Forum Decoupage

• 21 Listopad 2017, 13:16:11
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Zalogowani i czynnie uczestniczący w życiu F-m,po uzyskaniu odpowiedniej ilości postów, mają dostęp do Działów ogólnie niewidocznych takich jak - Sklepy, Nasze tajemnice czy Prośby o porady.

Reklama

Stonogi.pl - decoupage, scrapbooking, quilling. Warsztaty w Poznaniu
EKO-DECO.pl
Sklep Sosenka Decoupage
Sklep Artistiko
Sosnodrew

Autor Wątek: Eku -decou eko-Zuzy  (Przeczytany 97067 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

eko-Zuza

• Totalna maniaczka decu
  • Władysławowo
Eku -decou eko-Zuzy
« dnia: 24 Listopad 2009, 23:04:32 »

Postanowiłam wkleić moje pierwsze "dzieła*, bo jeszcze mogłybyście pomyśleć, że nie "trenuję" decou  ;D
Na początek pudełko po herbacie: oklejone już wcześniej, jak tylko zainteresowałam się decou, polakierowane dopiero teraz (w mojej "mądrej" książce o decou napisano, że "można polakierować"  ??? )
Słoiczki były pod ręką, więc na nich sobie "poćwiczyłam"...
Pozdrawiam Zuza :)
"Każdy kto służy innym zasługuje na miano wielkiego, a każdy kto myśli o sobie Wielki jest mały" - Jednoskrzydła

eko-Zuza

• Totalna maniaczka decu
  • Władysławowo
Odp: Eku -decou eko-Zuzy
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Listopad 2009, 23:08:03 »

:
"Każdy kto służy innym zasługuje na miano wielkiego, a każdy kto myśli o sobie Wielki jest mały" - Jednoskrzydła

bajka

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Listopad 2009, 00:17:54 »

najbardziej podoba mi się słoiczek z orchideą/?/ . , a zamist zaglądać do mądrych książek, czytaj porady na forum w odpowiednim dziale , a jak czegoś nie wiesz to pytaj, na pewno jakaś dobra duszyczka Ci odpowie  ;D

eko-Zuza

• Totalna maniaczka decu
  • Władysławowo
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Listopad 2009, 00:29:12 »

Te moje słoiczki to tylko ćwiczonka :D . A do książki już nie zaglądam, ale przebrnąć przez forum też mi się jeszcze nie udało :) . Mnie się najbardziej podobają słoiczki "czyste" z małym motywem - tutaj próbowałam, ale nie wyszło za pięknie... A lakier mi strasznie zażółca - chyba muszę kupić inny...

nanka

• Totalna maniaczka decu

• 20419800
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Listopad 2009, 10:44:08 »

jak "ćwiczonko" to całkiem niezły jest słoiczek z magnolią...może zamaluj niebieski szlaczek na wieczku i przykryj koronką, to nic że listek troszkę będzie zakryty, to słoiczkowi doda uroku, jak sadzisz? a jeszcze jak pocieniujesz odrobinkę magnolię na słoiczku to już będzie super i przestanie być "ćwiczonkiem" a stanie się uroczym drobiazgiem :)

Ania Frania

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Listopad 2009, 12:50:07 »

Zuza- zabieraj te wprawki do torby i przyjeżdżaj do Redy na spotkanie 16 grudnia. Będziemy podziwiać i jeśli chcesz to doradzać...książki nie czytaj...nie warto!

Ella08

• Zdrowie masz tylko jedno
  • Wtajemniczona
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Listopad 2009, 14:22:27 »

Ćwicz, ćwicz bez tego ani rusz  ;) tylko wybrałaś bardzo trudny materiał do tych ćwiczeń najlepiej to robić na drewienkach i to płaskich. Jeśli chodzi o lakiery to ja używam Luksmal -hydroparkiet -boazeria. Jest naprawde dobry i nie żółknie. Pozdrawiam

eko-Zuza

• Totalna maniaczka decu
  • Władysławowo
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Listopad 2009, 15:49:48 »

Dziękuję wszystkim za rady i miłe słowa!!! :)
Wiem, że na drewienkach łatwiej, ale na razie ćwiczę i szkoda mi paskudzić coś ładnego. Robię na tym, czego mam dużo pod ręką :D. A cieniować nie umiem!!! :(
Aniu - do Redy przyjadę, chyba że przeszkodzi mi trzęsienie ziemi, zawieja albo świńska grypa!!! ;D

Maharani

• Decu maniaczka

• 3938432
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Listopad 2009, 16:54:06 »

Odwazylas sie i pokazalas! Ja swojej pierwszej pracy nie pokazalam na forum :)Nawet nie sfotografowalam..ale rzecz polega na cwiczeniach wlasnie. Ozdobic sloik malym wzorem jest naprawde ciezko, trzeba dokladnie zaplanowac cala prace. Ja bede probowac z jednym motywem na sloiku, ale z papieru a nie serwetki, zobacze, co z tego wyniknie :)

alinaalina

• Totalna maniaczka decu

• 5025620
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Listopad 2009, 07:51:55 »

Napewno poradzisz sobie z cieniowaniem !!!! Te aniołki to papier?

Strona wygenerowana w 0.164 sekund z 24 zapytaniami.