Forum Decoupage24

• 14 Grudzień 2019, 15:31:33
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Witaj u nas - fajnie że jesteś :) Tu warto mieć swoje konto, zalogowani widzą więcej ;)

Reklama

Sklep Artistiko
EKO DECO
Woodouts
Bazarek-Deco
Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 256   Do dołu

Autor Wątek: Eku -decou eko-Zuzy  (Przeczytany 111572 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ania Frania

• Gość
Odp: Eku -decou eko-Zuzy
« Odpowiedź #160 dnia: 28 Styczeń 2010, 20:36:06 »

Dzwonek bardzo fajnie wyszedł!!- a reszta?  
Od jutra będę we Władysławowie - przy Domu Rybaka będę Cię wypatrywać- to może na kawę się wproszę?  ;D
TYLKO TE ZASPY TRZEBA USUNĄĆ!!!!

eko-Zuza

• Totalna maniaczka decu
  • Władysławowo
« Odpowiedź #161 dnia: 28 Styczeń 2010, 20:58:41 »

Aniu - zapraszam :D ! Ja mieszkam obok Domu Rybaka!!!! Kawę zawsze u mnie dostaniesz! Czy będzie coś do kawy- nie wiem...
Pozdrawiam Zuza :)
"Każdy kto służy innym zasługuje na miano wielkiego, a każdy kto myśli o sobie Wielki jest mały" - Jednoskrzydła

eko-Zuza

• Totalna maniaczka decu
  • Władysławowo
« Odpowiedź #162 dnia: 28 Styczeń 2010, 21:00:34 »

A zaspy zostały usunięte, ale śnieg znowu pada.... :(
"Każdy kto służy innym zasługuje na miano wielkiego, a każdy kto myśli o sobie Wielki jest mały" - Jednoskrzydła

bajka

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #163 dnia: 28 Styczeń 2010, 22:12:32 »

Nasza Ty eku-deku podziwiam Cię za pomysłowość i wykorzystanie chyba wszystkiego co wpadnie Ci w ręce i w dodatku ciekawe i ładne wykorzystanie  ;D

eko-Zuza

• Totalna maniaczka decu
  • Władysławowo
« Odpowiedź #164 dnia: 28 Styczeń 2010, 23:33:07 »

Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa!!!! Bardzo mi się przydadzą, bo znowu mi klejenie nie wychodzi :( . Nie umiem kleić serwetek :( :( :( . Chyba muszę sobie wmówić, że zmarszczki to taka sama ozdoba pracy jak krak czy przecierki ;D .... Właściwie to już sobie wmówiłam ;D ;D ;D !!!!!!

bajka

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #165 dnia: 28 Styczeń 2010, 23:42:09 »

Zuza ja kleję heritagem , kładę serwetkę na przedmiot i pędzlem nakladam klej delikatnie rozprowadzając , serwetka troszkę się "rozciąga" , kleję nawet cale serwetki bez żelazka.
II sposob , wydaje mi się że nawet lepszy do większych motywow. Na powierzchnie dekorowaną , oczywiście zagruntowaną , pomalowaną i "przelecianą" papierem ściernym ,żeby nie było nierówności, kladę pędzlem klej niezbyt dużo , rozmalowuję pędzelkiem , czekam moment żeby lekko wysechł i kladę delikatnie serwetkę , równiutko ! i własnymi palcyma delikatnie przyklejam lekko prostując ewentualne zmarszczki . Dopiero p tej operacji kładę klej pędzlem , ale też niewiele i delikatni i za jakieś 20-30 minpokrywam całą powierzchnie , już mniej delikatnie, klejem , czekam jak wyschnie i dalej robię , co tam wymyśliłam .  ;D

eko-Zuza

• Totalna maniaczka decu
  • Władysławowo
« Odpowiedź #166 dnia: 28 Styczeń 2010, 23:52:45 »

Dziękuję, Bajko. :)
Będę próbowała tak długo, aż mi się uda!!!!!!!!!!! To dzięki Wam mam ciągle nowe siły do walki ;D ;D ;D !!!!!!

Ania Frania

• Gość
« Odpowiedź #167 dnia: 29 Styczeń 2010, 09:00:41 »

No to zamiast czegoś słodkiego chyba zabiorę serwetki i torbę gratów to sobie poćwiczymy klejenie!
- może porobimy sobie jakieś jaja ;) ?  ....u nas jest pół metra śniegu!! (daj tel na pw)

lena77

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #168 dnia: 29 Styczeń 2010, 09:18:15 »

Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa!!!! Bardzo mi się przydadzą, bo znowu mi klejenie nie wychodzi :( . Nie umiem kleić serwetek :( :( :( . Chyba muszę sobie wmówić, że zmarszczki to taka sama ozdoba pracy jak krak czy przecierki ;D .... Właściwie to już sobie wmówiłam ;D ;D ;D !!!!!!
eko-Zuza!
Masz ten sam problem, co ja! ja też nie umiem i nie znoszę klejenia serwetek! Mam jednak nadzieję, że kiedyś się to zmieni. Zaczęłam niedawno eksperymenty ze zwykłymi serwetkami. Właśnie taką metodą, jaką tu przedstawiła bajka. Czyli na podsuszoną warstwę kleju daję serwetką i wygładzam paluchem. Nie powiem, że idzie mi to idealnie, ale po wielu różnych innych sposobach, ten chyba wychodzi mi najlepiej.
A w tym tygodniu spróbowałam ?na żelazko? okleić dwa świeczniki. Jakoś się udało. Teraz czekają na lakierowanie.

Zuza ja kleję heritagem , kładę serwetkę na przedmiot i pędzlem nakladam klej delikatnie rozprowadzając , serwetka troszkę się "rozciąga" , kleję nawet cale serwetki bez żelazka.
II sposob , wydaje mi się że nawet lepszy do większych motywow. Na powierzchnie dekorowaną , oczywiście zagruntowaną , pomalowaną i "przelecianą" papierem ściernym ,żeby nie było nierówności, kladę pędzlem klej niezbyt dużo , rozmalowuję pędzelkiem , czekam moment żeby lekko wysechł i kladę delikatnie serwetkę , równiutko ! i własnymi palcyma delikatnie przyklejam lekko prostując ewentualne zmarszczki . Dopiero p tej operacji kładę klej pędzlem , ale też niewiele i delikatni i za jakieś 20-30 minpokrywam całą powierzchnie , już mniej delikatnie, klejem , czekam jak wyschnie i dalej robię , co tam wymyśliłam .  ;D
bajka!
A ten klej Haritage to według Ciebie najlepszy jest do serwetek zwykłych? Ja mam zwykły Stamperyjny i wydaje mi się, że jest za wodnisty.
PRZYDASIOWY BAZAREK - zajrzyj, może coś Cię zainteresuje:
http://decoupage24.pl/forum/index.php?topic=4545.60

eko-Zuza

• Totalna maniaczka decu
  • Władysławowo
« Odpowiedź #169 dnia: 29 Styczeń 2010, 13:32:23 »

Dorobiłam do podstawki doniczkę :) . Doniczka była stara, baaaaaaaaardzo nierówna i to widać. Ale i tak jest ładniutka ;D . Z tym samym motywem butelka - to na niej częściowo zmył mi się krak, a serwetka pomarszczyła się straaaaasznie :( .
Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 256   Do góry

Strona wygenerowana w 0.233 sekund z 30 zapytaniami.