Forum Decoupage24

• 18 Sierpień 2019, 01:24:27
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Bierz udział w dyskusji, jeśli podoba Ci się praca którą oglądałaś, skomentuj ją, na pewno doda to wiary w siebie osobie która ją stworzyła.

Reklama

Sklep Artistiko
EKO DECO
Woodouts
Bazarek-Deco
Strony: [1] 2 3 ... 29   Do dołu

Autor Wątek: prace barbaryhaft  (Przeczytany 9576 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

barbarahaft

• Zakorzeniona
    • 9081191
prace barbaryhaft
« dnia: 13 Sierpień 2012, 12:54:34 »

Dziękuję za ciepłe powitanie i odwiedziny na blogu.
Pokażę kilka prac. Nie jest to mistrzostwo świata, ale mi sprawia ogromną frajdę. Jeżeli zmyjecie mi głowę przyjmę to z pokorą.

artemysz

• Totalna maniaczka decu
Odp: prace barbaryhaft
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Sierpień 2012, 13:27:08 »

Cytrynki, malinki i słoneczniki - superki! Zabieram deseczkę z niezapominajkami, a w zamian wrzucę u siebie pudełeczko z tym motywem. Rzuciłam tylko okiem na bloga, zdolniacha z Ciebie. :kwiat:

Polcia

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Sierpień 2012, 15:03:02 »

Bardzo staranne i przemyślane prace. Widać ze dobrze się bawisz. Czy aby i Ciebie odpręża lakierowanie?

claudia84

• Zapoznana
  • *
    • 12243732
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Sierpień 2012, 15:28:38 »

Przepiękne prace wszystkie.Super wycięte motywy,zakochałam się w butli z konikami i bransoletkach.Bravo za takie piękne rzeczy
Wszystko co mam wykradłam bogu gdy spał i tak zabierze mi więcej zatrzymując serce......

bziaczek

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Sierpień 2012, 15:58:14 »

Witaj głowy myć nie będziemy bo prace ładne :) na buteleczce z konikami tło może troszkę popraw, przechodź tonalnie z jasnego do najciemniejszego  :) , ale to tylko moja sugestia :)

barbarahaft

• Zakorzeniona
    • 9081191
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Sierpień 2012, 17:17:01 »

Bardzo wam dziękuję za miłe słowa...
artemysz - gdzie ze mnie zdoniacha, zwykły samouk

Polciu - naprawdę z decu świetnie się bawię, a odprężają mnie wszelkie robótki ręczne

claudio84 - bardzo Ci dziękuję. Powiem szczerze, że bardzo się staram przy wycinaniu motywów i chyba to w decu najlepiej mi wychodzi...hi hi

bziaczku - już nie poprawię koników, bo komuś bardzo się spodobały takie jakie były i poszłyyyy...

Powiem tylko jeszcze, że nigdy w życiu nie byłam na żadnych warsztatach. Na czym polega decu pokazała mi koleżanka i bardzo polubiłam tą technikę zdobienia. I tak metodą prób i błędów troszkę sama się podszkoliłam. Mistrzem nigdy nie będę. bo nie pracuję na profesjonalnych materiałach. Moje prace wyglądają tak jak wyglądają. Zresztą już ktoś mi powiedział MAZAĆ KAŻDY MOŻE...fakt, może. I to mazanie sprawia mi ogromną radość. A każdy pochlebny komentarz dodaje skrzydeł.
U mnie dzisiaj bardzo zimno, wiec pozdrawiam was cieplutko

claudia84

• Zapoznana
  • *
    • 12243732
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Sierpień 2012, 17:22:08 »

Polciu - naprawdę z decu świetnie się bawię, a odprężają mnie wszelkie robótki ręczne

I to jest najważniejsze

claudio84 - bardzo Ci dziękuję. Powiem szczerze, że bardzo się staram przy wycinaniu motywów i chyba to w decu najlepiej mi wychodzi...hi hi

Wychodzi Ci super :)  I lakierowanie i w ogóle  :)

Wszystko co mam wykradłam bogu gdy spał i tak zabierze mi więcej zatrzymując serce......

Polcia

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Sierpień 2012, 18:00:32 »

A co to są profesjonalne materiały? Ja najbardziej lubię farbę "sufitówkę" , bejce rozpuszczane samodzielnie i lakier z budowlanego. Nie jestem z tą miłością jedyna. Ale prawdą też jest, że to "miszcza" mi daleko.

mychass

• Nowalijka
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Sierpień 2012, 18:31:45 »

Bardzo mi się podobają Twoje prace :)

Kejti

• bardzo fajny...
  • Administrator
  • Totalna maniaczka decu
  • Lublin
    • 905229
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Sierpień 2012, 09:36:57 »

ja już kiedyś pisałam u Ciebie Basia na blogu odnośnie cieniowań i tego będę się trzymać ;) może jak spróbujesz patynki, to podobnie jak mi - Tobie też skradnie serce ;D a prace naprawdę dużo zyskają :)

Powiem tylko jeszcze, że nigdy w życiu nie byłam na żadnych warsztatach. Na czym polega decu pokazała mi koleżanka i bardzo polubiłam tą technikę zdobienia. I tak metodą prób i błędów troszkę sama się podszkoliłam.

ha! widzisz! to miałaś dużo szczęścia, że ktoś mógł Ci pokazać :) większość z nas to również samouki, ja swoje postępy zawdzięczam pracy i pomocy forumowych koleżanek :)

widać, że tworzenie sprawia Ci radość, prace są staranne, motywy ładnie powycinane, ładnie dobierasz kolory farb do motywów :)
bransoletki rządzą :D
Strony: [1] 2 3 ... 29   Do góry

Strona wygenerowana w 0.171 sekund z 29 zapytaniami.