Forum Decoupage24

• 27 Styczeń 2020, 02:34:35
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Witamy na forum decoupage24, masz sklep - po 50 postach na F-m zareklamuj go. Mile widziane wszelkie posty, podziel się swoją wiedzą, zaprezentuj swoje prace lub oceń dzieła innych - zapraszamy :)

Reklama

Sklep Artistiko
EKO DECO
Woodouts
Bazarek-Deco
Strony: 1 ... 174 175 [176] 177 178 ... 389   Do dołu

Autor Wątek: Tulii decu działanie - pudełko b&r str. 388  (Przeczytany 170507 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tulia

• Totalna maniaczka decu
  • Zakręcona, zakręcona..........
Odp: Tulii decu działanie - pudełeczka dwa str. 175
« Odpowiedź #1750 dnia: 18 Październik 2012, 08:43:55 »

Ewo cieszę się, że i Tobie pudełeczka się spodobały, najpierw było pudełeczko, o spodniach myślę od soboty, a sweterek ewoluował w żakiet  ;D byle do wiosny  :angel:

Kejti, tak sobie wymyśliłam z tym szablonem, ale po przyklejeniu serwetki okazało się, że szablon niemalże zupełnie był niewidoczny (szablon z cieniutkiej folii i taki dość płaski wyszedł)  ::) więc go troszkę poprzeciągałam białą farbą, którą leciutko zeszlifowałam i po tym jeszcze bejcą delikatnie, mi też efekt się podoba  :)

Marzena, miło mi, serwetki kupiłam tu: http://decoupage-garden.com/index.php?route=product/category&path=81_163&page=2 do tej pory byłam "mało różowa", ale cóż jakoś tak mi się troszkę zmienia, no i próbuję się odnaleźć w świecie różu  ;)

Bziaczku, dziękuję, co do wypoczynku, to staram się, właściwie powinnam napisać, że ulegam niemocy  ::)

Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam Tulia

http://picasaweb.google.com/111672477087722458631

Bożenna

• Totalna maniaczka decu
  • "Jak dobrze wstać skoro świt"
    • "Marzenia o świcie"
« Odpowiedź #1751 dnia: 18 Październik 2012, 09:40:18 »

Lubię takie kolorowe prace.  :D Zielone górą. ;D
"Jedna bitwa szerzej otwiera nam oczy, niż dziesiątki lat spokojnych rządów."

artemysz

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #1752 dnia: 18 Październik 2012, 17:21:52 »

Zuza mi zabrała...ale i tak Mysz by mi do nory wyniosła i kazała bilety płacić za możliwość oglądania.  ;D U Ciebie zawsze znajduję jakiś nowy eksperyment...uwielbiam to. 8-0
« Ostatnia zmiana: 26 Październik 2012, 20:05:21 by artemysz »

hogis

• Totalna maniaczka decu
  • W cztery oczy...
« Odpowiedź #1753 dnia: 18 Październik 2012, 19:05:45 »

No nie masz chyba wyjścia i musisz ten róż pokochać ;) Oj, już sobie wyobrażam słodką dziecinkę w różowej sukienusi, różowe kokardki, skarpeusie z koroneczką... oj chciałoby się jeszcze maleńką dziewczynkę mieć, ale warsztat zamknięty (do odwołania) ;)
Nie zaskakujesz mnie swoimi pracami... pięknieją i dojrzewają wraz z Tobą (naprawdę cudownie wyglądasz :) ). Bardzo lubię tu zaglądać :)
P.S.
A kiedy będzie można odwiedzić Was już w komplecie? Muszę się, że tak powiem, logistycznie ogarnąć ;)
Z poważaniem - hogis

hogisowy blog http://hogistworzy.blogspot.com/

martadziadura

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #1754 dnia: 18 Październik 2012, 20:19:18 »

Tulio, ładna mi niemoc :) Tworzysz piękne rzeczy. Ja tak jak Kejti zachwycona jestem nowatorskim pomysłem z szablonem. Pudełeczka  śliczne. Mam taką zieloną serwetkę i nie wiem dlaczego, ale jak na nią patrzę - to kojarzy mi się ze moją przyszłością-starością, ale w takim miłym znaczeniu, z brakiem pośpiechu, ze wspomnieniami..... Twoje zielone pudełeczko śliczne. Różowo-koronkowy słodziak tez :)  brawo     

jotka110

• Decu maniaczka
  • Zlot 2012
« Odpowiedź #1755 dnia: 18 Październik 2012, 21:47:33 »

Urocze pudełka i ślicznie wykonane. Fajnie wymyśliłaś ten szablon na zielonym.

whisky1972

• Totalna maniaczka decu
  • :))) Pszczyna
« Odpowiedź #1756 dnia: 18 Październik 2012, 22:34:25 »

Tulio brawo za komplecik jeżynowy,motyw piękny jest (to papier?),szablonik robiący za koronkę,super, świetne podkładki z motywem wchodzącym na bejcę.
Kolejne brawa za zdjęcia.
Pudełka boskie,fajnie wymyśliłaś to z szablonem,różowe,super różowe do schrupania   :laugh:

paniKa

• Zadomowiona
    • galeria decoupage
« Odpowiedź #1757 dnia: 19 Październik 2012, 16:13:10 »

Jeżynowy komplecik rewelacja! Dopieszczony w najmniejszym szczególe, biel cudownie przełamana tym ciemnym brązem i te kropeczki, każda trafiona w punkcik  :D Nie ukrywam, że właśnie tego kontrastu zabrakło mi w tych twoich ostatnich pudełkach, pomysł z szablonem (w zielonym) i koronka (w różowym) bardzo trafiony. Jednak ja stonowałabym kolorystycznie spody pudełek, ojj nie będę się wymądrzać, nie o to przecież chodzi napiszę po prostu, że postawiłabym na kontrastowe, ciemniejsze,szczególnie w tym zielonym wykończenie spodów ;)

Tulia

• Totalna maniaczka decu
  • Zakręcona, zakręcona..........
« Odpowiedź #1758 dnia: 24 Październik 2012, 14:25:13 »

Ja jeszcze w dwupaku, rozpadam się ponoć za 2 tygodnie Hogisku zapraszam serdecznie  :D

Bożenna cieszę się, że Ci się podoba, dla mnie też zielone górą  :D

Artemyszko przesyłam Wam buziaki  :-*

Hogis oswajam się z różem, mam nadzieję, że się nie zagalopuję w tym oswajaniu  ;D jakby co, to jest taki jeden na straży  ;) dziękuję za ciepłe słowa  :-*

Martadziadura nie wiem czy pomysł nowatorski, tak mi się jakoś wymyśliło  ::) serwetka bardzo mi się spodobała  :D chyba wiem, co masz na myśli - taki nostalgiczny, romantyczny klimat  :angel:

Jotka dziękuję  :-*

Whisky również dziękuję  :-* tak jeżynki to papier, kupiłam chyba w Decoupage Garden  :)

PaniKa miło mi, że komplecik przypadł Ci go gustu  :D wiem , co masz na myśli pisząc o kontrastowaniu, jednak tym razem tak mi się samo to pudełeczko robiło, mam na myśli, że działałam bez zastanowienia  ::) pewnie różnicując kolorystykę też powstałoby coś ciekawego, może następnym razem  :)
Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam Tulia

http://picasaweb.google.com/111672477087722458631

Tami

• Decupirynka nie pomoże :D
« Odpowiedź #1759 dnia: 24 Październik 2012, 17:39:48 »

No tak. Znowu kolejne piękne i udane prace. Zielona wersja pudełka super. I ten nowatorki pomysł na relief godny uwagi. Różowe pudełeczko tez mi się podoba.
Eh.. naoglądałam się na forum i na blogach prac w różowych barwach i nawet zaczynam się przekonywać do tego koloru. Co to się porobiło :/
,,Ideały są jak gwiazdy. Nie można ich dosięgnąć, ale trzeba się według nich kierować." - Bernard Show

http://tamidecor.blogspot.com/
Strony: 1 ... 174 175 [176] 177 178 ... 389   Do góry

Strona wygenerowana w 0.18 sekund z 29 zapytaniami.