Forum Decoupage24

• 14 Grudzień 2019, 15:34:34
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Witamy na forum decoupage24, masz sklep - po 50 postach na F-m zareklamuj go. Mile widziane wszelkie posty, podziel się swoją wiedzą, zaprezentuj swoje prace lub oceń dzieła innych - zapraszamy :)

Reklama

Sklep Artistiko
EKO DECO
Woodouts
Bazarek-Deco
Strony: 1 ... 128 129 [130] 131 132 ... 256   Do dołu

Autor Wątek: Eku -decou eko-Zuzy  (Przeczytany 111582 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

edith04

• Totalna maniaczka decu
    • 12987365
    • album serwetkowy i coś jeszcze
Odp: Eku -decou eko-Zuzy
« Odpowiedź #1290 dnia: 15 Listopad 2010, 18:01:06 »

brawo brawo
Pozdrowienia Edyta

Tulia

• Totalna maniaczka decu
  • Zakręcona, zakręcona..........
« Odpowiedź #1291 dnia: 15 Listopad 2010, 18:05:31 »

Zuza - "niebiesk" nie mój kolor, ale robota taka dokładna i fajne kropeczki, a ja ostatnio zastanawiałam się na czym by tu te kropeczki potrenować??? Dzięki za podpowiedź, ja też moje brzydkie, szro - bure pudełka na serwetki jakoś "na bogato" zrobie ....... kiedyś.... bo te bombki mnie prześladują, nie mogę przestać.........
Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam Tulia

http://picasaweb.google.com/111672477087722458631

Lamma

• Zasiedziała
« Odpowiedź #1292 dnia: 15 Listopad 2010, 21:50:05 »

Oj jak mnie tu dawno nie było.... pamiętasz jeszcze mój dziobek troszkę? :)

Bardzo mi się podobają prace te nowsze, i te średnio nowsze, które dopiero teraz widzę. I takie mam wrażenie, że odkąd ostatnio tu byłam Twój warsztat się zmienił. Prace nabrały jakby takiego innego charakteru. Są bardzo stylowe, eleganckie. Nie, żeby poprzednim czegoś brakowało. Te są po prostu inne. Z resztą przeglądając wątek od początku można obserwować jak się zmienia Twoja ręka do decou. Byłaś taką "Lammą" - fajnie fajnie, bardzo ślicznie, ale żuchwa nie opada. Teraz jesteś oxi. Decoupażystka alfa :)

Pozdrawiam i lecę zobaczyć oxi. (Ale u Ciebie byłam najpierw! :) )
http://lamcia.blogspot.com/  - nowiutki, świeżo wyrzeźbiony blog ;)

eko-Zuza

• Totalna maniaczka decu
  • Władysławowo
« Odpowiedź #1293 dnia: 15 Listopad 2010, 22:19:27 »

Lamciu!!!! Niedawno tak sobie myślałam, gdzież się podziewasz... Jak dobrze, że wróciłaś :)

Cieszę się, że mnie pierwszą "zaszczyciłaś" wizytą, ale muszę się z Tobą trochę pokłócić... Porównanie i z Tobą, i (tym bardziej) z Oxi bardzo mi pochlebia, ale to całkowita nieprawda!!!! Może i warsztat trochę mi się poprawił, ale gdzie mi tam do alfy... ;D
I trochę mi smutno, że zatraciłam gdzieś swój charakter... :( ;D Ale myślę, że niedługo go odzyskam... :D

Ale bardzo się cieszę, że Ci się podobają moje pracki :) !!! <lol>
Pozdrawiam Zuza :)
"Każdy kto służy innym zasługuje na miano wielkiego, a każdy kto myśli o sobie Wielki jest mały" - Jednoskrzydła

Lamma

• Zasiedziała
« Odpowiedź #1294 dnia: 15 Listopad 2010, 22:33:20 »

Jeszcze nie wróciłam niestety. Moje decou stoi zamknięte pod kluczem, gdyż samiec nie toleruje zapachu w pokoju, a moja pracownia musiała zostać użyczona innym celom. Ale! Od 1 grudnia odzyskuję pracownie!! I proszę skakać razem ze mną, byle wysoko. Mam nadzieję, że jeszcze potafię przykleić serwetkę :D

A ze mna prosze się nie kłócić. Charakteru nie zatraciłaś. Oj uśmiechnęłam się widząc te kropeczki. To jest nadal Twoja ręka. Tylko ozdobiłaś ją piękną biżuterią. Kto wie, może zaczniesz nosić diamenty na każdym palcu, jak oxi. Narazie przerzuciłaś się z koralików na białe złoto :) (a może ja zostawie decou, i wezme się za felietony? :D )

W każdym razie w jednym nic się nie zmienia. nadal masz taką pocieszną i słodka buźkę, jak zawsze. Pamiętam takie zdjęcie w krótkich włosach. Śliczne.

Kuela

• Decupirynka nie pomoże :D
  • Mała pasja ... spełnienie marzeń
« Odpowiedź #1295 dnia: 16 Listopad 2010, 07:54:54 »

No widzę postępy :) no no no brawo

ewa61

• Totalna maniaczka decu
  • Konstancin
« Odpowiedź #1296 dnia: 16 Listopad 2010, 09:35:23 »

Śliczne, świeże pudło Zuza  brawo bardzo mi się podoba  :D i ja swoje serwetki trzymam w pudełkach po butach, ale nie w tak pięknie zrobionych  ;D moje zwykłe "buciane"  ;D

eko-Zuza

• Totalna maniaczka decu
  • Władysławowo
« Odpowiedź #1297 dnia: 16 Listopad 2010, 09:53:51 »

Kuela - cieszę się, ale to jeszcze "nie to"....

Ewa - zwykłe pudełka są za niskie, dlatego moje podwyższyłam "srebrną" tekturką :) - teraz serwetki mieszczą się pionowo i więcej ich wchodzi! Ale i tak jeszcze nie wszystkie, więc będę robić następne :)

Lamcia - skaczę razem z Tobą  :jupi: :jupi: :jupi: i czekam na Twoje prace :)
Ale pamięć Ci chyba szwankuje - ostatni raz miałam krótkie włosy dwadzieścia parę lat temu....
Pozdrawiam Zuza :)
"Każdy kto służy innym zasługuje na miano wielkiego, a każdy kto myśli o sobie Wielki jest mały" - Jednoskrzydła

ewa61

• Totalna maniaczka decu
  • Konstancin
« Odpowiedź #1298 dnia: 16 Listopad 2010, 12:00:24 »

Rób następne pudła i pokazuj  :D popodziwiam i może się zawstydzę, że moje takie zwykłe  ;D

Lamma

• Zasiedziała
« Odpowiedź #1299 dnia: 16 Listopad 2010, 12:14:00 »

Ale pamięć Ci chyba szwankuje - ostatni raz miałam krótkie włosy dwadzieścia parę lat temu....

Nie wiem dokładnie kiedy, nigdy nie dane mi było Cię widzieć. Ale pamiętam takie zdjęcie na forum było.

Jeszcze raz dzisiaj sobie wątek oglądałam, bo wczoraj tak na szybko i przelotnie. Bardzo mi się spodobały butelki na naleweczki i pudełeczko prezentowe. Buteleczki jakoś tak szczególnie, ale nie potrafię jakoś uzasadnić :D Po prostu są moje, a jeśli już oddane, to rób nowe :D
Strony: 1 ... 128 129 [130] 131 132 ... 256   Do góry

Strona wygenerowana w 0.162 sekund z 30 zapytaniami.