Forum Decoupage24

• 24 Wrzesień 2020, 06:33:48
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Bierz udział w dyskusji, jeśli podoba Ci się praca którą oglądałaś, skomentuj ją, na pewno doda to wiary w siebie osobie która ją stworzyła.

Reklama

Sklep Artistiko
EKO DECO
Woodouts
Bazarek-Deco
Strony: 1 ... 176 177 [178] 179 180 ... 389   Do dołu

Autor Wątek: Tulii decu działanie - pudełko b&r str. 388  (Przeczytany 173749 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tulia

• Totalna maniaczka decu
  • Zakręcona, zakręcona..........
Odp: Tulii decu działanie - beczka "na golasa"
« Odpowiedź #1770 dnia: 27 Październik 2012, 18:10:45 »

Rosier miło mi Cię gościć, fajnie, że Ci się tu spodobało  :D lubię robić kolczyki i wogóle różne takie maleństwa lubię  ;D

Marzena cieszę się, że było to pozytywne zaskoczenie  :)

Artemyszko mi też nie pasują   :-\

To i ja w ten śnieżny dzień wrzucę kolejne swoje prace, choć to wyrób końcowo wrześniowy  ;)
Pudełeczo z "Zuzią" mi nie wyszło  :( bo szablon miał być inaczej, ale po kilku nieudanych próbach położenia go, mieszania szpachli z farbą (wciąż mi zaciekało, a nie uzywam i nie posiadam kleju tymczasowego), kiedy w końcu mi wyszło nie zauważyłam, że odwtotnie ten szablon przyłożyłam  :-\ on nie maił być na środku, tylko wychodzić z góry  :P nie zauważyłam tego wcale, skończyłam pudełeko i dalej nie zwróciłam na to uwagi, dopiero na zdjęciach zobaczyłam swój błąd  :o tylko, że było już dużo za późno  ::) na zdjęciach też zobaczyłam, że aż się prosi to pudełeczko o uchwycik do otwierania  ::) nic, co miałam w domu nie pasowało, w sklepach wszystkie drewniane były za duże, to dorobiłam mu uchwycik z białego koralika i szpilki pomalowanej na fiolet  :) niestety nie zdążyłam zrobić zdjęcia z uchwytem, bo pudełeczko poszło do jednej małej Julki  :D

W końcu też skończyłam pudełeczko z Merlinką, które w większości powstało na wakacjach i tylko mi głównej bohaterki brakowało  :)
Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam Tulia

http://picasaweb.google.com/111672477087722458631

eko-Zuza

• Totalna maniaczka decu
  • Władysławowo
Odp: Tulii decu działanie - diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety str. 178
« Odpowiedź #1771 dnia: 27 Październik 2012, 18:32:16 »

Może i szablon odwrotnie, ale mnie się podoba! Baaardzo mi się podoba!! Całość mi się podoba!!

Takżesamo Merlinka! Ech! Superaste obie!!!
Pozdrawiam Zuza :)
"Każdy kto służy innym zasługuje na miano wielkiego, a każdy kto myśli o sobie Wielki jest mały" - Jednoskrzydła

Ella08

• Zdrowie masz tylko jedno
  • Wtajemniczona
Odp: Tulii decu działanie - diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety str. 178
« Odpowiedź #1772 dnia: 27 Październik 2012, 18:36:54 »

Oba pudełeczka śliczne brawo

artemysz

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #1773 dnia: 27 Październik 2012, 18:42:34 »

Kurcze...tak ładnie napisałam i mi wygryzło....Tulia, genialne są te szkatułki, już się nie będę wysilała na wymyślanie komplementów, bo mi znowu zje. ;D ;D ;D Powiedz tylko co to jest to białe wokół M?

amazonka

• Wtajemniczona
    • 9385973
« Odpowiedź #1774 dnia: 27 Październik 2012, 19:05:38 »

Szkatułka czarna śliczna a ta z Zuzią słodka

Tulia

• Totalna maniaczka decu
  • Zakręcona, zakręcona..........
« Odpowiedź #1775 dnia: 27 Październik 2012, 19:11:32 »

Zrobiliśmy z mężem sałateczkę jarzynową na kolację i już jestem (dziś mam chyba dyżur przy kompie)  ;D

Zuza, Ella, Artemyszko, Amazonko dzięki  :-* coś dla małej i dużej dziewczynki  ;D

Artemyszko nie wiem czy Ci chodzi o białe przezroczyste tuż przy M? bo to są oczywiście diamenty  ;D no dobra sztuczne  :P a po zewnętrznej białe to szlaczek z konturówki  :)
Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam Tulia

http://picasaweb.google.com/111672477087722458631

rosier

• Zakorzeniona
« Odpowiedź #1776 dnia: 27 Październik 2012, 19:37:27 »

I znowu tu pięknie!! Ale urocze pudełka!   :o Z Merlinką porywam, przydadzą mi się diamenty ... ;)
Mój blog . Zapraszam serdecznie.
http://nietylkoroze.blogspot.com/

Dyzia

• Decupirynka nie pomoże :D
  • http://deququ.blogspot.com/
    • BLOG
« Odpowiedź #1777 dnia: 27 Październik 2012, 22:12:39 »

To ja diamenty porwę:) Dla mnie szablonik też ładnie wygląda. A najbardziej mi się spodobał biały napisik wewnątrz merlinkowego pudełka:;)

whisky1972

• Totalna maniaczka decu
  • :))) Pszczyna
« Odpowiedź #1778 dnia: 27 Październik 2012, 22:30:20 »

Tulio piękne pudełka,mi naj bardziej podoba się pierwsze muszę sobie sprawić tą serwetkę  ;D

artemysz

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #1779 dnia: 28 Październik 2012, 07:29:22 »

Nie, nie! Diamenty to Arte na sto kilometrów odróżni, jak każda kobieta zresztą.........zwłaszcza te sztuczne. ;D ;D ;D ;D ;D Chodziło o tę konturówkę właśnie... :) Ale napis, o którym mówi Dyzia to rozumiem jest tylko Twoje logo dodawane  do każdej fotki?
« Ostatnia zmiana: 28 Październik 2012, 07:33:43 by artemysz »
Strony: 1 ... 176 177 [178] 179 180 ... 389   Do góry

Strona wygenerowana w 0.104 sekund z 29 zapytaniami.