Forum Decoupage24

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Zalogowani i czynnie uczestniczący w życiu F-m, po uzyskaniu odpowiedniej ilości postów, mają dostęp do Działów ogólnie niewidocznych takich jak - Sklepy, Nasze tajemnice czy Prośby o porady.

Autor Wątek: Regulamin decoupage24.pl  (Przeczytany 2461 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kejti

  • bardzo fajny...
  • Administrator
  • Totalna maniaczka decu
  • *****
  • Offline Offline
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 22523
  • Lublin
    • 905229
Regulamin decoupage24.pl
« dnia: 01 Września 2010, 11:04:21 »

Użytkownik wraz z rejestracją automatycznie jest zobowiązany do przestrzegania zasad panujących na forum.

- Tylko Administrator forum ma prawo zmieniać, aktualizować regulamin panujący na decoupage24.pl  informując przy tym wszystkich użytkowników.

- Wraz ze zmianami regulaminu wprowadzonymi przez Administratora, użytkownik ma obowiązek dostosowania się do nowych zasad.

Zasady regulaminu:

1. Forum jest ogólnodostępne. Każdy użytkownik forum ma prawo do wyrażania tu swojego zdania.

2. Użytkownik ma prawo do tworzenia nowych tematów. Staraj się ich nie powielać. Na początek zapoznaj się z działami i wątkami istniejącymi, może ktoś już napisał podobny.

3. Użytkownik pokazuje swoje prace zakładając swój wątek w dziale Nasze Prace, jedno zdjęcie nie może przekraczać 160 kb, jeśli chcesz pokazać więcej prac, lub zwrócić uwagę na szczegół, w jednym poście możesz wstawić  do 10 zdjęć.

4. Nowy wątek należy zakładać w odpowiednich kategoriach Forum, a pisząc temat należy go tytułować zgodnie z problemem bądź kierunkiem dyskusji.

5. Nie dopuszcza się używania treści powszechnie uznawanych za wulgarne (w tym wulgarne słownictwo, wulgarne obrazki) oraz łamiących prawo.

6. Zabrania się obrażania innych osób nawet w toku najgorętszej dyskusji.
Wszelkie przejawy agresji słownej  nie będę tolerowane, a posty obraźliwe usuwane bez ostrzeżenia. Użytkownik forum zachowujący się niegrzecznie dostanie ostrzeżenia wiadomością prywatną, a jeśli to nie poskutkuje zostanie pozbawiony dostępu do udziału w forum.

7. Zabrania się zakładania wątku w celu reklamy. Jeśli posiadasz swój sklep możesz go zareklamować w dziale Sklepy, lecz po napisaniu co najmniej 70 postów i braniu czynnego udziału w życiu forum. Nie tolerujemy też reklamy (nawet ukrytej) innych for decoupage, to nie jest w dobrym tonie. Takie posty będą usuwane.

8. Zabrania się spamowania oraz  prosi się  o niezbaczanie z tematu prowadzonej dyskusji. Jeśli chcesz wprowadzić luźny temat nie związany z decoupage załóż wątek w dziale Dyskusja Ogólna.

9. Zabrania się pisania kilku postów pod rząd, jeżeli data ostatniego posta jest wcześniejsza niż 1 dzień, a ostatnim wpisem jest Twój post - użyj wtedy opcji "modyfikuj" i dopisz to o czym zapomniałeś.

10. Posty i tematy powinny być pisane starannie, rozumie się przez to poprawność ortograficzną i gramatyczną. Jeśli masz problem stosuj program pokazujący błędy i popraw przed wysłaniem posta, będzie Ci łatwiej.

11. Za treść postów odpowiadają ich autorzy.

12. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.
« Ostatnia zmiana: 18 Kwietnia 2012, 13:09:59 wysłana przez Kejti »
Zapisane
 

Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 24 zapytaniami.