Forum Decoupage24

• 21 Lipiec 2019, 19:52:53
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Bierz udział w dyskusji, jeśli podoba Ci się praca którą oglądałaś, skomentuj ją, na pewno doda to wiary w siebie osobie która ją stworzyła.

Reklama

Sklep Artistiko
EKO DECO
Woodouts
Bazarek-Deco
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 130   Do dołu

Autor Wątek: Myszy galeria pierwsza  (Przeczytany 46246 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ewa61

• Totalna maniaczka decu
  • Konstancin
Odp: Myszy galeria pierwsza
« Odpowiedź #30 dnia: 16 Sierpień 2012, 10:24:20 »

i o co chodzi  ??? ??? ??? wszystko prawidłowo się odbyło  :D trzeba papier moczyć i pomalutku rolować paluszkiem

artemysz

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #31 dnia: 16 Sierpień 2012, 10:32:33 »

Mówisz, że do odratowania....ale jakoś tak się płatem całym oddarło, boję się moczyć i moczyć...a, deseczka była wstępnie jeden raz lakierem pokryta, a pod spodem jest akrylówką, czy to się nie rozmyje pod wpływem wody?  ::)

ewa61

• Totalna maniaczka decu
  • Konstancin
« Odpowiedź #32 dnia: 16 Sierpień 2012, 10:36:04 »

a jak to się stało, że tak się oddarło?
Fajnie by było gdyby obyło się bez dodatkowego kleju na wierzchu (łatwiej by się rolowało papier), ale przy dużych wydrukach nie da się raczej, bo przecież trzeba wygładzać przyklejony papier żeby pozbyć się powietrza. Można też pomagać sobie folią i wtedy klej na wierzchu nie jest potrzebny.
Nie bój się, mocz delikatnie i z wyczuciem roluj palcem  :) tylko pamiętaj by klej był porządnie suchy, najlepiej zostawiaj na noc do wyschnięcia  :D
« Ostatnia zmiana: 16 Sierpień 2012, 10:51:27 by ewa61 »

artemysz

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #33 dnia: 16 Sierpień 2012, 10:54:21 »

Tak pomoczyłam z boku, podniosło się troszeczkę i jak próbowałam rolować to się jeszcze podniosło i mogłam zahaczyć paznokciem. Wyglądało, jakby się papier rozwarstwił i schodził z tym ostatnim klejem jak na błonce jakiejś. Lecę moczyć, co wyjdzie - napiszę, dzięki za informacje i pomoc. :)

artemysz

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #34 dnia: 16 Sierpień 2012, 22:43:05 »

Bardzo nie chcę i Mysz też nie chce, ale musimy, bo się nie nauczymy! To są podkładki zaczęte kilka miesięcy temu pod wpływem uroczego motywu, proszę wszystkie koleżanki, a zwłaszcza Ciebie paniKa o radę...konkretnie chodzi mi o to, czy będzie z tego jeszcze "przetarło się". A może lepiej uznać, że "zgubiło się" i niech dalej leży na dnie pudła, albo / eko - Zuza zamknij oczy i nie czytaj / może "złamało się i przypaliło się" i do kosza...? Lakier jest tylko jeden raz położony.

barbarahaft

• Zakorzeniona
    • 9081191
« Odpowiedź #35 dnia: 16 Sierpień 2012, 23:27:46 »

myszko , ale co ty chcesz od tych podkładek. Motyw bardzo ładny, ładnie naklejony. Możesz jeszcze dolakierować i praca gotowa...

paniKa

• Zadomowiona
    • galeria decoupage
« Odpowiedź #36 dnia: 17 Sierpień 2012, 00:40:29 »

siostro skalpel...będzie diagnoza ;D po pierwsze motyw świetny, nie wiem jak to zrobiłyśmy, ale to nie zmowa ;D hm, gdybym ja się dorwała do  tych podkładek, bez ciapania farbą by się nie obyło, pewnie bym podkładki delikatnie w rogach patyną przetarła i już starowinki jak nowe  ;D efekt końcowy chyba i tak będzie zależał od tego, która będzie miała więcej do powiedzenia Arte czy Mysz ;-)

doroti

• Wtajemniczona
« Odpowiedź #37 dnia: 17 Sierpień 2012, 07:08:46 »

Myszko pokropkuj , pociapaj patyną albo...zostaw takie jakie są bo motyw duży i ładny  ;)
doroti

eko-Zuza

• Totalna maniaczka decu
  • Władysławowo
« Odpowiedź #38 dnia: 17 Sierpień 2012, 09:23:11 »

Co Ty chcesz od tych podkładek?!!?!!?!!? Czegoś nie widać na zdjęciach??? Bo to co widać - całkiem ładne, tylko lakieru brakuje!

Jak bardzo Cię rączki świerzbią, to zrób to, co Kejti na swoim "niebieskim" kuferku...
Pozdrawiam Zuza :)
"Każdy kto służy innym zasługuje na miano wielkiego, a każdy kto myśli o sobie Wielki jest mały" - Jednoskrzydła

Kejti

• bardzo fajny...
  • Administrator
  • Totalna maniaczka decu
  • Lublin
    • 905229
« Odpowiedź #39 dnia: 17 Sierpień 2012, 09:36:25 »

fajne te podkładki, nie wiem, czemu aż tyle czekają na ciąg dalszy?? motyw ładnie prezentuje się na tym kształcie :)
łatwiejsze wykończenie kropeczki, choć nie jestem przekonana do końca, czy będą tu pasowały.... ale przecież można to sprawdzić i w razie czego zmyć :D
druga wersja, do której bym się skłaniała, to pociapanie patynką brzegów :)
no i dużo lakieru!
zapowiada się bardzo fajny komplecik na stół! czekam na efekt końcowy!
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 130   Do góry

Strona wygenerowana w 0.151 sekund z 29 zapytaniami.