Forum Decoupage24

• 18 Sierpień 2019, 01:27:37
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Witamy na forum decoupage24, masz sklep - po 50 postach na F-m zareklamuj go. Mile widziane wszelkie posty, podziel się swoją wiedzą, zaprezentuj swoje prace lub oceń dzieła innych - zapraszamy :)

Reklama

Sklep Artistiko
EKO DECO
Woodouts
Bazarek-Deco
Strony: 1 ... 168 169 [170] 171 172 ... 389   Do dołu

Autor Wątek: Tulii decu działanie - pudełko b&r str. 388  (Przeczytany 168653 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

eko-Zuza

• Totalna maniaczka decu
  • Władysławowo
Odp: Tulii decu działanie
« Odpowiedź #1690 dnia: 06 Październik 2012, 15:18:58 »

Ojej! Tulijko! Aż tak Ci się zmieniło, że gadać Ci się nie chce ??? Ojojoj! co z tego wyrośnie....? ;D

Ta beczułka bardzo fajna - ciekawa jestem jak wyglądała na początku... Ile dodałaś swojej wizji...

A gdzież to zdjęcia robiłaś? Te zakurzone butelki wskazują na piwnicę, ale przecież nie siedzisz w piwnicy przy winie i świecach.... chyba... ?
Pozdrawiam Zuza :)
"Każdy kto służy innym zasługuje na miano wielkiego, a każdy kto myśli o sobie Wielki jest mały" - Jednoskrzydła

kacpur

• Zasiedziała
« Odpowiedź #1691 dnia: 06 Październik 2012, 15:42:46 »

Przecudnej urody sceneria na fotce, gratuluję pomysłu i wykonania, tylko trudno rozpoznać co jest "postacią głowną", bo tyle się tam dzieje....
« Ostatnia zmiana: 08 Październik 2012, 20:31:24 by kacpur »

bziaczek

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #1692 dnia: 06 Październik 2012, 23:24:02 »

śliczna :) śliczna baryłeczka, pozdrawiam serdecznie :)

Marzena

• Moderator
  • Totalna maniaczka decu
  • Poznań
« Odpowiedź #1693 dnia: 07 Październik 2012, 08:17:47 »

No właśnie Tulia - gdzie ta piękna piwniczka? Też ciekawa jestem surowej beczułki - masz jakieś zdjęcie?
Twoja beczułka zdobyła mój głosik  :)
Czy Twoje ziewanie wynika ze zwiększonej aktywności Twojej lokatorki?  ;)
Marzena
Mój blog: www.deco-wena.blogspot.com/
Zapraszam też  na bloga Nasz serwetkowy świat www.serwetki-decoupage24.blogspot.com/
gdzie jestem częścią DT :-)

Tulia

• Totalna maniaczka decu
  • Zakręcona, zakręcona..........
« Odpowiedź #1694 dnia: 07 Październik 2012, 16:15:07 »

Zuza, Kacpur, Bziaczku, Marzeno miło mi Was gościć, dziękuję za komentarze  ##

Zuza, gadać mi się chce, buzia mi się nie zamyka, albo gadam, albo sapię, a często jedno i drugie  ;D ale tak się łatwo męczę, że jak siadam, to zaraz się przechylam, a potem oko mi leci, a jak nie leci, to już brak przepływu energii z głowy do palców  :-\

Co do piwniczki to jest to wnętrze pewnego lokalu w moim mieście, byłam tam na spotkaniu rodzinnym w sierpniu, oczka latały mi dookoła i myślałam wtedy, że to świetne miejsce na sesje...... różne.......
Kiedy, myślałam którąż to butlę ozdobić i jak na konkurs, to pomyślałam najpierw o cegłach w lokalu, a potem przypomniała mi się beczułka, którą mama przywiozła z podróży i leżała już u mnie bardzo długo  :D
Zdjęć przed, nie mam, bo oczywiście o tym nie pomyślałam (zdobędę, bo drugą taka butlę przywiozła mamina siostra i chce mieć taką samą i obiecała mi ją przysłać, tylko pewnie zapomniała i przywiezie ją w listopadzie osobiście), jak tylko będzie już u mnie to wrzucę zdjęcie  :)
Marzeno , dziękuję za głosik  :-* lokatorce powierzchnia użytkowa zmniejsza się regularnie, co wpływa na zmniejszenie aktywności - na szczęście  ;) ale wpływa też na zwolnienie moich obrotów, choć ja to jestem adehadowiec, lecę, pędzę, robię coś, czy mogę, czy nie, a potem padam i czuję się taka, jak w piosence Maleńczuka: "Boli mnie głowa i nie mogę spać,chociaż dokoła wszyscy już posnęli, nie mogę leżeć, a nie mogę wstać..." coś w tym stylu  :-[
Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam Tulia

http://picasaweb.google.com/111672477087722458631

Kejti

• bardzo fajny...
  • Administrator
  • Totalna maniaczka decu
  • Lublin
    • 905229
« Odpowiedź #1695 dnia: 08 Październik 2012, 10:54:06 »

Tulio! cieszę się, że po małych zawirowaniach ;) Twoja butla - beczka wzięła udział w konkursie! pięknie ją ozdobiłaś, a zdjęcia ogromnie klimatyczne!

Luna

• Decu maniaczka
  • *Szczecin*
« Odpowiedź #1696 dnia: 08 Październik 2012, 12:17:38 »

Tulio  :) na Twoją butelkę oddałam swój głos.Jaki ogrom pracy i efekt super!Aranżacja zdjęcia to już inna bajka ,jak z katalogu reklamującego jakąś winnicę .... przynajmniej . brawo

paniKa

• Zadomowiona
    • galeria decoupage
« Odpowiedź #1697 dnia: 08 Październik 2012, 15:48:07 »

Od razu ciśnie się na usta -  rewelacyjny wykon! ;D Nie dość, że praca dopieszczona w najmniejszym szczególe, to jeszcze te zdjęcia, bajka!  :D

hogis

• Totalna maniaczka decu
  • W cztery oczy...
« Odpowiedź #1698 dnia: 08 Październik 2012, 16:10:58 »

Od razu ciśnie się na usta -  rewelacyjny wykon! ;D Nie dość, że praca dopieszczona w najmniejszym szczególe, to jeszcze te zdjęcia, bajka!  :D
Dokładnie to miałam na myśli :)
Z poważaniem - hogis

hogisowy blog http://hogistworzy.blogspot.com/

Tulia

• Totalna maniaczka decu
  • Zakręcona, zakręcona..........
« Odpowiedź #1699 dnia: 08 Październik 2012, 18:47:19 »

Kejti, ja też się cieszę, praca przy niej była dla mnie czymś zupełnie nowym, bo w przeciwieństwie do większości ozdabianych rzeczy, w tym przypadku miałam taki super luz, że aż sama siebie nie poznawałam  ::) Krak wyszedł za duży niż chciałam, to go lekko zamalowałam, gdzieś mi pędzel zjechał, coś nie tak się zrobiło, to zaciapkałam, zamaziałam i zauważyłam, że to właśnie jest najfajniejsza zabawa, a nie taki perfekcyjny tip top  ;)

Luno, dziękuję za głosik  :-* bardzo jestem dumna z tych zdjęć, choć nie ja naciskałam spust w aparacie, bo wszystko poza tym to jednak ja  :) Ten, co naciskał spust też zadowolony, choć wyciągnęłam, go wtedy z domu chorego, jak widział, co pakuję na tę sesję, to głową tylko kręcił, a dziś podczytując Wasze komentarze, też puchł z dumy  ;D

PaniKa, Hogis, miło mi, choć jak wcześniej pisałam, mało pieszczotliwie potraktowałam tę beczkę, tego jej chyba jednak było trzeba  :D

PS Miałam już dzisiaj bombki ozdabiać, co je w piątek naszykowałam, ale skończyło się na prasowaniu, ugotowaniu zupy i spaniu, strrraaasznie wyczerpujące zajęcia, może jutro mi się uda  ;)
« Ostatnia zmiana: 08 Październik 2012, 19:22:00 by Tulia »
Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam Tulia

http://picasaweb.google.com/111672477087722458631
Strony: 1 ... 168 169 [170] 171 172 ... 389   Do góry

Strona wygenerowana w 0.152 sekund z 30 zapytaniami.