Forum Decoupage24

• 25 Maj 2019, 16:01:01
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Nowo zalogowanych użytkowników zapraszamy do Witalnika - napisz kilka słów o sobie - mile widziana fotka na awatarku.

Reklama

Sklep Artistiko
EKO DECO
Woodouts
Strony: 1 ... 203 204 [205] 206 207 ... 433   Do dołu

Autor Wątek: pierwsze prace kejti :)  (Przeczytany 173286 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bziaczek

• Totalna maniaczka decu
Odp: pierwsze prace kejti :)
« Odpowiedź #2040 dnia: 31 Grudzień 2012, 18:42:34 »

Nie przejmuj się następna będzie o niebo lepsza :) tak zawsze jest jak chcemy by było coś innego :) Szcęśliwego Nowego Roku :)

artemysz

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #2041 dnia: 31 Grudzień 2012, 18:59:02 »

Ja bym ją zrobiła duuuużą, żeby było widać prawie na całe wieczko. Gdyby była większa to można by ją było fajnie wymodelować...I wokół zostawiłabym te kropeczki, bo fajne są...może tylko rzadziej ciutkę. :) A na koronce przylepiła bym półperełki, one tak nie odstają... :)
« Ostatnia zmiana: 31 Grudzień 2012, 19:00:34 by artemysz »

rosier

• Zakorzeniona
« Odpowiedź #2042 dnia: 31 Grudzień 2012, 19:01:42 »

Nie przejmuj się następna będzie o niebo lepsza :) tak zawsze jest jak chcemy by było coś innego :) Szcęśliwego Nowego Roku :)
...no właśnie.   :-* Kamea to temat dość trudny i nie każdej z nas leży. Ja  raczej bym się tego tematu nie podjęła.Wolę zabierać się za  np. prace "kwiatowe" .

I również życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
Mój blog . Zapraszam serdecznie.
http://nietylkoroze.blogspot.com/

jolart

• Kobieta de(cu)molka
  • WEJHEROWO
    • Jolart - mój blog decoupage'owy
« Odpowiedź #2043 dnia: 01 Styczeń 2013, 10:07:42 »

Kejti!
 Po pierwsze: Szczęśliwego Nowego Roku! Samych wspaniałych prac! Wielkiej weny twórczej!Radości z rodzinki! I wszystkiego czego dusza zapragnie! :) :) :) :) :)
Po drugie: Biję się w piersi : przeoczyłam Twoją dwusetkę / jak to brzmi ;D / , Więc przyjm, moja Droga, jak najlepsze życzenia! Podziwiam Cię za Twoje prace, za prowadzenie forum, za życzliwość, chęć niesienia pomocy i rady. Miałam raz okazję się z Tobą spotkać, czytać Twoje wypowiedzi na Forum i myślę, że jesteś wspaniałą obdarzoną wielkim talentem osobą.Życzę Ci szybciutko kolejnej setki!  :) :) :) :)
Po trzecie: Kamea - nie wiem, to chyba trudny temat. Wszystko jest rzeczą gustu. Ty się nie przejmuj, pewnie wszystkie powinny być w biało-czarnych barwach :) :) :) :) Moje jajo też nie znalazło uznania, a mi się podoba, bo w moim przekonaniu jest eleganckie, bardzo starannie zrobione i wypracowane/ zresztą podobnie jak twoje pudełko/. Poza tym, każda następna praca jest zawsze lepsza,a że Bóg dał Ci głowę pełną pomysłów, to tylko patrzeć, jak na stronie Kejti pojawią się same cudności :) :) :) :) / ale się rozpisałam ;D/

hogis

• Totalna maniaczka decu
  • W cztery oczy...
« Odpowiedź #2044 dnia: 01 Styczeń 2013, 11:50:06 »

Twoja Kamea ma za mało, za dużo i w sam raz ;)
Moim zdaniem można było wykorzystać więcej zawijasków, trochę perełek różnej wielkości, trochę szpachlówki i zrobić z nich bogatą ramkę do główki, rezygnując z oryginalnej.
Za dużo na koronce... zresztą chyba wcale niepotrzebne w tym miejscu.
Kolory bardzo w porządku, podkreślają kształty... kropeczki postarzyły nieco i to też jest dobrze :) Koronka jest prawie ok... do kawy z nią ;)
Kejti, może kamea nie jest tematem dla Ciebie, ale zasługujesz brawa za odwagę :) Spróbowałaś, chociaż tematyka niezbyt Cię pociągająca brawo

Krytykując Twoją pracę sama się, że tak powiem, zainspirowałam... mam parę zawijasków w domu, chyba jakieś serce też... może uda mi się moją wizję zmaterializować w niedługim czasie :)
Z poważaniem - hogis

hogisowy blog http://hogistworzy.blogspot.com/

Ania - desik

• Zakorzeniona
« Odpowiedź #2045 dnia: 01 Styczeń 2013, 12:02:20 »

Witaj Kejti w 2013 :D

Nie masz co się kameą przejmować..................... moim zdaniem jak środek z kameą pocieniujesz i pobrudzić jak ranty serducha to wszystko się zgra!
No tą pannę pobrudziłabym z lekka, za czysta jest - za dziewiczo tu wygląda hihih!!!  :P

Polcia

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #2046 dnia: 01 Styczeń 2013, 12:21:58 »

No tą pannę pobrudziłabym z lekka, za czysta jest - za dziewiczo tu wygląda hihih!!!  :P
Zbrukać ją należy... i będzie jak trzeba :D

Kejti

• bardzo fajny...
  • Administrator
  • Totalna maniaczka decu
  • Lublin
    • 905229
« Odpowiedź #2047 dnia: 01 Styczeń 2013, 12:25:53 »

dziękuję Wam za odwiedziny i wszystkie komentarze, za miłe słowa, za życzenia :) cieszę się, że miałyście odwagę skomentować moją piękną inaczej kameę ;) jak ja to lubię jak mówicie tak szczerze i nie owijacie w bawełnę!
może za mało przemyślałam co chcę zrobić... może za bardzo się spieszyłam... może nie miałam pereł, ładnej kamei dzięki, którym praca byłaby ładniejsza...
perełek nie miałam, perl pena też nie, miałam tylko takie koraliki (od Tulii kiedyś dostałam :D) tylko taki sposób wymyśliłam na ich wykorzystanie ::)
zawijasów przykładałam więcej, ale stwierdziłam, że to już by było za dużo dobrego ;)
ta żółta ramka faktycznie ginie i jest mało wyrazista, myślałam, żeby może coś pokombinować przy niej złotym reliefem, ale wzorek na ramce tak drobny, że nie podjęłam się zrealizowania tego pomysłu
absolutnie nie przejmuję się, że kamea mi nie wyszła, następnym razem bardziej się przyłożę ;) a może temat będzie bardziej sprzyjający...

Zbrukać ją należy... i będzie jak trzeba :D

czuję, że chyba coś będzie trzeba z nią zrobić! ale Polcia... obiecałaś, że na moją zagłosujesz ;-)

Ania - desik

• Zakorzeniona
« Odpowiedź #2048 dnia: 01 Styczeń 2013, 12:38:45 »

hahha no zgwałcić musisz tą pannę  :P :P :P a zobaczysz, jak rumieńców nabierze  ;D ;D ;D

jurek

• Nowalijka
« Odpowiedź #2049 dnia: 01 Styczeń 2013, 12:50:09 »

nie spisałam się? ale naprawdę się starałam :D
chyba nie czuję takich klimatów i tyle
Raczej tak

Strony: 1 ... 203 204 [205] 206 207 ... 433   Do góry

Strona wygenerowana w 0.235 sekund z 30 zapytaniami.