Forum Decoupage

• 20 Sierpień 2017, 02:21:03
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Zalogowani i czynnie uczestniczący w życiu F-m,po uzyskaniu odpowiedniej ilości postów, mają dostęp do Działów ogólnie niewidocznych takich jak - Sklepy, Nasze tajemnice czy Prośby o porady.

Reklama

Stonogi.pl - decoupage, scrapbooking, quilling. Warsztaty w Poznaniu
EKO-DECO.pl
Sklep Sosenka Decoupage
Sklep Artistiko
Sosnodrew

Autor Wątek: decoupage Marzeny  (Przeczytany 65999 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Marzena

• Moderator
  • Totalna maniaczka decu
  • Poznań
decoupage Marzeny
« dnia: 08 Marzec 2012, 20:16:19 »

Witajcie
Przedstawiam dziś moje pierwsze prace. Włącznie z pierwszą kursową tabliczką i pierwszymi frywolitkami, od których wszystko się zaczęło.
Mam nadzieję, że uda mi się dołączyć zdjęcia
« Ostatnia zmiana: 27 Październik 2012, 14:08:40 wysłana przez Marzena »
Marzena
Mój blog: www.deco-wena.blogspot.com/
Zapraszam też  na bloga Nasz serwetkowy świat www.serwetki-decoupage24.blogspot.com/
gdzie jestem częścią DT :-)

Joanna64

• Nowalijka
Odp: decoupage Marzeny
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Marzec 2012, 21:14:35 »

Witaj Marzenko.Jak na debiut to faaajne te Twoje pracki.Pozdrawiam.

nanka

• Totalna maniaczka decu

• 20419800
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Marzec 2012, 21:22:25 »

Pokazałaś nam swoje początki, nie będę się rozwodzić o jakiś błędach, bo każda z nas ma sentyment do swoich pierwszych prac. Widać, że zaczęłaś całkiem, całkiem  :) ;), ale przecież od początków rozwinęłaś się w obu technikach i ciekawi mnie co teraz robisz.
Pokazuj Marzenko, pokazuj, my tu ciekawskie czy przybyła nam konkurencja ;D żartowałam :D chcemy Cię chwalić, a jak trzeba pomagać. Podoba mi się druga tabliczka z jesiennymi liśćmi  :)

Iwonka

• Totalna maniaczka decu
  • W świetle zachodzącego słońca :)
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Marzec 2012, 21:41:18 »

A mi najbardziej pzrypadła do gustu wielkoowocowa skrzynka. Zauważyłam nawet śliczną literkę 'm'.
Teksty rymowane na zamówienie: śluby, rocznice, narodziny.
Lepiej decou-hobby się zajmować, niż przed tivi leniuchować.

carmen

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Marzec 2012, 23:32:16 »

Ciekawie zaczynasz.Pierwsza tabliczka najbardziej stonowana,ale byłoby lepiej bez tej trójki w środku-tak odczytałam to co w środku.
carmen

hogis

• Totalna maniaczka decu
  • po sesji... ;)
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Marzec 2012, 09:10:30 »

Początki niezłe :) Jako najlepszą pracę z tego zestawu wybrałabym piórnik (czy też podłużną szkatułkę). Ma delikatny wzorek, ładne przetarcia w stylu shabby. Dla mnie numer 1.
Z poważaniem - hogis

Nowy hogisowy blog http://hogistworzy.blogspot.com/

Kejti

• bardzo fajny...
  • Administrator
  • Totalna maniaczka decu
  • Lublin

• 905229
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Marzec 2012, 11:18:21 »

fajne początki, kolorowe prace z ładnie powycinanymi motywami :) mi podobnie jak Hogis najbardziej spodobało się podłużne pudełeczko :)
zwiedzaj forum, oglądaj prace, zaglądaj w porady, a z pewnością pięknie rozwiniesz skrzydła :D
prace inne niż decoupage pokazujemy w dziale poniżej prac decoupage - zachęcam do założenia tam wątku i chwalenia się frywolitkami :D
no i oczywiście czekam na więcej!

Marzena

• Moderator
  • Totalna maniaczka decu
  • Poznań
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Marzec 2012, 23:42:47 »

Carmen - ta tabliczka to moja pierwsza praca wykonana na kursie a w środku jest literka "B" bo taki miałam numer domku:)
Co do szkatułki - to nie przetarcia tylko złota farbka, nie miałam wtedy pojęcia o shaby chic i świeczkach. Też lubiłam tę szkatułeczkę- zrobiłam ją na pożegnanie dla wychowawczyni córki, gdy przenosiliśmy się do stolicy.

A dzisiaj chcę pokazać kilka drobiazgów dla dzieci. Czy któraś z Was widziała gdzieś w sklepie ładny zegar dziecięcy?
Bo ja raczej nie. A, że uwielbiam zegary (mam nawet w łazience  :) )to kiedy urządzałam pokój dla synka postanowiłam zacząć dekorowanie od zegara. Potem zrobiłam skrzyneczkę na pieluszki, kremy itp i chustecznik. Brakowało lampki, więc trochę przerobiłam gwiazdkę z Ikea. Zrobiłam też zawieszkę na drzwi. Ale powiesiłam na klamce dopiero po zrobieniu i okazało się, że jest za duża i drzwi nie chcą się zamknąć  >:( . Dlatego teraz "robi" za obrazek. Zrobiłam na niej swoją  pierwszą próbę z pastą strukturalną (i jak na razie jedyną chociaż spodobało mi się).
Kiedy koleżanka zobaczyła te kilka drobiazgów to poprosiła żebym zrobiła i dla jej córeczki. Tak powstał zegar i pudełko na kredki. Zobaczyła je koleżanka koleżanki   :) i też poprosiła dla swego Olka. I tak "wirus" się rozprzestrzenia  ;D
Marzena
Mój blog: www.deco-wena.blogspot.com/
Zapraszam też  na bloga Nasz serwetkowy świat www.serwetki-decoupage24.blogspot.com/
gdzie jestem częścią DT :-)

nanka

• Totalna maniaczka decu

• 20419800
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Marzec 2012, 09:35:47 »

Marzenko, jesteś na dobrej drodze  :) w Twoich pracach czuję, że decu sprawia Ci ogromną frajdę  :D Wyczuwasz instynktownie co gdzie pasuje i jak użyć różnych technik. Prace dziecięce bardzo ładne, najbardziej ujęła mnie zawieszka na drzwi. Ładny szablon z napisem, misiaczek wzruszający, przecieranie farbami bardzo udane, robi wrażenie jakby była z Twojego dzieciństwa, a teraz służy Twoim dzieciom  ;) :) ale żeby nie przesłodzić wypowiedzi mam jedną uwagę do uroczej drugiej skrzyneczki. Bardzo fajne użycie motywu miśków, tylko troszkę  większe misie lepiej by zapełniły wieczko, albo skrzyneczka powinna być mniejsza  ;) 
Podoba mi się w Twoim wątku, bo czuję w Tobie duży potencjał i radość tworzenia  :)

jolart

• Kobieta de(cu)molka
  • WEJHEROWO
    • Jolart - mój blog decoupage'owy
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Marzec 2012, 13:12:58 »

Fajne te prace! widać , że poznałaś już różne techniki i jest coraz lepiej! :) :) :) :)

Strona wygenerowana w 0.121 sekund z 24 zapytaniami.