Forum Decoupage24

• 24 Sierpień 2019, 16:16:12
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Witaj u nas - fajnie że jesteś :) Tu warto mieć swoje konto, zalogowani widzą więcej ;)

Reklama

Sklep Artistiko
EKO DECO
Woodouts
Bazarek-Deco
Strony: 1 ... 104 105 [106] 107 108 ... 256   Do dołu

Autor Wątek: Eku -decou eko-Zuzy  (Przeczytany 111381 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

hogis

• Totalna maniaczka decu
  • W cztery oczy...
Odp: Eku -decou eko-Zuzy
« Odpowiedź #1050 dnia: 30 Sierpień 2010, 11:33:22 »

Jestem zła jak osa! Znów mi wywaliło cały wpis, kurza twarz!!!
Wczoraj też mnie tak załatwiła jakaś dziwna moc :///

Zuza, nie becz jak koza... jeśli masz coś wspólnego z kanią to zapraszam do mnie... tu dżdży od rana ;D

A wracając do Twoich szkatułak, to muszę Ci niestety troszkę posłodzić i posolić... tak dla równowagi :P

I tak na słodko:
Fajny pomysł na szkatułki :)
Fajniste motywy :)
Nawet kolory mi pasują :)
Chwała Tobie, że w czasie zapowiedzianego wakacyjnego lenistwa wzięłaś się do pracy :)
Wersja muzyczna bardzo dobra... pięknie wycieniowane skrzypeczki :)

Na słono:
Nie cieniuj złotą farbą... to często kończy się porażką, dlatego, że farba metaliczna jest dość ciężka i trudniej ją rozmazać niż inne farbki :(

To tyle... soli mało, ale czasem szczypta wystarczy ;)

Uszy do góry Zuzuś! :)
« Ostatnia zmiana: 30 Sierpień 2010, 11:45:13 by hogis »
Z poważaniem - hogis

hogisowy blog http://hogistworzy.blogspot.com/

hogis

• Totalna maniaczka decu
  • W cztery oczy...
« Odpowiedź #1051 dnia: 30 Sierpień 2010, 12:20:09 »

Zuuuuuuuuuza... masz wiadomość!!! Powyżej :P (to mój 1234 wpis na forum)
Z poważaniem - hogis

hogisowy blog http://hogistworzy.blogspot.com/

eko-Zuza

• Totalna maniaczka decu
  • Władysławowo
« Odpowiedź #1052 dnia: 30 Sierpień 2010, 12:40:14 »

Oj Hogis, Hogis... :)  1234 ;D
Już mi lepiej :)
A tej soli to malutko, tak tylko aby smak był... :) To złoto jest takie zwodnicze - tak je lubię i wydaje się,że do aniołków idealne, a ono mi takie numery... :( To co dać do tych "rafaelków" ? Bo będę pewnie jeszcze je robiła - żona mojego siostrzeńca jest ich fanką...

A co sądzisz o cieniowaniu skrzypiec na spodzie wieczka?
I jeszcze jedno - jak Wy wycinacie i naklejacie cienizny? Smyczek po prawej stronie porwał mi się podczas klejenia - dlatego jest taki nierówny... :(
Pozdrawiam Zuza :)
"Każdy kto służy innym zasługuje na miano wielkiego, a każdy kto myśli o sobie Wielki jest mały" - Jednoskrzydła

edith04

• Totalna maniaczka decu
    • 12987365
    • album serwetkowy i coś jeszcze
« Odpowiedź #1053 dnia: 30 Sierpień 2010, 13:24:37 »

Ale Zuza pofolgowałaś sobie z tym płaczem i teraz wszyscy ruszają na pocieszenie!!!!!!!!!!!! Kobieto pracuj i nie marudź, czasami brak słów aby opisać wrażenia po kontakcie z Twoimi dziełami............. i nie tylko jest tak w Twoim wątku.  ;D :D :P
Pozdrowienia Edyta

Kejti

• bardzo fajny...
  • Administrator
  • Totalna maniaczka decu
  • Lublin
    • 905229
« Odpowiedź #1054 dnia: 30 Sierpień 2010, 15:18:25 »

Zuza, Ty nie rycz nam tutaj, bo mało komentarzy - nie zawsze jest chwila, żeby zostawić słowo po sobie...
ale ja już nadrabiam zaległości :P szkatułka ze skrzypeczkami ładna - wieczko ładne, fajnie że na boku nakleiłaś tylko mały motyw, który nie przytłacza, bo już na górze dzieje się wystarczająco dużo :) w środku ładnie podcieniowane skrzypeczki i powiem Ci szczerze, że jakoś nie zauważyłam, że smyczek Ci się źle wyciął... ja mam problem z naklejaniem cieniutkich, drobnych motywów, a jak je przyklejam to b. ostrożnie i niezbyt wielką ilością kleju - chociaż z różnym skutkiem mi to wychodzi  ::)
aniołkowa skrzyneczka mogłaby mieć delikatniejsze, bardziej rozmyte cieniowania wokół aniołków, ale co ja tu o cieniowaniach będę się wymądrzać, jak sama jeszcze nad swoimi pracuję ;D :P
a w środku na wieczku to szablon??

eko-Zuza

• Totalna maniaczka decu
  • Władysławowo
« Odpowiedź #1055 dnia: 30 Sierpień 2010, 16:12:30 »

W środku aniołkowej szkatułki kwiatki wycięte w naklejce (taki samorobny szablon), a łodyżki-wygibaski malowane odręcznie..
Pozdrawiam Zuza :)
"Każdy kto służy innym zasługuje na miano wielkiego, a każdy kto myśli o sobie Wielki jest mały" - Jednoskrzydła

bachafka

• Zakorzeniona
  • Warszawa
« Odpowiedź #1056 dnia: 30 Sierpień 2010, 16:32:40 »

Oj, Zuza, Zuza. To, że ktoś ogląda, a komentarza nie zostawia to jeszcze nie znaczy, że - że się tak wyrażę - olał sprawę. Jak oglądałam twórczość dekuparzystek i dekuparzystów naszego forum w pracy to wpadałam tylko na rzut okiem i uciekałam, nie pozostawiając śladu w postaci wpisu nawet jak coś mi się bardzo podobała, albo nie podobało. Z całą pewnością Twój wątek, mimo że lubię tu bardzo wpadać też został tak niejednokrotnie potraktowany, a może nawet zwłaszcza Twój (z racji tego, że często go odwiedzam :). Ależ nakręciłam
A teraz do rzeczy:
Super pomysł z szablonem. Ha...już sobie wykombinowałam, że wydrukuję wzorek na folii samoprzylepnej i powycinam. Przynajmniej nie będzie mi odstawał. Dziękuję za inspirację.
Skrzypkowe pudełko zdecydowanie bardziej mi się podoba, a to pewnie za sprawą motywów. Fachowych komentarzy ode mnie nie usłyszysz, bo ja w decu wciąż pikuś jestem

carmen

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #1057 dnia: 30 Sierpień 2010, 17:39:32 »

No i co smutna Zuzo   :smutas: nie będę Cię pocieszać-wręcz przeciwnie jak to ja  :laugh: wieczko bardzo starannie zrobione,bok czy czoło tej szkatułki nie koniecznie musiało mieć fragment nutek-może bym cały dół przyciemniła jednolicie.Tego i Tamtego przydusiłaś tymi obłoczkami-można jeszcze poprawić ale za wymyślony szablon i ładnie wykonany należą Ci się brawa  :kibic_:
« Ostatnia zmiana: 30 Sierpień 2010, 17:42:46 by carmen »
carmen

Ella08

• Zdrowie masz tylko jedno
  • Wtajemniczona
« Odpowiedź #1058 dnia: 30 Sierpień 2010, 18:32:59 »

Ale Zuza pofolgowałaś sobie z tym płaczem i teraz wszyscy ruszają na pocieszenie!!!!!!!!!!!! Kobieto pracuj i nie marudź, czasami brak słów aby opisać wrażenia po kontakcie z Twoimi dziełami............. i nie tylko jest tak w Twoim wątku.  ;D :D :P
;D ;D ;D ;D ;D ;D
No nareszcie coś pokazałaś czyżby koniec lenistwa?  Muszę powiedzieć że twoje prace są coraz lepsze muzyczna szkatułka bardzo staranna i nawet cienie widzę w środku drugiej komentować nie będą bo nie lubię tych aniołków :)
« Ostatnia zmiana: 30 Sierpień 2010, 18:39:03 by Ella08 »

ewa61

• Totalna maniaczka decu
  • Konstancin
« Odpowiedź #1059 dnia: 30 Sierpień 2010, 18:45:15 »

Zgadzam się całkowicie z carmen  ;D wieko szkatułki muzycznej bardzo mi się podoba, jest świetne  :D dól nie koniecznie, ja pozbyłabym się tych nutek, dałabym jednolity dół  ;D a do aniołka dodam, że wolę te maleństwa na obrazkach :D
Strony: 1 ... 104 105 [106] 107 108 ... 256   Do góry

Strona wygenerowana w 0.14 sekund z 30 zapytaniami.