Forum Decoupage24

• 23 Wrzesień 2019, 01:30:40
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Nowo zalogowanych użytkowników zapraszamy do Witalnika - napisz kilka słów o sobie - mile widziana fotka na awatarku.

Reklama

Sklep Artistiko
EKO DECO
Woodouts
Bazarek-Deco

Autor Wątek: Jolart moje prace  (Przeczytany 38915 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kejti

• bardzo fajny...
  • Administrator
  • Totalna maniaczka decu
  • Lublin
    • 905229
Odp: Jolart moje prace
« Odpowiedź #10 dnia: 05 Styczeń 2012, 10:35:44 »

odważne kolory, widać pewną rękę w tworzeniu prac, zdecydowanie prace nie wyglądają na prace nowicjuszki w decou :) pokazuj więcej, bo zapowiada się ciekawy wątek :) a jeśli chodzi o dodawanie zdjęć, to może sama sobie poradzisz po zapoznaniu się z tym wątkiem: http://www.decoupage24.pl/forum/index.php?topic=13.msg19#msg19

Tami

• Decupirynka nie pomoże :D
« Odpowiedź #11 dnia: 05 Styczeń 2012, 11:08:01 »

Butelka i bombka mi się najbardziej podobają. Bardzo dobrze Ci to dekupażowanie wychodzi. Czekam na więcej :)
,,Ideały są jak gwiazdy. Nie można ich dosięgnąć, ale trzeba się według nich kierować." - Bernard Show

http://tamidecor.blogspot.com/

joa

• Wtajemniczona
« Odpowiedź #12 dnia: 05 Styczeń 2012, 11:12:57 »

Bardzo ładne pracki i już rączkę widać troszke wprawioną  :D. Cherbaciarka Naj! I przyznam, że te białe tło napisów tak starannie wycięte wcale mi nie przeszkadza  :D. Czekam na ciąg dalszy  ;D

jolart

• Kobieta de(cu)molka
  • WEJHEROWO
    • Jolart - mój blog decoupage'owy
« Odpowiedź #13 dnia: 05 Styczeń 2012, 12:56:37 »

Dorzucam jeszcze kilka. I liczę na komentarze. Mam nadzieję, że dzięki Waszej pomocy uda mi się ponaprawiać moje niedociągnięcia.

Na początek butelka zrobiona na ślub (akurat takich butelek okazyjnych robię dużo)

Świąteczny obrazek

Serwernik

Segregator

Talerz na owoce

nanka

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Styczeń 2012, 13:17:56 »

witaj Jolu, obejrzałam pierwszą stronkę z pracami i herbaciarka wybija się na pierwszy plan, tym bardziej, że napisałaś o poprawieniu literek :)
Z następnej stronki najlepszy talerz świąteczny, ale nie na owoce, a na pierniczki, to idealny akcent na świąteczną kawkę  :D Butelka weselna byłaby chyba lepsza z gładkim tłem i dokładniej wyciętym bukiecikiem. Motyw bardzo zabawny i pasujący do okazji. Chustecznik robi miłe wrażenie, tylko motyw na boczku wygląda na niedokończony, mogłaś coś z nim pokombinować, żeby był całością, albo dać wyżej koroneczkę i nie stosować już motywu z boku.
Segregatorki na pierwszy rzut oka ładnie, tyle że japońskie grafiki są delikatne i krak mi nie pasuje. Wiem, motyw był pewnie mniejszy niż płaszczyzna i chciałaś to zamaskować, może lepiej byłoby dać na brzegach więcej pisma? sama nie wiem :-\
Po pracach widać, że dobrze sobie radzisz, tylko więcej cierpliwości przy obmyślaniu koncepcji, ale nie martw się, wszystkie to miałyśmy i mamy ;) :D

jolart

• Kobieta de(cu)molka
  • WEJHEROWO
« Odpowiedź #15 dnia: 05 Styczeń 2012, 15:46:07 »

Przy bukieciku jest delikatna szara koroneczka / nie zawsze uda mi się zrobić dobre zdjęcie/. Segregator to jedna z moich pierwszych prac i konieczne chciałam mieć spękania / były wszędzie :) :) :), może dlatego, że nie specjalnie mi wychodziły/.Z p-rzyjemnością obejrzę prace innych "zakręconych". Jutro będę miała trochę czasu.

edith04

• Totalna maniaczka decu
    • 12987365
    • album serwetkowy i coś jeszcze
« Odpowiedź #16 dnia: 05 Styczeń 2012, 20:34:54 »

Ładnie sobie poczynasz, talerz świąteczny urokliwy, na pierwszy rzut oka chińszczyzna mnie się podoba i nie dopatruję się niczego bo lubię te klimaty, chociaż................... chyba tak jak nanka napisała kraka zastąpiła bym pismem nawet samodzielnie bazgranym, herbaciarka bardzo , bardzo ładna ma w sobie to coś co przyciąga wzrok brawo brawo brawo
Pozdrowienia Edyta

bziaczek

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #17 dnia: 05 Styczeń 2012, 20:57:25 »

Ktoś kiedyś mi napisał "im czegoś mniej tym lepiej" ale to kwestia gustu dla mnie serwetnik bomba, coś się tam urwało ale chyba musiało i talerz świąteczny :) podoba mi się   

Tulia

• Totalna maniaczka decu
  • Zakręcona, zakręcona..........
« Odpowiedź #18 dnia: 05 Styczeń 2012, 22:07:02 »

Mi najbardziej podoba się talerz, już widzę na nim te pierniczki, o których napisała Nanka  :D
Bombka z widoczkiem też śliczna  :)
W chusteczniku "podciągnęłabym" koronkę do góry i nie dawała motywu, bo koronka sama w sobie piękna jest  ::)
Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam Tulia

http://picasaweb.google.com/111672477087722458631

jolart

• Kobieta de(cu)molka
  • WEJHEROWO
« Odpowiedź #19 dnia: 06 Styczeń 2012, 14:20:01 »

Dziewczyny dziękuję Wam za wszystkie uwagi! Są ogromnie cenne, bo daja mi trochę inne spojrzenie na to, co robię. W zasadzie po raz pierwszy pokazuje je tak zacnemu gronu, więc wszelkie Wasze spostrzeżenia są dla mnie ważne!

Święta się już skończyły, ale chciałam Wam jeszcze pokazać co mnie najbardziej pochłonęło tym razem. Inspiracją były dla mnie prace Pani Sylwii Serwin i jej malutkie, sklejane kościółki - tutaj jedna z moich prac:

Czy któraś z Was bawiła się już tą techniką?

I jeszcze zdobiona, wklęsła bombka

Niestety zdjęć dobrych nie potrafię zrobić, ale mam nadzieję, że choć trochę widać.

Strona wygenerowana w 0.199 sekund z 29 zapytaniami.