Forum Decoupage24

• 09 Grudzień 2019, 15:13:50
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Witamy na forum decoupage24, masz sklep - po 50 postach na F-m zareklamuj go. Mile widziane wszelkie posty, podziel się swoją wiedzą, zaprezentuj swoje prace lub oceń dzieła innych - zapraszamy :)

Reklama

Sklep Artistiko
EKO DECO
Woodouts
Bazarek-Deco
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 205   Do dołu

Autor Wątek: Prace Tami - Kuchenne gadżety - str. 204  (Przeczytany 70758 razy)

Tami

• Decupirynka nie pomoże :D
Odp: Prace Tami
« Odpowiedź #60 dnia: 18 Lipiec 2011, 14:39:14 »

Kolejna moja praca - słoiczki na przyparawy. Skromne, białe, bez cieniowania i postarzania. Niestety mimo, że lakierowałam je delikatnie kilkoma warstwami to zrobiły się zacieki.W dodatku pierwszy raz lakier mi nieco zażółcił moje dzieło  :placze:  Próbowałam zetrzeć te zacieki papierem ściernym, ale nie udało się - bardziej ucierpiała na tym farba, a zacieki jak były tak są. Co w takiej sytuacji najlepiej zrobić?
,,Ideały są jak gwiazdy. Nie można ich dosięgnąć, ale trzeba się według nich kierować." - Bernard Show

http://tamidecor.blogspot.com/

orawa72

• Zadomowiona
  • żyć jest pięknie
« Odpowiedź #61 dnia: 18 Lipiec 2011, 19:59:51 »

słoiczki - super, jednak jakoś mi czegoś w nich brakuje, nie wiem kropek, spękań, cieniowania, coś bym na zakrętki walnęła, może popatynowała, tenitamten troszkę bym je ożywiła, no, ale ja juz tak mam, tylko spękania i spękania ;-)
mania to cudowny stan

Tami

• Decupirynka nie pomoże :D
« Odpowiedź #62 dnia: 18 Lipiec 2011, 20:05:41 »

Dzięki za szczerą opinię Orawa :)
Słoiczki sa polakierowane, więc jak się wyuczę poszczególnych technik (cieniowanie, robienie spękań, postarzanie) to je przerobię albo dodam jakiś element. Robię jeszcze jeden słoik, tym razem wysoki.Jest ożywiony kolorem, ale pokarzę go jak skończę.
,,Ideały są jak gwiazdy. Nie można ich dosięgnąć, ale trzeba się według nich kierować." - Bernard Show

http://tamidecor.blogspot.com/

NIKI

• Wyższy stopień wtajemniczenia
« Odpowiedź #63 dnia: 18 Lipiec 2011, 20:13:45 »

Tami skoro słoiczki są polakierowane to nic tylko ćwiczyć cieniowanie  :m ;D ;D ;D  Pomysł na przyprawowe słoiki bardzo fajny!!!  brawo brawo brawo brawo
« Ostatnia zmiana: 18 Lipiec 2011, 20:15:58 by NIKI »
deculandia-niki.blogspot.com

orawa72

• Zadomowiona
  • żyć jest pięknie
« Odpowiedź #64 dnia: 18 Lipiec 2011, 20:49:04 »

Moje biedne świeczniki na które się wściekam, też musiały przeżyć cieniowanie, a i tak na razie leżą odłożone, bo nie mam pomysłu jak je rozgryźć  :jezyk:
Tami, ja też zaczynałam od słoików bez żadnych ozdóbek, cały dom mam w takich, w pracy, gdziekolwiek jestem rozdaję, bo już się w kuchni nie mieściły, a wszyscy dookoła znosili mi słoiki po kawie, musztardzie, dżemach, doszło do tego, że przyjaciele w pracy kupowali dźem, patrząc na kształt słoika, a nie na zawartość :zabic_muche:

ważne, że słoiczki są starannie wykończone,żadnych zacieków, niedoróbek, myślę, że Twoja staranność w wykonaniu jest nieoceniona i na tym właśnie zyskują Twoje słoiczki. gratuluję
« Ostatnia zmiana: 18 Lipiec 2011, 20:51:31 by orawa72 »
mania to cudowny stan

Kejti

• bardzo fajny...
  • Administrator
  • Totalna maniaczka decu
  • Lublin
    • 905229
« Odpowiedź #65 dnia: 18 Lipiec 2011, 22:37:07 »

Tami - słoiczki, staranne, czyściutkie, a na przyszłość, żeby nie było zacieków to trzeba może mniej lakieru nanosić na powierzchnię..... nieraz chciałam szybciej, szybciej, a tu zaciekasy okropne...
a słoiczki ożywią kropeczki - najprostsze co może być, jeśli mam być szczera i gdybym miała wybierać cieniowanie, krakanie, czy kropkowanie to postawiłabym na kropki :D

nanka

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #66 dnia: 18 Lipiec 2011, 23:07:59 »

hmmmm, zastanawiam się ::) ...zrobisz co chcesz, ale słoiczki podobają mi się w tej  czystej postaci  :)

Iwonka

• Totalna maniaczka decu
  • Do biura matrymonialnego :)
« Odpowiedź #67 dnia: 19 Lipiec 2011, 07:42:30 »

hmmmm, zastanawiam się ::) ...zrobisz co chcesz, ale słoiczki podobają mi się w tej  czystej postaci  :)
Jeśli je postawisz na nieco ciemniejszym tłe niż biały/kremowy, to dopiero zobaczysz, jakie są ładne.
Teksty rymowane na zamówienie: śluby, rocznice, narodziny.
Lepiej decou-hobby się zajmować, niż przed tivi leniuchować.

eko-Zuza

• Totalna maniaczka decu
  • Władysławowo
« Odpowiedź #68 dnia: 19 Lipiec 2011, 08:21:21 »

to ja też się podepnę pod Nankę :D

A jeśli Ci te zacieki bardzo przeszkadzają, to pokropkuj... :)
Pozdrawiam Zuza :)
"Każdy kto służy innym zasługuje na miano wielkiego, a każdy kto myśli o sobie Wielki jest mały" - Jednoskrzydła

ewa61

• Totalna maniaczka decu
  • Konstancin
« Odpowiedź #69 dnia: 19 Lipiec 2011, 09:08:04 »

Słoiczki są sympatyczne  ;D jednakże i dla mnie czegoś im brakuje  ;) takie czyste też mają swój urok, ale ja walnęłabym na nie jakieś kropeczki  ;D popróbuj, są już lakierowane, jak się nie uda, to zawsze możesz zetrzeć  :)
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 205   Do góry

Strona wygenerowana w 0.15 sekund z 30 zapytaniami.