Forum Decoupage

• 20 Listopad 2017, 16:09:17
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Witamy na forum decoupage24, masz sklep - po 50 postach na F-m zareklamuj go. Mile widziane wszelkie posty, podziel się swoją wiedzą, zaprezentuj swoje prace lub oceń dzieła innych - zapraszamy :)

Reklama

Stonogi.pl - decoupage, scrapbooking, quilling. Warsztaty w Poznaniu
EKO-DECO.pl
Sklep Sosenka Decoupage
Sklep Artistiko
Sosnodrew
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 61   Do dołu

Autor Wątek: kjempkowe początki - spotkanie w Borowianach  (Przeczytany 21803 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gosik91

• Stały bywalec
Odp: kjempkowe początki
« Odpowiedź #20 dnia: 08 Styczeń 2013, 15:03:56 »

Zabieram zegar !! Jest boski!!
"PODĄŻĄJ ZA TYM CO KOCHASZ......
NIE PYTAJ ZA CZYM INNI PODĄŻAJĄ......."

ewa61

• Totalna maniaczka decu
  • Konstancin
« Odpowiedź #21 dnia: 08 Styczeń 2013, 16:42:56 »

Niczego sobie początki kjempko. Pudełeczko z drugiej fotki od razu się daje zauważyć  :) na zegarze troszkę brak mi wskazówek, niestety czasem niedokończone prace nie mogą pokazać całej swej urody  :)
(ja bym jeszcze przyciemniła brzeg zegara)

Tami

• Decupirynka nie pomoże :D
« Odpowiedź #22 dnia: 08 Styczeń 2013, 16:54:04 »

Jak na osobę początkującą to poczynasz sobie całkiem dobrze. Zegar wygląda świetnie, choć brakuje mu jeszcze wskazówek. Ostatnie pudełeczko też bardzo ciekawe. Świeczniki proste, oklejanki, ale bardzo czyściutko wykonane. Jesteś na dobrej drodze, więc trenuj dalej, drobnymi potknięciami się nie zniechęcaj i pokazuj kolejne prace.
,,Ideały są jak gwiazdy. Nie można ich dosięgnąć, ale trzeba się według nich kierować." - Bernard Show

http://tamidecor.blogspot.com/

kjempka

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #23 dnia: 13 Styczeń 2013, 19:46:21 »

Witam!!! Tak jak obiecałam wracam do swojego wątku, tym razem ze świeczkami. Nie ukrywam, że się trochę napociłam, bo świeczki i serwetki to bardzo delikatna materia. Na niektórych jest brokat, ale za bardzo go nie widać, bo zdjęcia robiłam przed chwilką przy sztucznym świetle. Mam nadzieję ze się Wam spodobają. Pozdrawiam i czekam na wasze sugestie :rotfl:

ewa61

• Totalna maniaczka decu
  • Konstancin
« Odpowiedź #24 dnia: 13 Styczeń 2013, 19:54:09 »

Jeśli naklejasz motywy na świece, to musisz je bardzo dokładnie wyciąć. Nie może być tak, jak na drugiej świecy  :) popatrz na nią. Chyba jest biała, tak? a motyw jest z jakiegoś, nie wiem, beżowego tła wzięty, tak? Wiem, że trudno jest wyciąć tak drobne motywy. Dlatego nie ma problemu gdy motyw pochodzi z białego tła serwetki  :) jeśli nie ma takiej możliwości, to po prostu podmaluj troszkę. Przyklejałaś medium do świec? Jeśli tak, to nie ma problemu, medium wymieszane z farbą pozwala ładnie podmalować świeczkę  :D nie mówię, że dokładnie powinnaś pomalować wszystko na tej świecy, ale tak wejść troszkę białą farbą między listki od góry i pomału ją gubić
« Ostatnia zmiana: 13 Styczeń 2013, 19:57:25 wysłana przez ewa61 »

artemysz

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #25 dnia: 13 Styczeń 2013, 19:57:23 »

Ta z motylkiem taka zwiewna....ładna i delikatna, aż żal zapalać... :)

kjempka

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #26 dnia: 13 Styczeń 2013, 20:06:12 »

Jeśli naklejasz motywy na świece, to musisz je bardzo dokładnie wyciąć. Nie może być tak, jak na drugiej świecy  :) popatrz na nią. Chyba jest biała, tak? a motyw jest z jakiegoś, nie wiem, beżowego tła wzięty, tak? Wiem, że trudno jest wyciąć tak drobne motywy. Dlatego nie ma problemu gdy motyw pochodzi z białego tła serwetki  :) jeśli nie ma takiej możliwości, to po prostu podmaluj troszkę. Przyklejałaś medium do świec? Jeśli tak, to nie ma problemu, medium wymieszane z farbą pozwala ładnie podmalować świeczkę  :D nie mówię, że dokładnie powinnaś pomalować wszystko na tej świecy, ale tak wejść troszkę białą farbą między listki od góry i pomału ją gubić

Serwetki przyklejam przy pomocy...... suszarki :-) Jak mi z żelazkiem nie wyszło, to zaczęłam szukać i taki sposób znalazłam. Ta świeca o której piszesz sprawiła mi najwięcej problemu ze wg. na te drobne listeczki. Trochę sie porwałam z motyką na słońce. No cóż bedę musiała się zaopatrzyć w to medium do świec...... Dziękuję za cenne wskazówki. Pozdrawiam

Ta z motylkiem taka zwiewna....ładna i delikatna, aż żal zapalać... :)

On też mi sie podoba. Dziękuję za miłe słowa ##

edycja - post pod postem
« Ostatnia zmiana: 13 Styczeń 2013, 20:19:01 wysłana przez Kejti »

eko-Zuza

• Totalna maniaczka decu
  • Władysławowo
« Odpowiedź #27 dnia: 13 Styczeń 2013, 20:10:33 »

Poza tą drugą - wszystkie mi się podobają! A ta z motylkiem szczególnie! :)
Pozdrawiam Zuza :)
"Każdy kto służy innym zasługuje na miano wielkiego, a każdy kto myśli o sobie Wielki jest mały" - Jednoskrzydła

artemysz

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #28 dnia: 13 Styczeń 2013, 20:12:09 »

Suszarką??? To znaczy jak? ???

kjempka

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #29 dnia: 13 Styczeń 2013, 20:22:42 »

Suszarką??? To znaczy jak? ???

Przykładam wycietą serwetkę na świeczkę, owijam w papier do pieczenia i nagrzewam. Delitaknie w trakcie pocieram serewetkę, lepiej się przyklei. I już gotowe  :)
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 61   Do góry

Strona wygenerowana w 0.166 sekund z 24 zapytaniami.