Forum Decoupage24

• 09 Grudzień 2019, 05:07:38
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Pamiętaj, że osobie pokazującej swoje prace miło będzie przeczytać kilka słów od Ciebie, niż obejrzeć tylko uśmiechnięte, czy bijące brawa emotikonki.

Reklama

Sklep Artistiko
EKO DECO
Woodouts
Bazarek-Deco
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 389   Do dołu

Autor Wątek: Tulii decu działanie - pudełko b&r str. 388  (Przeczytany 169629 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

carmen

• Totalna maniaczka decu
Odp: Tulii decu działanie
« Odpowiedź #60 dnia: 24 Październik 2010, 22:08:39 »

żeby toto na miejscu zostało,to trzeba żeby były głębokie spęki, i nie mieszać porporiny z cieniami do powiek-kto to widział  :laugh:
carmen

misiarysia

• Totalna maniaczka decu
  • 18°35'E 54°25'N
    • MÓJ ALBUM
« Odpowiedź #61 dnia: 25 Październik 2010, 08:58:09 »

Żeby porporina została w spękach, dobrze jest ją w nie "wepchnąć", czyli na palec nawinąć miękką szmatkę, umoczyć go w porporinie i mocno wcierać w spęki. Tak położona, mi zostaje na miejscu nawet po zmyciu stepu 2 pod strumieniem wody.
"Pisać posty pełne błędów językowych i literówek, to jak podawać komuś piwo w zasyfionym kuflu i ewentualnie potem się tłumaczyć, że ma się straszny problem z myciem"
http://bizuteriasoutache.blogspot.com/

ewa61

• Totalna maniaczka decu
  • Konstancin
« Odpowiedź #62 dnia: 25 Październik 2010, 10:00:52 »

Bardzo ładne są Twoje strusie pisanki  :D elfiki to wdzięczny temat, no i oczywiście świetny krak  brawo natomiast na komplecie słonecznikowym (bardzo lubię słoneczniki) troszkę za dużo spękań  ;) ale tak jak już wcześniej pisałam - znam pęd do krakania wszystkiego na początku  ;D bombeczki fajne i takie różnorodne  :D chyba i ja się wezmę za świąteczne ozdoby  ;D 

Tulia

• Totalna maniaczka decu
  • Zakręcona, zakręcona..........
« Odpowiedź #63 dnia: 25 Październik 2010, 13:23:58 »

żeby toto na miejscu zostało,to trzeba żeby były głębokie spęki, i nie mieszać porporiny z cieniami do powiek-kto to widział  :laugh:
- Carmen ale ja nie mieszałam, np. makowe jajo jest ze srebrną porporiną, a lawendowe to cienie.
Dzięki  Misiarysia i Ewa61.
Kończąc już prawie tę wycieczkę w czasie pokażę jeszcze dwa chusteczniki, lawendowy ma przebarwienia na rogach, tam domalowywałam, ale farba nie była dobrze dobrana, potem lekko przemalowywałam żeby to wyrównać i lepiej wyglądało, ale nie zdążyłam zrobić zdjęć, a chustecznika już nie ma.
Następnie prezent na Dzień Dziecka dla mojego syna, On jest zachwcony, ciekawa jestem Waszych opinii?

No i znowu zdjęcia nie idą >:( >:( >:(
« Ostatnia zmiana: 25 Październik 2010, 13:47:39 by Tulia »
Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam Tulia

http://picasaweb.google.com/111672477087722458631

gretta71

• Decu maniaczka
  • Warszawa
    • 6388494
« Odpowiedź #64 dnia: 25 Październik 2010, 17:06:22 »

Bardzo podobają mi sie chusteczniki, oba!
Skrzyneczka dla synka choć zupełnie nie w moim klimacie, prezentuje się super. Postarzenia i przecierki wyszły rewelacyjnie i tylko mi te nowoczesne motywy nie pasują ale to już kwestia gustu i potrzeb, oczywiście!
Wierzę, że przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapomniały jak latać...

carmen

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #65 dnia: 25 Październik 2010, 17:10:53 »

- Carmen ale ja nie mieszałam, np. makowe jajo jest ze srebrną porporiną, a lawendowe to cienie.

to przepraszam  :dziwny_:-źle zrozumiałam,myślałam że jedno i drugie wcierałaś na tej samej pracy.   :D
carmen

eko-Zuza

• Totalna maniaczka decu
  • Władysławowo
« Odpowiedź #66 dnia: 25 Październik 2010, 17:21:31 »

No... pięknie się rozwijasz... :)

A skrzynka dla syna - bombowa!!! Szkoda, że nie brała udziału w "męskim" konkursie... Ja już ją sobie zapisałam w lapku i będę się "inspirować" ... ;D
Pozdrawiam Zuza :)
"Każdy kto służy innym zasługuje na miano wielkiego, a każdy kto myśli o sobie Wielki jest mały" - Jednoskrzydła

Polcia

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #67 dnia: 25 Październik 2010, 19:34:45 »

Chustecznik lawendowy baardzo mi się podoba, ten drugi nie moje klimaty. Natomiast skrzynia z demobilu bardzo realistyczna.
Wszystkie prace bardzo pomysłowe.

Wesoła

• Wtajemniczona
« Odpowiedź #68 dnia: 25 Październik 2010, 20:00:20 »

Dopiero udało mi się do ciebie dotrzeć i już na początku bardzo mnie zaskoczyłaś! Twoje prace są śliczne i  bardzo dobrze wykonane :)Bardzo podobają mi się ostatnie dwa chusteczniki, są wspaniałe! ;D

Julka

• Stały bywalec
  • Bieruń Stary
« Odpowiedź #69 dnia: 25 Październik 2010, 20:53:39 »

A mi najbardziej podoba się ten lawendowy - jest śliczny ! Ten drugi też fajny , ale to ostatnie toto ... spodziewam się że mojemu 8 letniemu koledze by się bardzo spodobało ! Mi na tej szkatułce z tymi cóśkami najbardziej podobają się przecierki i postarzania  :)
Pozdrawiam , Jula
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 389   Do góry

Strona wygenerowana w 0.181 sekund z 30 zapytaniami.