Forum Decoupage24

• 24 Sierpień 2019, 16:16:18
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Witamy na forum decoupage24, masz sklep - po 50 postach na F-m zareklamuj go. Mile widziane wszelkie posty, podziel się swoją wiedzą, zaprezentuj swoje prace lub oceń dzieła innych - zapraszamy :)

Reklama

Sklep Artistiko
EKO DECO
Woodouts
Bazarek-Deco
Strony: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 230   Do dołu

Autor Wątek: martadziadura prace - konkursowo transportowo  (Przeczytany 80557 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rosier

• Zakorzeniona
Odp: martadziadura prace - kwiatki, kropki, kratki i marynarze na dodatek :) str 103
« Odpowiedź #1030 dnia: 08 Wrzesień 2013, 16:53:20 »

Śliczna komódka, Martuniu, taka dla nastolatki na jej intymne skarby :)
 Podoba mi się "ulokowanie " i wykonanie kratki. I oczywiście dobór motywów. Zresztą ja lubię takie słodkości w stylu Cath Kidston. :-*
Mój blog . Zapraszam serdecznie.
http://nietylkoroze.blogspot.com/

Marzena

• Moderator
  • Totalna maniaczka decu
  • Poznań
Odp: martadziadura prace - kwiatki, kropki, kratki i marynarze na dodatek :) str 103
« Odpowiedź #1031 dnia: 09 Wrzesień 2013, 08:55:29 »

Marta nie od dziś wiadomo, że jesteś mistrzynią komódek! Eksperyment pastelowy uważam za bardzo udany  :D
Marzena
Mój blog: www.deco-wena.blogspot.com/
Zapraszam też  na bloga Nasz serwetkowy świat www.serwetki-decoupage24.blogspot.com/
gdzie jestem częścią DT :-)

gochasz2

• Zakorzeniona
« Odpowiedź #1032 dnia: 09 Wrzesień 2013, 09:01:12 »

strasznie dużo się dzieje na tej komódce i tak na prawdę to nie moje kolory ,ale podoba mi się jest śliczna i słodka ;D ;D
"...wczoraj nie zmienisz, jutra nie znasz, najważniejszy jest dzień dzisiejszy..."

Dyzia

• Decupirynka nie pomoże :D
  • http://deququ.blogspot.com/
    • BLOG
« Odpowiedź #1033 dnia: 09 Wrzesień 2013, 10:13:14 »

Patchworki bardzo fajnie ci wyszły, masz rację, temat w sam raz dla takiej pracy :)
Boczki mogłyby by być początkiem zupełnie nowej pracy, też babcinej ( ;) ), ale już troszkę innej :)

misiarysia

• Totalna maniaczka decu
  • 18°35'E 54°25'N
    • MÓJ ALBUM
« Odpowiedź #1034 dnia: 09 Wrzesień 2013, 21:45:27 »

Rzeczywiście bardzo dużo się dzieje, ale to chaos kontrolowany i w efekcie efekt jest bardzo fajny.
Jedyna rzecz, którą bym zmieniła, to kolor boków- turkusowa bejca według mnie byłaby w sam raz. Ale ja nie widzę komódki na żywo, więc nie drążę tematu.
"Pisać posty pełne błędów językowych i literówek, to jak podawać komuś piwo w zasyfionym kuflu i ewentualnie potem się tłumaczyć, że ma się straszny problem z myciem"
http://bizuteriasoutache.blogspot.com/

hogis

• Totalna maniaczka decu
  • W cztery oczy...
« Odpowiedź #1035 dnia: 09 Wrzesień 2013, 21:52:30 »

Rzeczywiście bardzo dużo się dzieje, ale to chaos kontrolowany i w efekcie efekt jest bardzo fajny.
Jedyna rzecz, którą bym zmieniła, to kolor boków- turkusowa bejca według mnie byłaby w sam raz. Ale ja nie widzę komódki na żywo, więc nie drążę tematu.
No tak, racja :) Bo w zasadzie boczki są jakby z innej bajki, bardzo ładnej bajki :) Ale i na to jest rada... kupujesz drugą komódkę, boki robisz na gładko niebiesko czy tam turkusowo, wkładasz szufladki i gotowe. A do gotowych już boczków dorabiasz stylowe szufladki i masz dwie komódki jak z bajki :)
Z poważaniem - hogis

hogisowy blog http://hogistworzy.blogspot.com/

marcepanowyswiat

• Zadomowiona
  • Kraków
    • mój blog
« Odpowiedź #1036 dnia: 10 Wrzesień 2013, 06:57:37 »

Komódka jest przesłodka, cudny mix serwetek na przodzie, ślicznie poprzecierane boki i super pomysł na krateczkę :D Ja też jednak odnoszę wrażenie, że boki wyglądają jak z innej pracy, może dlatego i nie do końca pasują do takich intensywnych i cukierkowych kolorków.

Kejti

• bardzo fajny...
  • Administrator
  • Totalna maniaczka decu
  • Lublin
    • 905229
« Odpowiedź #1037 dnia: 10 Wrzesień 2013, 09:47:36 »

a Twoja komódka dostała mój głos - tak spontanicznie - spodobała mi się wesoła, żywa kolorystyka, paczworkowe rozplanowanie motywów i ten kwiat w kółku na boku :) może ta krateczka to już za dużo, ale... i tak praca chwyciła mnie za serce :D

artistiko

• Zakorzeniona
    • Artistiko - blog inaspiracji
« Odpowiedź #1038 dnia: 10 Wrzesień 2013, 19:43:03 »

Ależ tu kolorowo i słodko! Nawet jeśli boki komódki wydają się trochę z "innej bajki" to podoba mi się ta bajka ;)
Gorąco zapraszam na:
http://www.artistiko.blog.pl

martadziadura

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #1039 dnia: 10 Wrzesień 2013, 21:32:23 »

Dziękuję Wam za wizyty, rady i komentarze :)  :-*
najbardziej ujęła mnie hogis  ;) ;D to się nazywa motywacja do pracy :) :
Ale i na to jest rada... kupujesz drugą komódkę, boki robisz na gładko niebiesko czy tam turkusowo, wkładasz szufladki i gotowe. A do gotowych już boczków dorabiasz stylowe szufladki i masz dwie komódki jak z bajki :)
Strony: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 230   Do góry

Strona wygenerowana w 0.145 sekund z 30 zapytaniami.