Forum Decoupage

• 20 Listopad 2017, 16:07:38
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Nowo zalogowanych użytkowników zapraszamy do Witalnika - napisz kilka słów o sobie - mile widziana fotka na awatarku.

Reklama

Stonogi.pl - decoupage, scrapbooking, quilling. Warsztaty w Poznaniu
EKO-DECO.pl
Sklep Sosenka Decoupage
Sklep Artistiko
Sosnodrew
Strony: 1 ... 103 104 [105] 106 107 ... 256   Do dołu

Autor Wątek: Eku -decou eko-Zuzy  (Przeczytany 97047 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

eko-Zuza

• Totalna maniaczka decu
  • Władysławowo
Odp: Eku -decou eko-Zuzy
« Odpowiedź #1040 dnia: 29 Sierpień 2010, 12:45:51 »

No tak... zdjęcia jednak przekłamują kolory...
Oba pudełeczka są ciut ciemniejsze -  bejca buk patyna.
Nanko - cieniowałam bitumem i w nie jestem do końca zadowolona z cieni przy nutkach... Za to cień przy skrzypcach chyba mi się udał :)
Wiolka - przy aniołkach jest złota farbka i za nic nie chciała się rozetrzeć :( !!! Dlatego została taka chmura... Ale w realu tak bardzo się nie odznacz... I musi tak zostać, bo lepiej nie umiem :(

Ale ja jestem - proszę o porady, a potem mówię, że musi tak zostać ;D !!!!!
Spróbuję zrobić lepsze zdjęcia - jeśli tylko pokaże się słoneczko...
Pozdrawiam Zuza :)
"Każdy kto służy innym zasługuje na miano wielkiego, a każdy kto myśli o sobie Wielki jest mały" - Jednoskrzydła

Wesoła

• Wtajemniczona
« Odpowiedź #1041 dnia: 30 Sierpień 2010, 01:16:22 »

Bardzo ciekawa ta druga skrzyneczka, szkoda, że słabe zdjęcia bo nie widać wszystkiego i nie da się za bardzo dostrzec wszystkiego ;)

eko-Zuza

• Totalna maniaczka decu
  • Władysławowo
« Odpowiedź #1042 dnia: 30 Sierpień 2010, 09:15:30 »

Cóż, zrobiłam nowe zdjęcia. Czy lepsze? Nie wiem... Jak je robiłam, to wydawało mi się, że tak, ale teraz to sama nie wiem... Kolor drewienka udało mi się uchwycić tylko na jednym - tym pierwszym...  A złoto na aniołkach ciągle pcha się na pierwszy plan... :(
"Każdy kto służy innym zasługuje na miano wielkiego, a każdy kto myśli o sobie Wielki jest mały" - Jednoskrzydła

Polcia

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #1043 dnia: 30 Sierpień 2010, 10:22:11 »

Obydwie szkatułki bardzo ciekawe, znalazłaś sobie nowy styl! No sama nie wiem co jeszcze napisać... może to, że pierwsza moja?!
« Ostatnia zmiana: 30 Sierpień 2010, 10:28:47 wysłana przez Polcia »

nanka

• Totalna maniaczka decu

• 20419800
« Odpowiedź #1044 dnia: 30 Sierpień 2010, 10:28:06 »

na pierwszym zdjęciu kolor tła fajny, ja bym jeszcze deczko ;) przyciemniła, wtedy wieczko bardzie wyjdzie na pierwszy plan, ale niekoniecznie ;) a ze złotkiem to jest dość trudno sfotografować, szczególnie jak jest polakierowane, sama tak miałam, ale wierzę Ci na słowo, że się złoci  ;D
Polcia, nie zauważyłaś, że pudełeczko już wcześniej zaklepałam  :niewolno: :jezyk_: :hehe_:
« Ostatnia zmiana: 30 Sierpień 2010, 10:51:24 wysłana przez nanka »

eko-Zuza

• Totalna maniaczka decu
  • Władysławowo
« Odpowiedź #1045 dnia: 30 Sierpień 2010, 10:30:38 »

Dziękuję Polciu :) !!! Dziękuję Nanko :) !!!

Jest mi bardzo, bardzo przykro... Co i rusz piszecie, że mnie lubicie, że chcecie żebym z Wami była, ale... Wstawiłam nowe prace i tylko cztery osoby je skomentowały... Odwiedzin było dużo, ale śladu "pisanego" po nich nie ma... A jak same wiecie, komentarze dodają skrzydeł... A może te moje "dzieła" są tak beznadziejne, że nikt nie ma odwagi mi tego napisać ??? Piszcie nawet uwagi krytyczne, będę przynajmniej wiedziała, że kogoś moja "twórczość" obchodzi...
Chce mi się płakać...

nanka

• Totalna maniaczka decu

• 20419800
« Odpowiedź #1046 dnia: 30 Sierpień 2010, 10:33:13 »

Zuza, nie maziaj się, kawę Ci zrobiłam :serce_niespodzianka: i serduszko na pocieszenie :D :-*
« Ostatnia zmiana: 30 Sierpień 2010, 10:35:47 wysłana przez nanka »

OxiGra

• Decu maniaczka

• 702614
    • SERWETKI
« Odpowiedź #1047 dnia: 30 Sierpień 2010, 10:54:34 »

... A może te moje "dzieła" są tak beznadziejne, że nikt nie ma odwagi mi tego napisać ??? Piszcie nawet uwagi krytyczne, będę przynajmniej wiedziała, że kogoś moja "twórczość" obchodzi...
Chce mi się płakać...
Zuza - rece opadaja... wlasnie chcialam skomentowac pierwsza szkatulke a tu przeczytalam Twoj wpis...no i nie wiem jak mam sie zachowac. Jak napisze dobry komentaz - powiesz ze pocieszam??
A i jeszcze... nie mysle ze na forum sa ludzie obojetne! Ja npr. bardzo czesto wchodze nie logujac sie by poprostu obejrzec nowe prace, wiem ze na komentarze mnie poprostu braknie czasu :( a komentowac by tylko zostawic slad po sobie ja nie lubie. Nos do gory i dzialaj, dzialaj bo  kazda nastepna praca jestes lepsza!
« Ostatnia zmiana: 30 Sierpień 2010, 11:04:27 wysłana przez oxigra »

ewka

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #1048 dnia: 30 Sierpień 2010, 10:59:07 »

Jest mi bardzo, bardzo przykro... Co i rusz piszecie, że mnie lubicie, że chcecie żebym z Wami była, ale... Wstawiłam nowe prace i tylko cztery osoby je skomentowały... Odwiedzin było dużo, ale śladu "pisanego" po nich nie ma... A jak same wiecie, komentarze dodają skrzydeł... A może te moje "dzieła" są tak beznadziejne, że nikt nie ma odwagi mi tego napisać ??? Piszcie nawet uwagi krytyczne, będę przynajmniej wiedziała, że kogoś moja "twórczość" obchodzi...
Chce mi się płakać...
Zuza tylko nie płacz!! decu ma przynosić radość
lubię do Ciebie zaglądać i widzieć jakie robisz postępy choć często nic nie piszę -nie mam serca komentować tylko prac wybranych osób żeby innych nie pomijać (ostatnio mam taką niemoc  :) ) ale Ten Twój post zadziałał mobilizująco

co do komentarzy i odwiedzin  to u mnie często dzień po wstawieniu pracek było 50-80 odwiedzin a komentarzy 6,jak widac tak to juz jest
pracki co nowsze to ładniejsze robisz a na temat foto już pisałam ostatnio u siebie,wiem że czesto pokazują pracę gorszą niż jest w rzeczywistosci   :) 
"Nie każdy kto stracił wiarę w raj zaczyna wierzyć w piekło"

eko-Zuza

• Totalna maniaczka decu
  • Władysławowo
« Odpowiedź #1049 dnia: 30 Sierpień 2010, 11:12:56 »

Długo się zastanawiałam czy napisać, co czuję, bo przecież jestem zawsze uśmiechnięta i radosna...

A co do komentarzy - najlepiej napisać szczerze... Ja się nie obrażę, najwyżej nie zgodzę się z punktem widzenia komentującego... A pocieszać zawsze można :) .
Czekam Waszych komentarzy jak kania dżdżu ;D !!!!
Strony: 1 ... 103 104 [105] 106 107 ... 256   Do góry

Strona wygenerowana w 0.236 sekund z 24 zapytaniami.