Forum Decoupage24

• 19 Listopad 2019, 05:03:48
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Nowo zalogowanych użytkowników zapraszamy do Witalnika - napisz kilka słów o sobie - mile widziana fotka na awatarku.

Reklama

Sklep Artistiko
EKO DECO
Woodouts
Bazarek-Deco
Strony: [1] 2 3 ... 77   Do dołu

Autor Wątek: Julszowych rak wytwory- drobiowe pokłosie wielkanocne i fajans holenderski(s.76)  (Przeczytany 31033 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

julsza

• Totalna maniaczka decu
  • Czasem lepiej mieć spokój niż rację
    • Kre-Akcja

Poniewaz mnie "molestujecie" w watku powitalnym, a nie mam teraz chwilki, zeby pomniejszac fotki, wiec na szybko wstawiam to, co jest w pasujacych tu rozmiarach.
To sa prace zrobione wczesna wiosna tego roku.
Pozdrawiam serdecznie :)
« Ostatnia zmiana: 18 Maj 2014, 21:33:30 by julsza »
Kre-Akcja - ładne rzeczy... (http://kre-akcja.blogspot.com)

eko-Zuza

• Totalna maniaczka decu
  • Władysławowo
Odp: Julszowych rak wytwory
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Lipiec 2011, 09:20:22 »

No no no.... Pięknie sobie zaczynasz! :)  Jak Ci się udają takie wielkie spęki, to nie wiem... :(

Ale mam jedno ale... Koniecznie musisz zacząć cieniować!! Bo na niektórych pracach (np. lawendzie) po prostu aż bije po oczach brak cieni!! Ja cieniować nie umiem, ale Ty na pewno szybko opanujesz tę trudną sztukę! :) Bo idzie Ci świetnie! :)

A! I porywam kubeczki na długopisy - ten łowicki i ten z króliczkiem!! Bo nie mogę się zdecydować, który bardziej mi się podoba... :)
Pozdrawiam Zuza :)
"Każdy kto służy innym zasługuje na miano wielkiego, a każdy kto myśli o sobie Wielki jest mały" - Jednoskrzydła

Kejti

• bardzo fajny...
  • Administrator
  • Totalna maniaczka decu
  • Lublin
    • 905229
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Lipiec 2011, 10:28:41 »

fajne, różnorodne prace nam pokazałaś :)
podoba mi się chusteczniki z czerwonym dołem i białą górą - jest czysty, dokładnie zrobiony :)
na pierwszej pracy jaką pokazałaś jednoskładnikowiec kompletnie zdominował pracę i psuje mi odbiór ::)
chustecznik z krakiem jak dla mnie mógłby mieć staranniejsze oddzielenie bieli po bokach od czerwieni na górze :)
starannie wycinasz motywy, chociaż królisiowi przy grzywce coś fioletowego zostawiłaś ;)
najbardziej podoba mi się serdycho w różyczki, a to z lawendą skradłoby moje serce, gdyby miało kropeczki  :D
ile razy lakierujesz swoje prace?

doroti

• Wtajemniczona
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Lipiec 2011, 13:19:56 »

mnie podoba się łowicki chustecznik chociaż wierzch troszkę dla mnie za czyściutki , bielutki
lubisz eksperymentować i widać że lubisz krakować przedmioty  brawo
w pudełeczku z lawendą dałabym inny kolor farby pod krakiem ta jest ciut za pastelowa lepsza byłaby ciemniejsza : brudno-fioletowa czy ciemnozielona  ;)
doroti

orawa72

• Zadomowiona
  • żyć jest pięknie
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Lipiec 2011, 13:36:01 »

A mnie się marzy na chusteczniku na tym amarancie (chyba to taki kolor??) krak Classic położony, gdzie wyzierałby spod niego na przykład kolor biały, lub czerń przechodząca w purpurę, a po bokach krak zdecydowanie mniejszy, bo chyba trochę przytłacza motyw. A na pudełeczku kropeczki i cienie, a zamiast kraka pobawiłabym się świeczką ;-)
Ale to tylko moje skromne sugestie, tak też jest ok.

jeszcze dopiszę - a serce aż się prosi "pocieniuj mnie" albo chociaż dodaj mi jakiś towarzyszy, bo mi się nudzi <lol>
« Ostatnia zmiana: 05 Lipiec 2011, 15:28:26 by orawa72 »
mania to cudowny stan

julsza

• Totalna maniaczka decu
  • Czasem lepiej mieć spokój niż rację
    • Kre-Akcja
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Lipiec 2011, 19:49:58 »

No wlasnie, cieniowanie... Musze sie nauczyc, ale nie wiem jak do tego podejsc. Czy isc na kurs, czy gdzies poczytac. Troche sie boje, ale z drugiej strony - trzeba probowac i cwiczyc.
Wielu rzeczy musze sie nauczyc, np. robienia kropek czy wzorow, pracy z szablonami, ale wszystko przede mna.
Moje spekania to zawsze kwestia przypadku. Nigdy nie wiem, jak wyjda.  ::)
Nauczylam sie juz, ze to co jednemu sie nie podoba, moze zachwycic kogos innego.
Jako notoryczne beztalencie plastyczne, od tych 3 lat jestem nieustannie zachwycona, ze potrafie wykonac tak ladne rzeczy ;)

Dziekuje Wam za wszystkie opinie :)
Obiecuje wiecej prac - jeszcze w tym tygodniu
Kre-Akcja - ładne rzeczy... (http://kre-akcja.blogspot.com)

sylvia.r

• Stały bywalec
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Lipiec 2011, 20:07:07 »

bardzo podoba mi się ludowy chustecznik i kubek z królikiem ,reszta też jest ładna
o cieniowaniu tu http://www.decoupage24.pl/forum/index.php?Itemid=129&topic=73.0
znajdziesz sporo informacji,ja też niedawno zaczęłam i na tym forum znalazłam wiele rad i wskazówek

karolewa

• Zasiedziała
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Lipiec 2011, 08:16:13 »

Proponuję zgarnąć kawałek dechy i pobawić się farbami  :laugh: Poćwiczyć sobie mieszanie farb, aby otrzymać ciekawe tło, albo rozwodnić farbę i popróbować cieniowania. Proste nie jest, ale trzeba praktyki... Twoje początki są ciekawe i czekam na więcej prac...  :) :) :) 

ewa61

• Totalna maniaczka decu
  • Konstancin
« Odpowiedź #8 dnia: 06 Lipiec 2011, 08:43:27 »

Ładnie zaczynasz julsza  brawo ważne, że decu daje Ci satysfakcję i cieszy, że możesz zrobić coś ładnego  :D nauczysz się i cieniowania, i innych rzeczy  ;D co do chustecznika z różą  :) wierzch bym pobieliła, tak troszkę  :D
« Ostatnia zmiana: 10 Lipiec 2011, 21:45:11 by ewa61 »

dorcia

• Totalna maniaczka decu
  • Paulo Coelho-bo w oczach tkwi siła duszy
« Odpowiedź #9 dnia: 06 Lipiec 2011, 10:01:15 »

ładne prace ale pudełeczko lawendowe jest naj,naj.. :)
Strony: [1] 2 3 ... 77   Do góry

Strona wygenerowana w 0.238 sekund z 29 zapytaniami.