Forum Decoupage24

• 03 Kwiecień 2020, 06:56:44
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Nowo zalogowanych użytkowników zapraszamy do Witalnika - napisz kilka słów o sobie - mile widziana fotka na awatarku.

Reklama

Sklep Artistiko
EKO DECO
Woodouts
Bazarek-Deco
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 130   Do dołu

Autor Wątek: Myszy galeria pierwsza  (Przeczytany 46892 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

artemysz

• Totalna maniaczka decu
Odp: Myszy galeria pierwsza
« Odpowiedź #40 dnia: 17 Sierpień 2012, 10:47:44 »

Na zdjęciu nie widać tylko, że pojemnik nie jest do końca pomalowany, reszta jak najbardziej - nawet fotka wiernie oddała kolory. Obejrzałam kilka stron z pokazanym patynowaniem, mam słoiczek patyny bitumicznej, ale po pierwszej próbie został mi tylko taki zasmarowany obrazek i nie ukrywam fajny zapach w nosie...

Polcia

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #41 dnia: 17 Sierpień 2012, 12:31:18 »

Proponuję nabycie patyny Talensa. Zdecydowanie ułatwia prace a i efekt łatwiejszy do zaplanowania. O aromacie już nie wspomnę bo nie ma o czym ;D

barbarahaft

• Zakorzeniona
    • 9081191
« Odpowiedź #42 dnia: 17 Sierpień 2012, 12:36:11 »

coś mi tylko ta koronka tu nie pasuje...ale to nie pasuje mi, najważniejsze żeby Tobie  się podobało

Kejti

• bardzo fajny...
  • Administrator
  • Totalna maniaczka decu
  • Lublin
    • 905229
« Odpowiedź #43 dnia: 17 Sierpień 2012, 12:44:06 »

coś mi tylko ta koronka tu nie pasuje...ale to nie pasuje mi, najważniejsze żeby Tobie  się podobało

koronkę też by trzeba troszkę przybrudzić, bo świeci bielą po oczkach i odcina się od obrazka ::)

Proponuję nabycie patyny Talensa. Zdecydowanie ułatwia prace a i efekt łatwiejszy do zaplanowania. O aromacie już nie wspomnę bo nie ma o czym ;D

podpisuję się pod słowami Polci :) może długo schnie, ale przynajmniej można próbować, wycierać i tak w kółko aż wyjdzie jak chcemy :D

artemysz

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #44 dnia: 17 Sierpień 2012, 12:54:33 »

Polcia - dzięki za radę, :)
Keiti, Barbarkoróżo - "kuroneczka" tylko po to, żeby zamaskować...Mysz tak darła, że cały dół jak ząbkowany, bo nożem darła, nie papierem i tak jakoś wyszło, całość już u ludzi - nie poprawię, a szkoda.

Tami

• Decupirynka nie pomoże :D
« Odpowiedź #45 dnia: 17 Sierpień 2012, 17:30:47 »

Wygląda na to, że goszczę u Ciebie pierwszy raz. Podoba mi się ta różnorodność prac. Widać pasję, zaangażowanie i ciekawość w testowaniu nowych technik.
Najbardziej podoba mi się niezapominajkowe pudełko, komplet podkładek, no i oczywiście iryskowe cudeńska. Trzymaj tak dalej. Dobrą drogę obrałaś.

PS. Sympatycznie to wszystko opisujesz, czytanie Twoich postów to przyjemność :)
,,Ideały są jak gwiazdy. Nie można ich dosięgnąć, ale trzeba się według nich kierować." - Bernard Show

http://tamidecor.blogspot.com/

artemysz

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #46 dnia: 17 Sierpień 2012, 18:14:35 »

Dziękuję serdecznie za miłe słowa...Mysz gryzie koniec ogona z nerwów za każdym razem, kiedy którąś z moich "robotek" pokazuję. Nowa jestem i dopiero wszystkich poznaję, nie wiem u kogo już byłam, do kogo pierwszego się udać...nadrobię to niebawem. :)

jolart

• Kobieta de(cu)molka
  • WEJHEROWO
    • Jolart - mój blog decoupage'owy
« Odpowiedź #47 dnia: 17 Sierpień 2012, 22:53:48 »

Obejrzałam dzisiaj Twój wątek. Widzę, że bardzo się starasz i przeżywasz każdą pracę :). Bardzo podoba mi się tryptyk z irysami. Fajny motyw. Starannie zaplanowana prace. Ciekawe wykorzystanie spękań. Dobre wykonanie.
Co do podkładek, podzielam zdanie Kejti - brzegi i lakier. A koronka przy ostatniej pracy - to mi jakoś nie pasuje, zbyt rzuca się w oczy/ jakby była głównym motywem pracy/. Co do patyny - też używam bitumicznej i jakoś nie narzekam, ale większość rzeczywiście używa Talensa.
Pozdrawiam i czekam na kolejne prace. :) :) :)

Marzena

• Moderator
  • Totalna maniaczka decu
  • Poznań
« Odpowiedź #48 dnia: 17 Sierpień 2012, 23:01:10 »

Koronka zdecydowanie mi tu nie pasuje, może gdyby był inny kolor  ???
A podkładki mają ładny motyw, ładnie wycięty, pocieniuj im tylko trochę brzegi i gotowe  :)
Marzena
Mój blog: www.deco-wena.blogspot.com/
Zapraszam też  na bloga Nasz serwetkowy świat www.serwetki-decoupage24.blogspot.com/
gdzie jestem częścią DT :-)

artemysz

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #49 dnia: 17 Sierpień 2012, 23:03:59 »

Jakoś tak mi wychodzi...mogę sobie "poprzeżywać", bo w miarę szczęśliwa ze mnie kobieta / tyle, że z rozdwojeniem jaźni  ;D ;D ;D / i kłopotów innych nie mam. Z patyną jeszcze popróbuję, pewno się nauczę. Dzięki za miłe słowo o tryptyku.
Marzenko - dzięki, jak je skończę, to pokażę. :)
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 130   Do góry

Strona wygenerowana w 0.182 sekund z 29 zapytaniami.