Forum Decoupage24

• 19 Sierpień 2019, 21:22:56
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Nowo zalogowanych użytkowników zapraszamy do Witalnika - napisz kilka słów o sobie - mile widziana fotka na awatarku.

Reklama

Sklep Artistiko
EKO DECO
Woodouts
Bazarek-Deco
Strony: [1] 2 3 ... 5   Do dołu

Autor Wątek: moje prace iwokom  (Przeczytany 1794 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

iwokom

• Zapoznana
  • *
moje prace iwokom
« dnia: 22 Listopad 2013, 21:21:28 »

a oto moje prace  :), bardzo wczesne, pierwsze, często w połowie drogi, ale co tam, nieśmiało prezentuję co zrobiłam, było tych prac dużo więcej ale nie wszystkie dokumentowałam, a te które są w trakcie tworzenia na pewno ujawnię  :)(jak tylko znajdę czas ) bo doba za krótka :(

iwokom

• Zapoznana
  • *
Odp: moje prace iwokom
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Listopad 2013, 21:24:16 »

o matko udało się :D :D :D,

Polcia

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Listopad 2013, 21:26:34 »

Gratuluję. Bo co dodać?

iwokom

• Zapoznana
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Listopad 2013, 21:36:59 »

dodać zdjęcia oczywiście ;)

barbarahaft

• Zakorzeniona
    • 9081191
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Listopad 2013, 12:22:42 »

hm....właściwie nie wiem co powiedzieć. Wszyscy tu już wiedzą że bardzo nie lubię kogoś krytykować, ale....
pokazałaś jeden wielki chaos. Prace, bardzo fajne, ale ....znowu ale, kompletnie nie wiadomo gdzie oko zawiesić. Nie pokazuj prac wśród bałaganu ( rozumiem artystycznego) bo to rozprasza, a resztki folii bombelkowej na pewno nie były tu dekoracją....
Choinki ładne, z fajnymi motywami , ale w zasadzie nie wiadomo co na nich jest. Nie musisz pokazywać wszystkiego na raz, my tu mamy czas i na pewno i na pochwały i na krytykę znajdzie się i czas i miejsce.
Bombki bardzo ładne, butelki także, ale kompletnie się w tym gubię. Mam wrażenie że skrzyneczkę "pokrakałaś" okrutnie. Ale mnie nie musi się podobać.
Bardzo, ale to bardzo Cię przepraszam jeżeli Cię uraziłam, ale ......takie odniosłam wrażenia

Jolasia

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Listopad 2013, 10:02:37 »

:o :o :o ile tu tego !!!! Pokazujesz tyle prac na raz, że dostałam zawrotu głowy ! :) Ogólnie bardzo ładne prace ...choinki i bombki są super ! Działaj dalej i pokazuj, bo zapowiada się ciekawie  :)

iwokom

• Zapoznana
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Listopad 2013, 12:35:23 »

Barbaro, wcale mnie nie uraziłaś, bo chyba zaliczyłam niezły "falstart". Jak pisałam w witalniku przygodę z dekupażem rozpoczęłam jakieś trzy lata temu jesienią i to co pokazałam to prace z tamtego okresu, innych zdjęć tych prac nie posiadam, ale zostały pokończone, wylakierowane, bałagan sprzątnięty, folia bombelkowa wyrzucona ;). Nie zakładałam że kiedykolwiek gdzieś je pokarzę, stąd ten chaos na fotkach. Może nie powinnam tego pokazywać,ale stało się, poszło i tyle, chyba za bardzo chciałam pokazać że ja też :(
Wnioski na przyszłość wyciągnęłam :) tegoroczne są jeszcze w fazie tworzenia , nawet na lakier u Marzenki się zapisałam ;) i na światło forum wykończone wyjdą.
Cóż, powinnam chyba zacząć całkiem nowy rozdział na forum" nieudane debiuty" :D :D :D ale jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz, hej ;)
Piękne prace tworzysz, szydełkowe bombki i anioły mistrzostwo świata, zazdroszczę talentu i podziwiam :)

Jolasiu- dziękuję :)

barbarahaft

• Zakorzeniona
    • 9081191
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Listopad 2013, 22:00:31 »

NO I WSZYSTKO JASNE....
cieszę się ze Cie nie uraziłam. Tak czasem bywa, śpieszymy się i już.
Ale bardzo dobrze że pokazałaś swoje prace. Jak to były początki, to aż się boje jakie będą teraz. Jak wpadnę w kompleksy to bezie Twoja wina. Na pewno będą śliczne
Dziękuję za opinie o moich pracach. A teraz czekam na Twoje kolejne.

mała mi

• Decu maniaczka
  • Tylko robota i robota!
    • 28430330
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Listopad 2013, 12:46:37 »

Świetne prace, no poza aniołami ( jesem hejterem jednoskładnikowca, bleee  ;)). Najbardziej podobają mi się choinki. Bałagan mi nie przeszkadza. ;D Widać, że nie jesteś początkująca. Czekam na najnowsze prace. Na pewno będą pięknę.
Nic nie jest skończone, dopóki się nie skończy - Miś Yogi

artemysz

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Listopad 2013, 20:09:13 »

Ja hejterem w tym względzie nie jestem....każda zaczynała tak krakać.... ;) Co wcale nie znaczy, że to kocham. Mnóstwo prac zrobiłaś, ogrom...i ładne.  :)
Strony: [1] 2 3 ... 5   Do góry

Strona wygenerowana w 0.184 sekund z 29 zapytaniami.