Forum Decoupage24

• 16 Czerwiec 2019, 11:19:14
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Nowo zalogowanych użytkowników zapraszamy do Witalnika - napisz kilka słów o sobie - mile widziana fotka na awatarku.

Reklama

Sklep Artistiko
EKO DECO
Woodouts
Bazarek-Deco
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 23   Do dołu

Autor Wątek: Goździkowe czary mary - str 21,22,23 bombki  (Przeczytany 9332 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hania

• Totalna maniaczka decu
  • Życie to gigantyczny teatr
Odp: Goździkowe czary mary
« Odpowiedź #20 dnia: 16 Maj 2013, 21:22:06 »

Czary mary i początki  wspaniałe  brawo
Każda chwila,każdy dzień jest jak piękny życia sen.Nic nie wróci drugi raz więcej doceniaj to co masz.

Anucha

• Decu maniaczka
« Odpowiedź #21 dnia: 16 Maj 2013, 21:39:14 »

Coraz ładniej. Zazdroszczę Ci.

eko-Zuza

• Totalna maniaczka decu
  • Władysławowo
« Odpowiedź #22 dnia: 17 Maj 2013, 08:55:13 »

Brawo Pani Goździkowa! :D
Śliczne te Twoje początki - szczególnie pudła z rudzikiem!
A taki magiczny kuferek też chciałabym mieć - ja swoje zapasy muszę sama uzupełniać... :(
Pozdrawiam Zuza :)
"Każdy kto służy innym zasługuje na miano wielkiego, a każdy kto myśli o sobie Wielki jest mały" - Jednoskrzydła

Kejti

• bardzo fajny...
  • Administrator
  • Totalna maniaczka decu
  • Lublin
    • 905229
« Odpowiedź #23 dnia: 17 Maj 2013, 10:16:42 »

pudełko z babeczkami ma bardzo ładny motyw na górze! osobiście nie wpadłabym, żeby dać do takiej góry ornamentowy dół - chociaż całość wygląda oryginalnie :) a skoro "Twój Marcin" tak dba o Ciebie (mówię o słodyczach ;)) to nie dziwię się, że zrobiłaś mu taki ładny chustecznik! świetna robota!
jajeczka nie wpadłabym natomiast, że ze styropianu - nieźle to zamaskowałaś! wykończenie  kropeczkami lepiej się prezentuje :)

cadarca

• Stały bywalec
    • Made by sefora
« Odpowiedź #24 dnia: 17 Maj 2013, 10:22:09 »

Pudełko na słodycze - pierwsza klasa! bardzo mi się podoba.

Marzena

• Moderator
  • Totalna maniaczka decu
  • Poznań
« Odpowiedź #25 dnia: 17 Maj 2013, 10:35:07 »

Jajeczka bardzo ładne, na zdjęciu nie wyglądają na styropianowe. Faktycznie z kropeczkami ładniejsze.
Pudełko z babeczkami bardzo fajne, ten ornamentowy dół fajnie pasuje do ornamentowego elementu na babeczkowym motywie. Troszkę bym go może przyciemniła po całości.
A chustecznik pierwsza klasa! Świetnie wymyśliłaś z tą flagą na górze i obdarty fajnie. Myślę, ze mojemu Marcinkowi (lat 3) też by się spodobał więc sobie wirtualnie zabiorę  :D
Marzena
Mój blog: www.deco-wena.blogspot.com/
Zapraszam też  na bloga Nasz serwetkowy świat www.serwetki-decoupage24.blogspot.com/
gdzie jestem częścią DT :-)

goździk

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #26 dnia: 17 Maj 2013, 10:54:28 »

Dzięki, dzięki, dzięki!!! :)
No to jedziemy dalej. Kolejne przerobione puszki po kawie. Te już dumnie stoją na wierzchu (muffinkowa ciuchutko przycupnęła w szafce, szkoda mi wyrzucić z sentymentu).
Starałam się w miarę dokładnie dobrać różowy kolor na boku puszki.

A jeszcze pytanie co do chustecznika. Kupiłam sześcienne pudełko chusteczek, próbowałam włożyc do środka... i nie mogłam! Musiałam wyjąć chusteczki z tektury i dopiero włożyć do chustecznika. Czy tak powinno to wyglądać, czy po prostu jakieś niewymiarowe pudełko mi się trafiło? Zabrakło dosłownie kilka mm ;)

goździk

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #27 dnia: 17 Maj 2013, 10:57:43 »

Marzena, jajka gładziłam i gładziłam papierem ściernym dość długo. No i lakier... Zachwycona niektórymi pracami zainwestowałam w szklący Idei - rzeczywiście fajny efekt, ale drooogi i jakoś bardzo nieprzyjemnie pachnie (a ja nawet lubię smrodki lakierów np. poliuretanowych).
A co do dołu kuferka na słodycze - serwetka i tak była jaśniejsza i w nie do końca pasującym odcieniu. Nie mam preparatów do przyciemniania, farba akrylowa zamazałaby wzór. W końcu wpadłam na pomysł i do lakieru dodałam kilka kropel mocnej esencji kawy rozpuszczalnej ;) I to dało taki ładny cieplejszy odcień.
« Ostatnia zmiana: 17 Maj 2013, 11:01:10 by goĹşdzik »

Kejti

• bardzo fajny...
  • Administrator
  • Totalna maniaczka decu
  • Lublin
    • 905229
« Odpowiedź #28 dnia: 17 Maj 2013, 11:11:19 »

ostatnie puszeczki takie delikatne, pastelowe, a motyw jak ładnie naklejony na obłościach! korzystałaś z żelazka?
jeśli chodzi o chusteczki, to są dwa rozmiary pudełek, jak trafisz na to mniejsze, to zostaw je sobie jak chusteczki się skończą, a później tylko przepakowuj sobie tylko w nie plik chusteczek, jeśli kupisz większe :) ja tak robię...

Marzena

• Moderator
  • Totalna maniaczka decu
  • Poznań
« Odpowiedź #29 dnia: 17 Maj 2013, 11:11:31 »

Pomysłowo  :D Fajnie też przyciemniają fusy herbaciane  :)
Co do pudełka to musiałaś chyba trafić na niewymiarowe pudełko albo.. chusteczki. Teoretycznie powinno pasować pudełko do kartonika z chusteczkami.
A puszki baardzo apetyczne  :)

O widzisz, nawet nie wiedziałam, że są dwa rozmiary. Musiałam mieć szczęście do tej pory trafiać na właściwe
« Ostatnia zmiana: 17 Maj 2013, 11:13:20 by Marzena »
Marzena
Mój blog: www.deco-wena.blogspot.com/
Zapraszam też  na bloga Nasz serwetkowy świat www.serwetki-decoupage24.blogspot.com/
gdzie jestem częścią DT :-)
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 23   Do góry

Strona wygenerowana w 0.182 sekund z 29 zapytaniami.