Forum Decoupage24

• 11 Listopad 2019, 22:21:00
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Witaj u nas - fajnie że jesteś :) Tu warto mieć swoje konto, zalogowani widzą więcej ;)

Reklama

Sklep Artistiko
EKO DECO
Woodouts
Bazarek-Deco
Strony: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 205   Do dołu

Autor Wątek: Prace Tami - Kuchenne gadżety - str. 204  (Przeczytany 70174 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jolart

• Kobieta de(cu)molka
  • WEJHEROWO
    • Jolart - mój blog decoupage'owy
Odp: Prace Tami
« Odpowiedź #700 dnia: 29 Listopad 2012, 16:03:49 »

Bardzo ładnie wyglądają te Twoje bombki! serwetka z Mikolajem i reniferami jest dość trudna do zrobienia na kuli. Tobie wyszło fantastycznie! A medaliony są urocze i takie czysciutkie! :) :) :) :)

Róża

• Wtajemniczona
  • Żory
« Odpowiedź #701 dnia: 29 Listopad 2012, 20:28:41 »

Bardzo ładne i wesołe ziomowo-świąteczne bombeczki
Pozdrowienia od Róży

Luna

• Decu maniaczka
  • *Szczecin*
« Odpowiedź #702 dnia: 29 Listopad 2012, 21:20:20 »

Bardzo ładne bombki ,a pierwsza naj  :) normalnie trójwymiarowa jest  brawo

bziaczek

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #703 dnia: 29 Listopad 2012, 21:55:34 »

Bardzo ładne bombki ,a pierwsza naj  :) normalnie trójwymiarowa jest  brawo
czy tam są dwie serwetki ?

Tami

• Decupirynka nie pomoże :D
« Odpowiedź #704 dnia: 30 Listopad 2012, 09:28:56 »

Lenko - możesz brać pierwszą bombkę. Do ośnieżania użyłam preparatu firmy Craft Line Snow paste (opakowanie 100 ml). Starczyło na wszystkie pokazane tu bombki plus drobne ciapnięcia na innych, a w opakowaniu jeszcze zostało. Pasta ma grudki w środku, nie jest jednolita, ale przyjemnie mi się z nią pracowało. Dostałam w prezencie od mamy ten werniks szklący, którego używasz i polecasz - będę próbować pracy z nim :)

Jolart - dziękuję za komplementy. Faktycznie przy serwetce z Mikołajem się namęczyłam, bo trudno całość nalepić na kulistą powierzchnię.

Róża, Luna - dzięki za odwiedziny

Bziaczku - na pierwszej bombce po obu stronach jest motyw z tej samej serwetki. Na drugiej bombce jest 1/4 serwetki, ale podzieliłam scenkę rodzajową na 2 części. Z przodu 2 mniejsze bałwanki, z tyłu ten największy.
,,Ideały są jak gwiazdy. Nie można ich dosięgnąć, ale trzeba się według nich kierować." - Bernard Show

http://tamidecor.blogspot.com/

Kejti

• bardzo fajny...
  • Administrator
  • Totalna maniaczka decu
  • Lublin
    • 905229
« Odpowiedź #705 dnia: 30 Listopad 2012, 11:46:51 »

Tami piękne te medalionowe bombki, słodkie motywy, śniegiem pięknie przyprószone, a i czyściutkie i ładnie wylakierowane, do tego bardzo fajne zdjęcia! brawo

ma.ryska

• Zasiedziała
« Odpowiedź #706 dnia: 30 Listopad 2012, 15:47:43 »

Dotarłam aż do "psiej michy" co ludzie nie wymyślą:-))))
pooglądałam "szkło" a z bombek dla mnie fajniejszy jest pierwszy rzut bombek ,bo taki bardziej kolorowy!

lena77

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #707 dnia: 30 Listopad 2012, 21:23:53 »

Lenko - możesz brać pierwszą bombkę. Do ośnieżania użyłam preparatu firmy Craft Line Snow paste (opakowanie 100 ml). Starczyło na wszystkie pokazane tu bombki plus drobne ciapnięcia na innych, a w opakowaniu jeszcze zostało. Pasta ma grudki w środku, nie jest jednolita, ale przyjemnie mi się z nią pracowało. Dostałam w prezencie od mamy ten werniks szklący, którego używasz i polecasz - będę próbować pracy z nim :)
Tami!
Dzięki za odpowiedź. Przymierzam się do takiego ośnieżonego projektu i robię "risercz" w temacie. Udanych prób z werniksem. I nie zniechęca się, jak coś nie wyjdzie od razu.
PRZYDASIOWY BAZAREK - zajrzyj, może coś Cię zainteresuje:
http://decoupage24.pl/forum/index.php?topic=4545.60

Tami

« Odpowiedź #708 dnia: 04 Grudzień 2012, 10:39:56 »

Kejti - dzięki za opinię. Pastwiłam się nad tymi bombkami i pastwiłam. Starałam się ściągać każdy paproszek i koci włosek przy lakierowaniu żeby bombki były czyściutkie.
Ma.ryska - dzięki za odwiedziny. Psi pojemniczek to było dość niecodzienne zamówienie, ale myślę, że warto co jakiś czas pobawić się z czymś innym. Ile można robić słoików, pudełek czy chusteczników. Decoupage to w końcu technika dla twórczych i kreatywnych osób.
Lena - już nie mogę doczekać się kiedy wypróbuję ten werniks. Na pewno się nie zniechęcę nieudanymi próbami. Jakby się szybko poddawała to już dawno porzuciłabym deku.

Kolejne bombki w kształcie medalionów. Na "ptaszorkach" wykorzystałam własnoręcznie wykonany szablon w kształcie śnieżynki. Na skarpetowej bombce robiłam relief za pomocą masy szpachlowej i strzykawki. Jak widać testuję w tym roku na bombkach nowe techniki i pomysły żeby nie były takie jednolite w wykończeniu jak zeszłoroczne. Efekty końcowe bywają różne.

,,Ideały są jak gwiazdy. Nie można ich dosięgnąć, ale trzeba się według nich kierować." - Bernard Show

http://tamidecor.blogspot.com/

Dyzia

• http://deququ.blogspot.com/
    • BLOG
« Odpowiedź #709 dnia: 04 Grudzień 2012, 11:02:00 »

O! fajny pomysł z gałązkami!
 Hm... taki szablonik snieżynki by mi się przydał, może też spróbuję wyciąć, mam nadzieję, że wszystkie palce zostaną nietknięte;)

Strony: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 205   Do góry

Strona wygenerowana w 0.189 sekund z 30 zapytaniami.