Forum Decoupage24

• 06 Kwiecień 2020, 06:54:36
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Nowo zalogowanych użytkowników zapraszamy do Witalnika - napisz kilka słów o sobie - mile widziana fotka na awatarku.

Reklama

Sklep Artistiko
EKO DECO
Woodouts
Bazarek-Deco
Strony: 1 ... 139 140 [141] 142 143 ... 389   Do dołu

Autor Wątek: Tulii decu działanie - pudełko b&r str. 388  (Przeczytany 171284 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

martadziadura

• Totalna maniaczka decu
Odp: Tulii decu działanie - znowu gęsiaczki
« Odpowiedź #1400 dnia: 27 Luty 2012, 16:25:12 »

Ale piękne.... Gdyby tak Twoje umiejętności Tulio chciały przechodzić na mnie poprzez samo zagapienie w Twoje prace....... byłoby cudownie :D

bziaczek

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #1401 dnia: 27 Luty 2012, 18:42:39 »

Tulio piękne robisz pisanki z rózyczkami jest urocza. Przydasiowy pojemnik jest bardzo podręczny wiadomo co w nim jest, siekierka mnie ubawiła super  :) masz gadane nawet za pomocą przedmiotu ;)

doroti

• Wtajemniczona
« Odpowiedź #1402 dnia: 28 Luty 2012, 07:33:01 »

Tulio jesteś niezastapiona w tworzeniu malusieńkich dzieł.
Doprowadzasz mnie do kompleksów bo mnie maluchy jakoś przerażają , nie mam normalnie talentu i do tego im coś mniejsze tym czuję że coś zpierniczę jak zaczną trząść mi się łapki.
No ale cóż przecież Tulia to nasza Królowa od jaj i rozpoczyna swoje panowanie !
doroti

Tulia

• Totalna maniaczka decu
  • Zakręcona, zakręcona..........
« Odpowiedź #1403 dnia: 28 Luty 2012, 09:59:11 »

Krysiap, Ewa, Kejti, Kacpur, Nanka, Bożenna, Martadziadura, Bziaczek, Doroti Dziewczyny bardzo Wam dziękuję za te  wszystkie przemiłe komentarze  ##   :serce_na_dloni:
Fakt, uwielbiam wydmuszki, ale kiedy patrzę na te wszystkie różnorodne cuda, które robicie i pokazujecie, to też tak siedzę z opadniętą szczęką, też bym chciała tak umieć i też mi się wydaje,że pewnie tak mi się nie uda  ??? Lubię myśleć, że nie ma rzeczy nie możliwych i cały czas (kradnąc tenże w każdej możłiwej i niemożliwej chwili) staram się próbować, uczyć, poszukiwać  ::)
Niesamowicie dużo się nauczyłam od kiedy jestem na forum. Czytając uwagi koleżanek, oglądając prace, że napiszę jeszcze o moich zdolnościach komputerowych (cierpię na brak takowych), które zawsze mnie ograniczały, a obecnie jestem całkiem samodzielna w tych sprawach, żaden ze mnie ekspert ale daję radę, chyba, że coś mi zniknie  8)
Też Wam tak czasem coś znika, samo z siebie, bo mi bardzo często, mój mąż mawia, że to niemożliwe po prostu  ;)
Jakoś tak się rozpisałam w ten pochmurny, deszczowy poranek przy pysznej kawce, a zaraz znowu buty na nogi i oddech złapię około piątku. Miłego, spokojnego tygonia życzę wszystkim serwując kolejna porcję jajek  :D

Nie jednak nie skończyłam jeszcze  ::)

Krysiap większość wydmuszek ozdobiłam w drugiej połowie stycznia, miałm wtedy wole - niewolne, bo czasami po 12 godzinn dziennie działałam, zostały mi jeszcze przygotowane wtedy wklęsłe, ale brak mi czasu, żeby tak do nich z sercem bez pośpiechu przysiąść  :angel:

Jajko z gniazdkami to moje prawie ulubione, bo tam różne doklejanki były i każda część z innej parafii była i te różnośći tak udało się fajnie posklejać i te domalowywane gałązki też tak całkiem fajnie wyszły  :)

Wracając do tych, co za chwilę, to pierwsze jajko jest z motywem gniazdka, które dostałam od Marcikw  :-* w zeszłym roku, bo zakochałam się w tym gniazdku, w ogóle, uwielbiam te różne ptasie sytuacje  ;D
Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam Tulia

http://picasaweb.google.com/111672477087722458631

doroti

• Wtajemniczona
« Odpowiedź #1404 dnia: 28 Luty 2012, 10:05:23 »

Tulio porywam !!!! obrazek z jajem !
 Nie no rewelacja pozwolisz , że sobie podobny wykonam i może jedno z 10 drewnianych jaj doczeka się tfurczej obróbki...
napisałam i zamarłam...jak ja zabiorę się za takie pyci jajca  :zabic_muche:
doroti

Tulia

• Totalna maniaczka decu
  • Zakręcona, zakręcona..........
« Odpowiedź #1405 dnia: 28 Luty 2012, 10:20:49 »

Porywaj Doroti   :-* wiem, że dasz radę, trzyma kciuki  :jest_ok:
Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam Tulia

http://picasaweb.google.com/111672477087722458631

lili anna

• Zasiedziała
    • 4006207
« Odpowiedź #1406 dnia: 28 Luty 2012, 11:45:27 »

Naoglądałam się do bólu i jestem pełna podziwu, pudełeczka są śliczne!!!/moje marzenie porobić coś na drewienkach,póki co tylko butelkami dysponuję/ no i spękania,super! Ja robię próby na wikol - nie wychodzi i teraz będę próbować na żółtko, na kraka brak funduszy. No i puszki śliczne a już nie wspomnę o jajkowym szaleństwie!!!! Sliczności!!!

kacpur

• Zasiedziała
« Odpowiedź #1407 dnia: 28 Luty 2012, 11:47:22 »

Jajeczka cuuuudne, pięknie wykonane, podziwiam

Asiek

• Zadomowiona
« Odpowiedź #1408 dnia: 28 Luty 2012, 13:16:47 »

Fantastyczne jaja świąteczne  :D Cudne reliefy i patynka, ja niestety ani jednego ani drugiego w odpowiedniej kolorystyce dostać nie mogę  :-\

amazonka

• Wtajemniczona
    • 9385973
« Odpowiedź #1409 dnia: 28 Luty 2012, 13:47:30 »

Urocze jajeczka dobrałaś świetne motywy z ptaszkami.I reliefy i postarzenia , wszystko piękne
Strony: 1 ... 139 140 [141] 142 143 ... 389   Do góry

Strona wygenerowana w 0.247 sekund z 29 zapytaniami.