Forum Decoupage

• 19 Wrzesień 2017, 13:35:38
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Nowo zalogowanych użytkowników zapraszamy do Witalnika - napisz kilka słów o sobie - mile widziana fotka na awatarku.

Reklama

Stonogi.pl - decoupage, scrapbooking, quilling. Warsztaty w Poznaniu
EKO-DECO.pl
Sklep Sosenka Decoupage
Sklep Artistiko
Sosnodrew
Strony: 1 [2] 3 4 ... 53   Do dołu

Autor Wątek: Początki Whisky1972!!!!  (Przeczytany 22488 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

whisky1972

• Totalna maniaczka decu
  • :))) Pszczyna
Odp: Początki Whisky1972!!!!
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Październik 2010, 00:23:20 »

nie wiem co z tym zdjęciem nie umiem wklei.Jak klikam wyślij wiadomość to wyskakuje nazwa pliku już istnieje ,zmień i spróbuj ponownie ???

gretta71

• Decu maniaczka
  • Warszawa

• 6388494
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Październik 2010, 00:23:42 »

No to z wawki troche daleko  :P ale z tego co wiem akurat śląsk obfituje w decumaniaczki  ;D Niech no się tylko obudzą ;)
Wierzę, że przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapomniały jak latać...

gretta71

• Decu maniaczka
  • Warszawa

• 6388494
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Październik 2010, 00:25:47 »

Widocznie ktoś już nadał taką nazwę zdjęciu które tu wstawił. Wystarczy, ze zmienisz u siebie nazwe dodając jakąś litere lub cyfre.
Wierzę, że przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapomniały jak latać...

joa

• Wtajemniczona
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Październik 2010, 07:15:24 »

Ok. już sie obudziłam  :D Whisky zapraszam do Rybnika i służę pomocą jakby co, wprawdzie mistrzem nie jestem, ale dłubanie w towarzystwie jest twórcze  ;D
Jajeczka sa bardzo ładne i nawet cienie jak na pierwszy raz to świetne. Pudełko- dziewczyny powiedziały już wszystko domalować tło przy napisach i możesz poeksperymentowac kropki, ewentualnie cienie polecam patynę, albo może przyciemnić ranty pudełka, ale takie czyste też mi sie podoba.
Nad przeznaczeniem nie myśl, akurat to byłoby wymiarami chyba idealne do przechowywania serwetek, zawsze można jakiś drobiazg dać komuś w prezencie, albo po prostu rozejrzyj cię po domu, na pewno znajdziesz coś użytecznego co można upiększyć albo odnowić, choćby pojemniki z kuchni  ;)

eko-Zuza

• Totalna maniaczka decu
  • Władysławowo
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Październik 2010, 09:37:51 »

Pudełko faktycznie jakieś takie gołe... Ale cienie...? Ja raczej pociapałabym kolorami o ton, dwa ciemniejszymi od tła - taki "marmurek"...

No tak... To Joa już do mnie nie przyjedzie - znalazła sobie bliżej nową koleżankę... :(
Pozdrawiam Zuza :)
"Każdy kto służy innym zasługuje na miano wielkiego, a każdy kto myśli o sobie Wielki jest mały" - Jednoskrzydła

Ella08

• Zdrowie masz tylko jedno
  • Wtajemniczona
« Odpowiedź #15 dnia: 15 Październik 2010, 09:38:16 »

Witaj na forum :laugh: myślę że wkrotce się u nasz zadomowisz. A jeśli chodzi o pudełeczko to nic bym z nim nie robiła jak na początki to wyszło zupełnie nieźle. Cieniowanie nie jest takie proste więc raczej go odłóż aż nabierzesz wprawy. Najlepiej gdyby ci to ktoś pokazał. Powodzenia.

nanka

• Totalna maniaczka decu

• 20419800
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Październik 2010, 10:16:22 »

miłe złego początki ;D "złego", bo jak już wsiąkniesz w decou, to po Tobie ;)  potrafi zatrzymać w domu, ale nie przejmuj się,  przyjemnie zajmuje myśli i łapki  :D
Poczytaj sobie dział porad, a w nim wątek "posty zebrane dla początkujących" i nie przejmuj się, działaj :)

OxiGra

• Decu maniaczka

• 702614
    • SERWETKI
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Październik 2010, 10:52:32 »

I calkiem fajne poczatki. Cieniowan mi nie brakuje jednak cos bym dorzuciala ... moze kropeczki?? No i ten napis...konieszcznie podmaluj farba w kolorze tla a zobaczysz jak praca zyska :)

edith04

• Totalna maniaczka decu

• 12987365
    • album serwetkowy i coś jeszcze
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Październik 2010, 10:55:05 »

Jak na początek to jest to ładne pudełko, skup się na kropkowaniu, jajka również ładniusie. Czytaj, próbuj i tak w kólko aż będziesz super zadowolona.  ::) ;D
Pozdrowienia Edyta

ewka

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Październik 2010, 19:04:18 »

whisky1972 Twoje jajka bardzo ładnie ozdobione,zwłaszcza że to początki tej przygody
na poprawę wyglądu skrzyneczki każdy sposób dobry,najlepszy jednak będzie ten z którym sobie poradzisz i uznasz że skrzynka jest ładniejsza  :) 
"Nie każdy kto stracił wiarę w raj zaczyna wierzyć w piekło"
Strony: 1 [2] 3 4 ... 53   Do góry

Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 24 zapytaniami.