanie naszych pierwszych prac i tych ostatnich; gdy widzimy, jaką drogę ewoluowania przeszłyśmy i ile się nauczyłyśmy przez ten czas: pierwsze nieśmiałe kraki, cieniowania...

Prace naszych deku mistrzyń powinny być drogowskazem, celem, aby wciąż się uczyć  i ćwiczyć, by technicznie im dorównać!!!

RADOŚCI I OPTYMIZMU ŻYCZĘ WSZYSTKIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Ostatnia zmiana: 02 Wrzesień 2008, 16:35:06 wysłana przez Jagodzianka »

anita

• Kobieta de(cu)molka
  • Kraków
« Odpowiedź #13 dnia: 02 Wrzesień 2008, 20:48:14 »

sama nie wiem czy lepiej chwalić,radzić i sugerować czy lepiej milczeć. ::)

myślę,żę wyjścia mogą być 2 :albo pomijasz "taktownie"daną pracę,jesli Ci się ona nie podoba,lub podoba mniej niż reszta prac danej osoby, np w przypadku pokazania większej ilości prac, możesz skupić się na tym, co jest ładne wg Ciebie,a resztę pominąć-no,chyba że nawet w przypadku pokazania przez kogoś kilku prac,nic Ci w oko nie wpadło-wtedy jest druga opcja->przykład:"to pudełko wyszło  Ci ciekawie,ale ja bym dodała troszkę cieni"
czy to powyższe zdanie brzmi niegrzecznie lub nietaktownie?chyba nie, a jednak jest w nim zawarta jakaś sugestia,podpowiedź, co można zmienić,co poprawić...itp ;)
Dlaczego doba jest tak krótka...?

mój album
http://pl.fotoalbum.eu/Anita77

serwetki do wymiany: http://pl.fotoalbum.eu/Anita77/a223945

Bećka

• Zadomowiona

• 6609165
« Odpowiedź #14 dnia: 02 Wrzesień 2008, 21:05:08 »

Anita dokładnie o to mi chodziło :)
Będe babcią !!!!!! hurrrrraaaaa
Nasza fasolka ma 2 cm, rączki i bije jej serduszko

Moje stare prace
Nowe prace

korsyka60

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #15 dnia: 02 Wrzesień 2008, 21:25:46 »

Jakie Wy wszystkie jesteście mądre, delikatne, taktowne... Właściwie wiedziałam o tym, ale teraz została postawiona kropka nad "i".
Prawdziwe dusze artystyczne!

Moje prace można krytykować.. i nawet na to czekam. Nie obrażę się, a na pewno skorzystam z dobrych rad.
Pozdrawiam

Jagodzianka

• Gość
« Odpowiedź #16 dnia: 02 Wrzesień 2008, 21:48:27 »

:"to pudełko wyszło  Ci ciekawie,ale ja bym dodała troszkę cieni"
czy to powyższe zdanie brzmi niegrzecznie lub nietaktownie?chyba nie, a jednak jest w nim zawarta jakaś sugestia,podpowiedź, co można zmienić,co poprawić...itp ;)

Mnie się wydaje, ze raczej zdecydowana większość z nas tak właśnie pisze z tym, ze dla mnie to
wcale nie jest krytyka! Bo to, że np. Ty dodałabyś trochę cieni do jakiejś pracy to Twoje jej widzenie, a autor może absolutnie tego nie chcieć zrobić.
Wg mnie krytyczną uwagą jest np. napisanie, że motyw nie jest wycięty dokładnie, za mało lakieru, widać różnicę między wyrwaną serwetka a tłem, coś tam jest za bardzo pomarszczone itp. Tylko tego typu uwagi można napisać w różny sposób a ponieważ na tym forum 99,9% to wrażliwe osóbki, to napewno napiszą tak, że nikogo taka uwaga nie zaboli ;D ;D ;D

misiarysia

• Totalna maniaczka decu
  • 18°35'E 54°25'N
    • MÓJ ALBUM
« Odpowiedź #17 dnia: 02 Wrzesień 2008, 21:59:05 »

Ja uwagi typu: "motyw nie jest wycięty dokładnie, za mało lakieru, widać różnicę między wyrwaną serwetka a tłem, coś tam jest za bardzo pomarszczone" cenię bardziej niż: "nie widzę lakieru, ale może mi się tak wyświetla". Na moich pierwszych pracach, czyli podkładkach, było właśnie mało lakieru, ale myślałam, że tak ma być- dałam 3 warstwy :D  Ania Frania i Carmen napisały mi wtedy, że mam jeszcze lakierować. I ta rada trafiła do mnie, bo była szczera i udzielona bez woalowania.
"Pisać posty pełne błędów językowych i literówek, to jak podawać komuś piwo w zasyfionym kuflu i ewentualnie potem się tłumaczyć, że ma się straszny problem z myciem"
http://bizuteriasoutache.blogspot.com/

Jagodzianka

• Gość
« Odpowiedź #18 dnia: 02 Wrzesień 2008, 22:09:17 »

Dlatego też Misiu napisałam, że te słowa można napisać w różny sposób: złośliwie albo szczerze... Ale to chyba już kwestia kultury ;) ;) ;)

Yvette77

• Gość
« Odpowiedź #19 dnia: 02 Wrzesień 2008, 22:16:51 »

Noo, mnie też się Carmen na początku zapytała czy nie lubię lakierować  ;D I wcale mi się nie zrobiło źle z tego powodu  :D
Strony: 1 [2] 3 4 ... 15   Do góry

Strona wygenerowana w 0.097 sekund z 24 zapytaniami.