Forum Decoupage24

• 10 Sierpień 2020, 00:27:51
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Bierz udział w dyskusji, jeśli podoba Ci się praca którą oglądałaś, skomentuj ją, na pewno doda to wiary w siebie osobie która ją stworzyła.

Reklama

Sklep Artistiko
EKO DECO
Woodouts
Bazarek-Deco
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 75   Do dołu

Autor Wątek: Anucha - oto co wymodziłam: bombowy nalot 2013  (Przeczytany 25524 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

artemysz

• Totalna maniaczka decu
Odp: Anucha - oto co wymodziłam
« Odpowiedź #30 dnia: 05 Grudzień 2012, 20:42:53 »

Do cieniowania to dziewczyny używają przeróżnych farb...robią to świetnie, więc z pewnością Ci pomogą. :) Skrzynka śliczna, pomimo "ciapajek" / ja tak nazywam swoje próby cieniowania... ;D /

bziaczek

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #31 dnia: 05 Grudzień 2012, 21:21:01 »

Może potraktuj cieniowania patyną wprawdzie schnie długo, ale są fajne efekty zobacz jak inne forumowiczki to robią. Patynę można kupić w różnych kolorach. Pudełeczko bardzo fajne :)

Anucha

• Decu maniaczka
« Odpowiedź #32 dnia: 05 Grudzień 2012, 21:54:00 »

Jakiej firmy patyne kupujecie? Moze ktos mi z opakowania spisze nazwe po angielsku lub niemiecku?

paniKa

• Zadomowiona
    • galeria decoupage
« Odpowiedź #33 dnia: 05 Grudzień 2012, 22:50:46 »

Witam ;) Ostatnie pudełko bardzo przypadło mi do gustu :D
W kwestii cieniowania nieustająco jestem zielona, chociaż ostatnio się przełamuje ;D i to jest chyba najlepszy sposób metoda prób i błędów (nic odkrywczego nie wymyśliłam ;D)
Co do patyny, to używam Patyny Talens Decorfin Antigue (zapewne jak większość z nas) nie mam porównania z innymi patynami,ale na tej fajnie się pracuje, więc nie zmieniam firmy ;)

Kejti

• bardzo fajny...
  • Administrator
  • Totalna maniaczka decu
  • Lublin
    • 905229
« Odpowiedź #34 dnia: 06 Grudzień 2012, 09:57:38 »

Jakiej firmy patyne kupujecie? Moze ktos mi z opakowania spisze nazwe po angielsku lub niemiecku?

proszę Anucha o zadawanie pytań odnośnie cieniowań w odpowiednim miejscu, poza tym jest już wiele informacji na forum dotyczących cieniowania, wystarczy trochę poszukać (http://www.decoupage24.pl/forum/index.php?action=search)

skrzyneczka morskie opowieści ładna :) ten niebieski wygląda jakby przebijał spod spodu... co nie zmienia faktu, że pudełeczko fajne :)
rozumiem, że cieniowałaś brązem tylko? czy ten niebieski to też próba cieniowania?

Tami

• Decupirynka nie pomoże :D
« Odpowiedź #35 dnia: 06 Grudzień 2012, 10:05:54 »

Bardzo mi się podoba to pudełko w marynistycznym stylu. Kolory na wieku wyglądają bardzo dobrze, motywy są fajnie rozmieszczone. Podobnie jak Kejti jestem ciekawa czy te niebieskie "ciapki" to próby cieniowania i farba przebijająca przez inną farbę? Mi się to bardzo podoba :)
,,Ideały są jak gwiazdy. Nie można ich dosięgnąć, ale trzeba się według nich kierować." - Bernard Show

http://tamidecor.blogspot.com/

Anucha

• Decu maniaczka
« Odpowiedź #36 dnia: 06 Grudzień 2012, 15:32:22 »

Najpierw pomalowalam granatem, potem kolory tapowane: kosc sloniowa, piasek, odrobina brazu i cukier. Suszenie, papier scierny. Serwetka. Braz z opozniaczem.
P.s. Przeczytalam watek o cieniowaniu. Praca domowa odrobiona. Nie mozna juz zadawac pytan?

Anucha

• Decu maniaczka
« Odpowiedź #37 dnia: 06 Grudzień 2012, 18:15:33 »

Ta bombka ma długą historie: Zrobiłam ją 2 lata temu. Niestety bez pomysłu na drugą stronę, bez Mikołaja. Czekała na lepsze czasy. Ostatnio, gdy miałam juz cos zrobić, bach, spadła i sie wykruszyła. Ponieważ plastik nie mógł zostać taki paskudny, pomalowałam ją tj. tapowałam, uwaga, na różowo, potem papier ścierny i nakleiłam motyw. Nastepnie farba "Granit" na obrzeżach, żeby pękniecie ukryć. Bomba uratowana!

artemysz

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #38 dnia: 06 Grudzień 2012, 20:42:09 »

Ta aniołkowa strona jest super. A ta z Mikołajem taka sobie....sorki. :) I jeszcze jedno - kolorek tej z aniołkami wybitnie mi się podoba. :)

koralik

• Kobieta de(cu)molka
    • 448905
« Odpowiedź #39 dnia: 06 Grudzień 2012, 21:32:46 »

Ładna ta z aniołkiem, a ta z mikołajem pomysłowa :)

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 75   Do góry

Strona wygenerowana w 0.206 sekund z 29 zapytaniami.