Forum Decoupage24

• 15 Grudzień 2019, 04:55:21
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Pamiętaj, że osobie pokazującej swoje prace miło będzie przeczytać kilka słów od Ciebie, niż obejrzeć tylko uśmiechnięte, czy bijące brawa emotikonki.

Reklama

Sklep Artistiko
EKO DECO
Woodouts
Bazarek-Deco
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 256   Do dołu

Autor Wątek: Eku -decou eko-Zuzy  (Przeczytany 111588 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gretta71

• Decu maniaczka
  • Warszawa
    • 6388494
Odp: Eku -decou eko-Zuzy
« Odpowiedź #70 dnia: 14 Styczeń 2010, 10:46:24 »

No i własnie to jest to, co tygryski lubią najbardziej ;)
Ja mam podobnie i choć właściwie bardzo lubię porządek i czasem przed wizytą "pedantycznych" znajomych wpadam w popłoch, to się cieszę, że mnie mobilizują do ogarnięcia chałupy a potem znów mam ten luz i takie miłe przeświadczenia, że nie jestem sprzątaczką na własne rządanie, no zwyczjanie wyznaję zasadę, że nie urodziłam się żeby wciąż sprzątać ;)
Nie chcę tu za nic obrazić osób, ktore wciąż sprzatają, bo widac mają taką potrzebę i ja ich podziwiam ale sama tak nie umiem :( Poza tym jak już jest bardzo brudno i się zrobi porządek, to wtedy widać efekt ;)
Nooo ale ja się tu rozgadałam o porządkach a chciałam napisać, że czasem pomocna jest taśma malarska. Jak już muszę jakiś rancik trzasnąć ;)
« Ostatnia zmiana: 14 Styczeń 2010, 11:25:42 by gretta71 »
Wierzę, że przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapomniały jak latać...

eko-Zuza

• Totalna maniaczka decu
  • Władysławowo
« Odpowiedź #71 dnia: 14 Styczeń 2010, 10:57:13 »

Pokazuję obiecany słoiczek z innym rodzajem ciapania (a rancik artystyczny ;D ) :
Pozdrawiam Zuza :)
"Każdy kto służy innym zasługuje na miano wielkiego, a każdy kto myśli o sobie Wielki jest mały" - Jednoskrzydła

eko-Zuza

• Totalna maniaczka decu
  • Władysławowo
« Odpowiedź #72 dnia: 14 Styczeń 2010, 11:04:01 »

Gretto, to jest właśnie to ;D . Niestety, mój mąż lubi porządek :( . Ale powoli się przyzwyczaja, a ja czasami się sprężam :D . Teraz robię pojemniki na "różne różności", więc mogę mieć trochę bałaganu ;D . Zrobiłam m.in. "domeczek" dla moich serwetek (żeby się nie walały i żeby mi nikt nie podkradł do wycierania buzi ;D ) :
"Każdy kto służy innym zasługuje na miano wielkiego, a każdy kto myśli o sobie Wielki jest mały" - Jednoskrzydła

gretta71

• Decu maniaczka
  • Warszawa
    • 6388494
« Odpowiedź #73 dnia: 14 Styczeń 2010, 11:28:55 »

Ooo, no moja Droga ten rancik, to jest MEGA artystyczny!!!! Pięknie się prezentuje!
Mieszkanko dla serwetek porywam natychmiast bo jest przepiękne!!!
To jakiś  papier czy wydruk?? super pop prostu! Co prawda, ja żeby schować swoje serweteczki potrzebowałabym jeszcze z 15 takich ale od czegoś trzba zacząć  ;D
Wierzę, że przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapomniały jak latać...

eko-Zuza

• Totalna maniaczka decu
  • Władysławowo
« Odpowiedź #74 dnia: 14 Styczeń 2010, 11:57:10 »

To papier z kwiaciarni ;D . Bardziej mi się podobał niż te kwiaty w nim zapakowane :D ;D
Moje serwetki na razie się mieszczą, a w razie czego mam karton po telewizorze ;D .

gretta71

• Decu maniaczka
  • Warszawa
    • 6388494
« Odpowiedź #75 dnia: 14 Styczeń 2010, 12:08:30 »

No normalnie Cię lubię coraz bardziej  ;D To ty już sobie szykuj ten karton po telewizorze, bo ja tego nie oddam. Serweteczki zostawiam, chytra nie jestem, mogę nawet dorzucić kilka od siebie!

eko-Zuza

• Totalna maniaczka decu
  • Władysławowo
« Odpowiedź #76 dnia: 14 Styczeń 2010, 13:57:43 »

Hi hi hi....;D
Właśnie wróciłam z miasta. Po drodze wstąpiłam do papierniczego i teraz moje serwetki znowu się nie mieszczą ;D !!!! Chyba zejdę do piwnicy po ten karton po telewizorze ;D ;D ;D !
A tak na poważnie to trudno dobrać "rozmiarowo" coś na serwetki... :(  W czym wy je przechowujecie? A papiery? Muszą być wyprostowane czy można je zwijać lub składać?

Lamma

• Zasiedziała
« Odpowiedź #77 dnia: 14 Styczeń 2010, 14:02:59 »

mieszkanko serwetek bardzo mi sie podoba :)

Ja przechowuje swoje w segregaorach, w foliowych koszulkach. Nie muszę dzieki temu kazdej brac do reki szukajac inspiracji, tylko ogladam jak album i wybieram :) Poukladane tematycznie sa bardzo wygodne. To samo z papierem robię, jak mogę to rozcinam w taki sposob, by nie zniszczyc zadnego motywu, a zeby sie miescily wyprostowane w moim "albumie".
A segregatory sa tak grube, ze nie mieszcza sie na polce :D
http://lamcia.blogspot.com/  - nowiutki, świeżo wyrzeźbiony blog ;)

Katia

• Totalna maniaczka decu
  • Skierniewice
« Odpowiedź #78 dnia: 14 Styczeń 2010, 15:22:01 »

Zuza jak zakupisz nowy telewizor to ja poproszę o pudło. ;D Śliczny artystyczny rancik i słoiczek pociapany jak trzeba. Grunt to pomysł, co widać  na serwetkowym domku.   Moje serwetki już dawno się nigdzie nie mieszczą i są w różnych dziwacznych pojemnikach. Najwięcej w dość znacznych rozmiarów drewnianej skrzynce, w metalowym pojemniku do przemalowania, w rozkładanym pojemniku ( małym gazetniku) itp. O zgrozo wczoraj w oczy rzuciła mi się następna paczka i koniecznie musiałam zakupić ;D

Bożenna

• Totalna maniaczka decu
  • "Jak dobrze wstać skoro świt"
    • "Marzenia o świcie"
« Odpowiedź #79 dnia: 14 Styczeń 2010, 15:41:38 »

Niebieski sloiczek z artystycznym rancikiem przypadl mi do gustu i porywam go.
Na serwetki uplotlam sobie pokażne kosze z papierowej wikliny.
"Jedna bitwa szerzej otwiera nam oczy, niż dziesiątki lat spokojnych rządów."
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 256   Do góry

Strona wygenerowana w 0.301 sekund z 30 zapytaniami.