Forum Decoupage

• 19 Wrzesień 2017, 13:38:11
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Pamiętaj, że osobie pokazującej swoje prace miło będzie przeczytać kilka słów od Ciebie, niż obejrzeć tylko uśmiechnięte, czy bijące brawa emotikonki.

Reklama

Stonogi.pl - decoupage, scrapbooking, quilling. Warsztaty w Poznaniu
EKO-DECO.pl
Sklep Sosenka Decoupage
Sklep Artistiko
Sosnodrew
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 15   Do dołu

Autor Wątek: DECOUPAGE-radość tworzenia  (Przeczytany 20769 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jagodzianka

• Gość
Odp: DECOUPAGE-radość tworzenia
« Odpowiedź #20 dnia: 02 Wrzesień 2008, 22:23:35 »

No bo jeszcze można napisać z humorem. To jest kwestia tego, jak podchodzimy do wszelkich uwag. Pozwolę sobie przytoczyć przykład z życia wzięty. Byliśmy teraz na wakacjach nad Morzem Śródziemnym. Francuzi są znani z tego, ze języka angielskiego to niechętnie używają, więc próbowaliśmy się porozumiewać po francusku, a że się dopiero uczymy, więc...bywało zabawnie i było też tak, że Francuzi nas poprawiali za prawie każdym razem:nas bawiła nasza nieporadna wymowa ale zarazem uczyliśmy się tej poprawnej. Znajomej znajomi ;D byli w podobnych okolicach i podobnie jak my znali francuski "tak niekoniecznie", z tym że każdą poprawkę Francuzów odbierali jako niekulturalne zachowanie pełne złośliwości i twierdzili, ze na całym świecie takie zachowanie jest niedopuszczalne... Hmmm...

gretta71

• Decu maniaczka
  • Warszawa

• 6388494
« Odpowiedź #21 dnia: 03 Wrzesień 2008, 00:18:45 »

Zawsze, niezależnie od sytuacji można coś powiedzieć złośliwie lub zyczliwie, często da się to wyczuć choć czasem zdarza się, że ktos mylnie odbierze nasze intencje  :(  ale przecież nie możemy się nie wypowiadać wcale z obawy, że ktoś może nas źle zrozumieć.
Nie spotkałam się, żeby dziewczyny były obcesowe, nieżyczliwe lub złośliwe przy wypowiadaniu opinii na temat prac. Chyba każda z nas pamięta swoje poczatki..no ja pamiętam bardzo dobrze!!! Czerpię inspirację z Waszych prac i siłę do tworzenia z miłych słów.
Myślę, że po to właśnie pokazujemy swoje prace, żeby poznać zdanie innych. Podobają się nam różne rzeczy, co nie przeszkadza nam to w wydawaniu szczerych (mam nadzieję) opinii.
Fajnie Anitko, że wypowiedziałaś to, co chyba wszystkie myslimy :) Najważniejsze jest to, żeby samemu czerpać radość i dawać  ja innym :)
Juz mi się dostało po głowie (w moim wątku) za marudzenie i dobrze mi tak!!!! Ale ja naprawde trace czasem serce jak coś mi się nie udaje na początku pracy, krzywo coś przykleje, albo serwetka się zmarszczy, albo motyw  mi jakoś nie pasuje...potem już nie mogę się pozbyć wrazenia, że jest źle i myślę, że wszyscy to widzą!!! a jak się okazuje, to tylko moja trauma!
Za to tez Wam dziękuję, że sprawadzacie mnie na ziemie i pokazujecie tą lepszą stronę :)
Ja ogólnie lubię swoje prace ale najważniejsze, że odnalazłam swoją pasję i się w niej realizuję!!! A jak przy okazji komuś też się podoba to super!!! a jak się nie podoba, to trudno, różne gusta są nam potrzebne, żebyśmy nie umarły z nudów!!!
Konkurs najlepiej chyba pokazał, że ile nas, tyle wizji i mozliwości, choc wszystkie korzystałysmy z identycznych materiałów powstało tyle różnych dzieł :))I choć wybór był bardzo trudny, trzeba było go podjąć...

Wiecie jak to jest...dla mnie szklanka zawsze jest do połowy pełna, nigdy do połowy pusta...tak jest poprostu łatwiej zyć!!!!
Wierzę, że przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapomniały jak latać...

kizelotta

• Stały bywalec
  • Poznań/Koziegłowy
    • Moja galeryjka
« Odpowiedź #22 dnia: 03 Wrzesień 2008, 11:53:39 »

Moje prace można krytykować.. i nawet na to czekam. Nie obrażę się, a na pewno skorzystam z dobrych rad.
Pozdrawiam

I moje też można, i też na to czekam i też się nie obrażę  :prymus:

A zdanko rzucone przy okazji zbyt małej ilości lakieru : "czy nie lubisz lakierować ?" bardzo mnie rozbawiło. Bo w końcu kto lubi  ;D  ;D  ;D
Czasami wydaje mi się ,że 3 warstwy lakieru to już przesada i rozrzutność ( a to tylko lenistwo)  ;D  ;D  ;D

inek

• Kobieta de(cu)molka
  • Katowice
    • trochę więcej mnie samej
« Odpowiedź #23 dnia: 03 Wrzesień 2008, 12:28:41 »

zdecydowanie powinien być ten wątek przypięty tak aby w razie spadku formy czyt.weny można się było czytając go nakręcić,zdecydowałyśmy że będzie
przyklejony  ;D

anita

• Kobieta de(cu)molka
  • Kraków
« Odpowiedź #24 dnia: 03 Wrzesień 2008, 12:47:26 »

bardzo mi miło i przyjemnie, że wywiązała się taka dyskusja na ten temat i że pozytywnie odebrałyście moje odczucia
jako "autor" wątku czuję się prawie jak odznaczona deku-orderem ;) ;D
Dlaczego doba jest tak krótka...?

mój album
http://pl.fotoalbum.eu/Anita77

serwetki do wymiany: http://pl.fotoalbum.eu/Anita77/a223945

misiarysia

• Totalna maniaczka decu
  • 18°35'E 54°25'N
    • MÓJ ALBUM
« Odpowiedź #25 dnia: 03 Wrzesień 2008, 12:52:18 »

Ponieważ zostałaś zgłoszona na prezydenta, niedługo będziesz sama odznaczać ;D
"Pisać posty pełne błędów językowych i literówek, to jak podawać komuś piwo w zasyfionym kuflu i ewentualnie potem się tłumaczyć, że ma się straszny problem z myciem"
http://bizuteriasoutache.blogspot.com/

anita

• Kobieta de(cu)molka
  • Kraków
« Odpowiedź #26 dnia: 03 Wrzesień 2008, 13:17:16 »

taaa, na razie to  odznaczam się bardziej gadaniem niż deku-pracą ;) ;D
Dlaczego doba jest tak krótka...?

mój album
http://pl.fotoalbum.eu/Anita77

serwetki do wymiany: http://pl.fotoalbum.eu/Anita77/a223945

bb30

• Bywalec
  • **

• 3686403
« Odpowiedź #27 dnia: 03 Wrzesień 2008, 18:33:25 »

i o to chodzilo dziewczyny teraz juz czuje sie tutaj jak u siebie w domku(chyba moge tak napisac) i znalazlam tu odpowiedzi na moje wszystkie watpliwosci
i prosze tez was o szczera krytyke , i tez sie nie obraze (pozwoli mi to zauwazac moje bledy)
basia

margo

• Kobieta de(cu)molka

• 7465091
« Odpowiedź #28 dnia: 03 Wrzesień 2008, 19:04:51 »

Anita jeszcze raz wielkie brawo. Przy okazji powiem, ze kiedys napisalam, iz mniej mi sie cos podobalo i zaraz mialam identyczna ripôste. Swierdzilam, ze na forum nie nalezy krytykowac (o ile to mozna bylo uznac za krytyke) . Mialam zawsze wrazenie ze jest pod tym wzgledem na forum za "slodko". Sama doskonale zdaje sobie sprawe, ze moje "prace" to sa ciagle proby i szukanie tego "czegos" z czego w koncu bede zadowolona :laugh:

Katia

• Totalna maniaczka decu
  • Skierniewice
« Odpowiedź #29 dnia: 03 Wrzesień 2008, 19:49:41 »

Jako początkująca chętnie wysłucham krytyki wszelakiej. Z takowej czerpię mądrości i próbuję unikać błędów w kolejnych pracach. Podpowiedzi czy sugestie moim zdanie nie są krytyką a pomocą. Inaczej brzmi podpowiedź typu " zbyt mało lakieru, dodaj jeszcze kilka warstw' niz krytyka "spaprałaś pracę całkowicie- zbyt mało lakieru". Niby to samo a odbiór zupełnie inny. Jesli będziemy  podpowiadać, kierować, naprowadzać a nie krytykować nikt nie powinien się obrazić( choć to tylko moje zdanie). Przeczytałam wiele wątków na tym forum i jak dotychczas jeszcze się ze słowami krytyki nie spotkałam, za to z pozostałymi opcjami dość często.
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 15   Do góry

Strona wygenerowana w 0.098 sekund z 24 zapytaniami.