Forum Decoupage24

• 22 Październik 2020, 08:13:26
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Witamy na forum decoupage24, masz sklep - po 50 postach na F-m zareklamuj go. Mile widziane wszelkie posty, podziel się swoją wiedzą, zaprezentuj swoje prace lub oceń dzieła innych - zapraszamy :)

Reklama

Sklep Artistiko
EKO DECO
Woodouts
Bazarek-Deco

Autor Wątek: DECOUPAGE-radość tworzenia  (Przeczytany 27720 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kejti

• bardzo fajny...
  • Administrator
  • Totalna maniaczka decu
  • Lublin
    • 905229
Odp: DECOUPAGE-radość tworzenia
« Odpowiedź #120 dnia: 01 Grudzień 2011, 09:10:11 »

Bogusia, Anity od dawna nie ma z nami na forum, więc nie wiem, czy odczyta Twoją wiadomość...
a ja Ci radzę pozaglądać w pierwsze strony wątków z pracami większości forumek, a sama zobaczysz, że początki są różne i nikt od początku nie tworzy jakichś cudów zapierających dech ;) a praktyka czyni mistrza :D wszystko przed Tobą!

Bogusia

• Zapoznana
  • *
« Odpowiedź #121 dnia: 01 Grudzień 2011, 09:44:45 »

;D no tak nie zauważyłam  że dawno tu nikt nie pisał.Kejti dostosuję się do twojej rady tak będzie lepiej,

eko-Zuza

• Totalna maniaczka decu
  • Władysławowo
« Odpowiedź #122 dnia: 03 Grudzień 2011, 12:26:16 »

Anity nie ma, ale jej post jest ciągle ważny! I ciągle mnie podnosi na duchu! Bo ja już od dawna dekuję, ale moje prace ciągle dalekie są od ideału.... I co jakiś czas wpadam w kompleksy, i zastanawiam się - po co ja to robię... A potem sobie przypominam, że robię dla własnej satysfakcji i zabieram się za kolejne "paskudki" :)
Pozdrawiam Zuza :)
"Każdy kto służy innym zasługuje na miano wielkiego, a każdy kto myśli o sobie Wielki jest mały" - Jednoskrzydła

alutka171

• Decupirynka nie pomoże :D
  • ===REDA===
    • 7685807
    • moja mała galeria
« Odpowiedź #123 dnia: 03 Grudzień 2011, 23:32:00 »

O Zuza ja mam dokładnie to samo :) podajmy sobie ręce   :kwiat: nie ma dłoni to w zamian kwiatek ;)
Serdeczne pozdrowienia :)
.....................................
http://alutka171.multiply.com/
http://picasaweb.google.pl/alutka171

Iwonka

• Totalna maniaczka decu
  • Do biura matrymonialnego :)
« Odpowiedź #124 dnia: 06 Grudzień 2011, 19:52:53 »

Ja przestałam mieć kompleksy. Robię prace udane i nie udane. Nie dorównuję osobom utalentowanym, ale i tak mam satysfakcję z własnych robótek.
Mnie męczy raczej to, że w zasadzie nie mam co zrobić z moimi wypocinkami poza uszczęśliwianiem (może na siłę) krewnych i znajomych:(. Czasem mam świetny pomysł na jakiś przedmiot, ale miałby być jedynie 'durnostojką", więc po co...
Teksty rymowane na zamówienie: śluby, rocznice, narodziny.
Lepiej decou-hobby się zajmować, niż przed tivi leniuchować.

misiarysia

• Totalna maniaczka decu
  • 18°35'E 54°25'N
    • MÓJ ALBUM
« Odpowiedź #125 dnia: 06 Grudzień 2011, 20:16:55 »

Ja mam podobnie- skoro wszystkie wolne miejsca w domu pozastawiane, to po co cokolwiek nowego tworzyć...? Wolę uszyć nowe kolczyki, przynajmniej będę wyglądać inaczej niż zwykle :)
"Pisać posty pełne błędów językowych i literówek, to jak podawać komuś piwo w zasyfionym kuflu i ewentualnie potem się tłumaczyć, że ma się straszny problem z myciem"
http://bizuteriasoutache.blogspot.com/

jolart

• Kobieta de(cu)molka
  • WEJHEROWO
    • Jolart - mój blog decoupage'owy
« Odpowiedź #126 dnia: 08 Styczeń 2012, 13:57:33 »

Przeczytałam te wszystkie wypowiedzi i powiem tak: nie należy się zniechęcać. Raz wyjdzie lepiej , raz gorzej. Też jeszcze4 wielu rzeczy nie umiem i czasem zazdroszczę innym. Ale ja dekupażuję dla samej radości tworzenia. Mam trochę prac w domu, trochę rozdaję, trochę sprzedaję / by mieć kasę na nowości./ Cieszę się ,kiedy na kuchennym stole rozkładam warsztat, i jestem wkurzona, gdy obowiązki zawodowe nie pozwalają oddać się mojej pasji. Nocami obmyślam , co by tu dodać, co ująć. I to jest piękne - mieć pasję. Nigdy nie sądziłam, że na stare lata będę robić coś takiego. Czyż to nie wspaniałe! Inni narzekają A to choroby, a to brak czasu, a to itd. i  tylko gapią się w tv.A my dziewczyny mamy to "coś" , co daje radość, satysfakcję i choć na chwilę przenosi nas do innego świata.

kamma

• Zapoznana
  • *
« Odpowiedź #127 dnia: 27 Luty 2012, 13:59:07 »

Troszkę czuję się podbudowana po przeczytaniu tego wątku .Bardzo lubię te moje rękodzieła (bo nie jest to tylko decu) i staram się jak potrafię ,nie zawsze się udaje ,to też nie robię super zdjęć i nie wmawiam że piękne ,krytykę przyjmuję i może powoi się odważę coś pokazać .Czasami zazdroszczę , ale wyłącznie pomysłów ,a wiele z Was robi naprawdę śliczne rzeczy ,to dlaczego tego nie mówić .Będę chwalić i już.

lili anna

• Zasiedziała
    • 4006207
« Odpowiedź #128 dnia: 28 Luty 2012, 11:17:48 »

Przywitałam się, więc jestem. No tak, Anity już tutaj nie ma ale jej słowa są naprawdę pokrzepiające dla mnie jako absolutnej nowicjuszki. Mam dokładnie tak jak Iwonka jeśli chodzi o krewnych i znajomych /większość z nich się z tej mojej zapalczywości śmieje/, dla mnie jest to ucieczka od codzienności i problemów, ucieczka którą uwielbiam. Mam nadzieję że w niedalekiej przyszłości tez będę mogła pokazać to co "stworzyłam", w zasadzie tylko butelki. Póki co czekam na litość moich dzieci aby zrobili zdjęcia i nauczyli mnie je wklejać. Na razie czytam, oglądam, oglądam :) :) :) :) i podziwiam :o :o :o! To są same cudowności :-* :-* :-*

teofano

• Zasiedziała
« Odpowiedź #129 dnia: 15 Marzec 2012, 22:32:03 »

Przywitałam się, więc jestem. No tak, Anity już tutaj nie ma ale jej słowa są naprawdę pokrzepiające dla mnie jako absolutnej nowicjuszki. Mam dokładnie tak jak Iwonka jeśli chodzi o krewnych i znajomych /większość z nich się z tej mojej zapalczywości śmieje/, dla mnie jest to ucieczka od codzienności i problemów, ucieczka którą uwielbiam. Mam nadzieję że w niedalekiej przyszłości tez będę mogła pokazać to co "stworzyłam", w zasadzie tylko butelki. Póki co czekam na litość moich dzieci aby zrobili zdjęcia i nauczyli mnie je wklejać. Na razie czytam, oglądam, oglądam :) :) :) :) i podziwiam :o :o :o! To są same cudowności :-* :-* :-*
Witaj. Jednak nie jestem sama. Dla mnie moja TFUrczość jak ją czule określam i wiara Przyjaciela, którego dzieło budziło tu troszke kontrowersji ;)  pozwoliły wyrwać się z depresji. Były dni, kiedy żyletki wyglądały zachęcająco.
Sama zaczynałam od jednej serwetki, opakowania kleju i nieheblowanej deski ze starego garażu. Znajomi, krewni cóż też patrzyli na moje działania oględnie rzecz biorąc z przymróżeniem oka.
Po dwóch latach zmieniają zdanie. :)
Jeśli masz problemy, to może do mnie napisz. Poprowadzę przez umieszczanie tu zdjęć. Sama dobrego fotografowania i obróbki uczyłam się jakieś pół roku. Jeśli się uprzesz, to znajdziesz swoją drogę. Powodzenia. I napisz jeśli zechcesz skorzystać z mojej pomocy.
Mam złoty charakter. Dlatego taki ciężki. :D
Moja TFUrczość
www.teofano.blogspot.com

Strona wygenerowana w 0.225 sekund z 30 zapytaniami.