Forum Decoupage24

• 22 Listopad 2019, 07:11:06
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Nowo zalogowanych użytkowników zapraszamy do Witalnika - napisz kilka słów o sobie - mile widziana fotka na awatarku.

Reklama

Sklep Artistiko
EKO DECO
Woodouts
Bazarek-Deco
Strony: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 205   Do dołu

Autor Wątek: Prace Tami - Kuchenne gadżety - str. 204  (Przeczytany 70371 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

barbarahaft

• Zakorzeniona
    • 9081191
Odp: Prace Tami
« Odpowiedź #530 dnia: 17 Sierpień 2012, 20:03:02 »

Tami, dziękuję za odwiedziny i miłe słowa. Ta fioletowa butelka jest po jakimś alkoholu, ale nie mam pojęcia po jakim, bo dostałam już pustą butelkę...niestety...hi hi

jolart

• Kobieta de(cu)molka
  • WEJHEROWO
    • Jolart - mój blog decoupage'owy
« Odpowiedź #531 dnia: 17 Sierpień 2012, 22:26:27 »

Podoba mi się ta butelka! Zrobiłaś coś zupełnie nowego!Po mojemu fajnie zgrałaś kolory! Dosyć odważnie, ale dzięki temu uzyskałaś świetny efekt! Brawo! :) No i aranżacja - znakomita! :) :) :)

Marzena

• Moderator
  • Totalna maniaczka decu
  • Poznań
« Odpowiedź #532 dnia: 17 Sierpień 2012, 22:31:50 »

bardzo apetyczna butelka  :D i w zieleni jej do twarzy  :)
Marzena
Mój blog: www.deco-wena.blogspot.com/
Zapraszam też  na bloga Nasz serwetkowy świat www.serwetki-decoupage24.blogspot.com/
gdzie jestem częścią DT :-)

Tami

• Decupirynka nie pomoże :D
« Odpowiedź #533 dnia: 19 Sierpień 2012, 16:19:42 »

Artemysz - dzięki za odwiedziny. Koniecznie zakup patynę i korzystaj. Zobaczysz sama jak dobrze się pracujez tym preparatem i jak przydatna potrafi patynka być. Preparat ten można kupić w sklepie z artykułami dla plastyków lub hobbystów oraz w sklepach internetowych.

Tulia, Impresja, Ewa, Jolart - miło przeczytać dobre słowo od Was. Fajnie, że doceniacie inne ujęcie tego "oklepanego" motywu.

Bziaczek, Bożenka, Luna, Marzena- dzięki za komentarze :)

Barbara - szkoda, że nie wiesz po czym ta butla. Bardzo podoba mi się jej kształt. mam już takie dekupażowe spaczenie, że kupując alkohol w pierwszej kolejności patrzę na kształt butelki.

Julsza - moja zjazdowa też czeka, aż się za nią zabiorę

Claudia - uważaj, bo decoupagę bardzo wciąga. Jak się wkręcisz to na wszystkie słoiki, butelki, puszki i pudła będziesz patrzyła dekupażowym okiem: jaka farba, jaki motyw, połysk czy półmat? Cieszę się, że podobają Ci się moje prace. Oglądaj, inspiruj się, pytaj jak nie będziesz czegoś wiedzić.

Kejti - dzięki za przywitanie mnie w blogosferze. Skoro podoba Ci się moja eksperymentalna butelka to znaczy, że jest ok. Pochwała od takiej znawczyni jak Ty to duży komplement.

Zuza - jak miło, że wróciłaś na forum po długiej niebytności. Tych jeżynek nie da się zepsuć, nawet mi to nie wyszło :D

Dziś chcę pokazać pierwszą część prac zlotowych. Nie wiem czemu tak długo zajęło mi ich obfotografowanie. Chyba wolałam zabrać się za robienie nowych prac niż bawić się z aparatem.
Szczególne podziękowania należą się Desikowi za przeprowadzenie szkolenia. Dzięki niej powstał zegar ze złoceniami (mój pierwszy w życiu zegar i pierwsze złocenia). Wielkie dzięki dla Jolart za instruktaż wykonywania odlewów i udostępnienie materiałów (odlewy jeszcze nie zostały wykorzystane, jak widać).
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień 2012, 16:24:51 by Tami »
,,Ideały są jak gwiazdy. Nie można ich dosięgnąć, ale trzeba się według nich kierować." - Bernard Show

http://tamidecor.blogspot.com/

carmen

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #534 dnia: 19 Sierpień 2012, 17:01:22 »

Dla miłośników tej techniki złoceń  zegary pewnie ładne- na serduszku i aniołku a wcześniej na zielonej butli widać,że zaczynasz uczyć się pracy z patyną,z czasem można jej walory opanować,trzeba dużo prac zrobić,żeby ją dobrze poznać.Odlewy wyszły na medal.  :laugh:
carmen

jolart

• Kobieta de(cu)molka
  • WEJHEROWO
    • Jolart - mój blog decoupage'owy
« Odpowiedź #535 dnia: 19 Sierpień 2012, 19:36:43 »

Całkiem ciekawe te prace zlotowe! Ja zegar robiłam 3 razy i jeszcze nie jestem do końca zadowolona, ale uczymy się! Fajnie, że możemy podpatrywać innych i słuchać rad i wskazówek! Ciągle uczę się czegoś nowego, a wtedy mam głowę pełną pomysłów / tylko czasu brak/ ;D ;D ;D

Kejti

• bardzo fajny...
  • Administrator
  • Totalna maniaczka decu
  • Lublin
    • 905229
« Odpowiedź #536 dnia: 20 Sierpień 2012, 12:24:50 »

Kejti - dzięki za przywitanie mnie w blogosferze. Skoro podoba Ci się moja eksperymentalna butelka to znaczy, że jest ok. Pochwała od takiej znawczyni jak Ty to duży komplement.

ekhm... chyba Tami jednak przesadziłaś z tą znawczynią ::) nijak mi nie pasuje do mnie takie określenie... aż się spaliłam czerwienią jak je zobaczyłam  ::)

z prac zlotowych najbardziej podoba mi się zegar :D bardzo ładny i taki z rozmachem! hej! a mój spaprany leży pod biurkiem i nie wiem, czy biedaka mogę jakoś uratować?!
na serduszku i janiołku rozmyłam cienie, bo takie obwódki im zrobiłaś ;D
a jeśli chodzi o odlewy to.... czekam cierpliwie na jakieś Twoje prace z nimi!

lena77

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #537 dnia: 20 Sierpień 2012, 15:06:00 »

Tami!
Kejti napisałam dokładnie to, co i ja mogłabym napisać o Twoich ostatnich pracach, więc nie będę się powielać. Zegar naprawdę udany! Kurczę, jak tak patrzę na te Wasze odlewy to aż żal mi serce ściska, że sama nie spróbowałam, bo tkwi w nich naprawdę duży potencjał, co pokazują inne Dziewczyny na forum.
PRZYDASIOWY BAZAREK - zajrzyj, może coś Cię zainteresuje:
http://decoupage24.pl/forum/index.php?topic=4545.60

Tulia

• Totalna maniaczka decu
  • Zakręcona, zakręcona..........
« Odpowiedź #538 dnia: 20 Sierpień 2012, 23:36:47 »

Tami, ja też się obiema łapkami podpisuję pod Kejti i Leną  :)
Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam Tulia

http://picasaweb.google.com/111672477087722458631

bziaczek

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #539 dnia: 21 Sierpień 2012, 21:55:39 »

Właśnie ja również zaniedbałam odlewy na Zlocie Tobie wyszły bardzo pięknie i na pewno je wykorzystasz :) zegar super :) aniołek i serduszko mają ładne ubranka :) jeżeli chodzi o cienie to się nie wypowiadam bo ja nie potrafię tego robić :) jeszcze raz dziękuję pięknie za pomoc w filcowaniu :)

Strony: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 205   Do góry

Strona wygenerowana w 0.573 sekund z 30 zapytaniami.