Forum Decoupage24

• 15 GRUDZIE? 2017, 11:11:36
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Bierz udział w dyskusji, jeśli podoba Ci się praca którą oglądałaś, skomentuj ją, na pewno doda to wiary w siebie osobie która ją stworzyła.

Reklama

Stonogi.pl - decoupage, scrapbooking, quilling. Warsztaty w Poznaniu
EKO-DECO.pl
Sklep Sosenka Decoupage
Sklep Artistiko
Sosnodrew
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Do dołu

Autor Wątek: Moja pierwsza praca - agnieszka.kopacz  (Przeczytany 2656 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

agnieszka.kopacz

• Unieruchomiona mama
  • Zasiedziała
  • Decu nowicjusz
Odp: Moja pierwsza praca - agnieszka.kopacz
« Odpowiedź #60 dnia: 22 STYCZE? 2014, 17:18:45 »

to są nowe zdjęcia mam nadzieję że coś widzicie :P
« Ostatnia zmiana: 23 STYCZE? 2014, 10:35:55 by agnieszka.kopacz »

Beciadecu

• Zasiedziała
« Odpowiedź #61 dnia: 22 STYCZE? 2014, 20:30:41 »

Cyknij, cyknij, bo teraz, to widać niestety tylko zarysy rybek pływających na dnie ciemnego oceanu ;) Przy świetle dziennym będzie na pewno zupełnie inny efekt.

Marzena

• Moderator
  • Totalna maniaczka decu
  • Poznań
« Odpowiedź #62 dnia: 22 STYCZE? 2014, 23:00:00 »

Cyknij, cyknij, bo teraz, to widać niestety tylko zarysy rybek pływających na dnie ciemnego oceanu ;) Przy świetle dziennym będzie na pewno zupełnie inny efekt.

:)
Marzena
Mój blog: www.deco-wena.blogspot.com/
Zapraszam też  na bloga Nasz serwetkowy świat www.serwetki-decoupage24.blogspot.com/
gdzie jestem częścią DT :-)

Muchnek

• Decu maniaczka
  • Jeder Tag ist der Anfang eines Lebens....R.M.Rilke
« Odpowiedź #63 dnia: 23 STYCZE? 2014, 22:19:34 »

Agnieszko, czy to jest skończona praca? Widze mnóstwo nierówności i jakaś  dziwna ta farba?
A moze tak miało być? Smutno chyba tym rybkom, nie maja roślinek i ten błękit taki czysty.
Ale jesli to pierwsza taka praca, to jest ok.

dorcia

• Totalna maniaczka decu
  • Paulo Coelho-bo w oczach tkwi siła duszy
« Odpowiedź #64 dnia: 23 STYCZE? 2014, 22:25:01 »

Agneszka ładna butelka z wiewiórką.Ja bym ją troszkę pocieniowała brązową patynką i popstrykała żeby były kropeczki,to dopełni jej urok :)

agnieszka.kopacz

• Unieruchomiona mama
  • Zasiedziała
  • Decu nowicjusz
« Odpowiedź #65 dnia: 23 STYCZE? 2014, 22:36:14 »

Agnieszko, czy to jest skończona praca? Widze mnóstwo nierówności i jakaś  dziwna ta farba?
A moze tak miało być? Smutno chyba tym rybkom, nie maja roślinek i ten błękit taki czysty.
Ale jesli to pierwsza taka praca, to jest ok.
Na razie tak nierówności znikły po południu mąż doszlifował a roślinek nie będzie będą dinozaury do towarzystwa. To moja pierwsza tak duża praca a farba jest taka jak sufit w pokoju moich dzieci. Synek tak właśnie chciał no i musiałam uszanować jego wolę .Następna będzie komoda w sypialni obiecuję że będzie już lepiej .

artemysz

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #66 dnia: 24 STYCZE? 2014, 06:29:48 »

Ago miła.......wybacz szczerość...... :-* Mnie się ta półeczka wcale nie podoba. Pewno nie powinnam, bo sama żadnego mebelka w dorobku nie mam, ale przecież nie chodzi o "słodzenie"....Ten mebelek ma według mnie taki potencjał na mieszkanko dla ukochanych zwierzaków małego...weź Ty te rybki w siną dal puść, bo jakieś mętne są, a i wycięte niezbyt...jeszcze raz farbą, lakierem i papierem ściernym potraktujcie półkę... :-* a pomysł na pradawny krajobraz sam się znajdzie... :-*

Polcia

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #67 dnia: 24 STYCZE? 2014, 09:06:26 »

Przykro mi to pisać, bo wiem jaką miałaś frajdę robiąc tą półeczkę, ale Arte ma racje... kolor sam w sobie może się podobać albo i nie - rzecz gustu... ale te zadziory i kluchy farby są nieestetyczne... weź dziecinko kochana papier ścierny i wyrównaj to... pogoń rybki... a dla dinozaurów uszykuj dwa -trzy kolory plakatówki i samo pójdzie... tylko ich nie zawieszaj w powietrzu ... niechby były "jak żywe". Wiem, że potrafisz, tylko najpierw musisz "przegryźć i przełknąć" te mało pochlebne komentarze. Pamiętaj, że każda z nas kiedyś zaczynała... i o ile ja uwielbiam meble i nie najgorzej sobie radzę o tyle zdaję sobie sprawę, że przecież też zaczynałam. Głowa do góry. Obejrzyj ją bezstronnie, wynieś w miejsce z duża ilością światła dziennego i popatrz... a potem popatrz jeszcze raz i wtedy spłynie na Ciebie wena i już wszystko będziesz wiedziała.

A tą farbę do ścian się pięknie szlifuje. Wystarczy niezbyt gruby papier ścierny.
« Ostatnia zmiana: 24 STYCZE? 2014, 09:08:01 by Polcia »

agnieszka.kopacz

• Unieruchomiona mama
  • Zasiedziała
  • Decu nowicjusz
« Odpowiedź #68 dnia: 24 STYCZE? 2014, 09:08:34 »

Dzięki za opinie wezmę i zrobię mu tą półkę od zera. Chyba zrobiłam głupotę biorąc się za takie przedsięwzięcie no trudno. :'(
« Ostatnia zmiana: 24 STYCZE? 2014, 09:16:07 by agnieszka.kopacz »

Marzena

• Moderator
  • Totalna maniaczka decu
  • Poznań
« Odpowiedź #69 dnia: 24 STYCZE? 2014, 09:29:25 »

Agnieszko, żadna głupota. Zrobiłaś coś dla synka, z miłości i z radością.
Tak jak dziewczyny piszą - półka ma ogromny potencjał a Ty pewnie nie do końca przemyślałaś jak ma wyglądać efekt końcowy i na hurra zrobiłaś (wiem coś o tym, sama nieraz coś na szybko robię  ::))
Myślę, że jak dobrze pomyślisz to wymyślisz dużo fajniejsze tło dla dinozaurów (jakieś skały, rośliny...) bo z rybkami to faktycznie mało się komponują. Ale przede wszystkim musisz najpierw dobrze półkę przygotować - pomalować, wyszlifować, wygładzić. A na koniec sporo lakieru, żebyś mogła spokojnie mebelek czyścić z kurzu bez obaw o malowidła.
Głowa do góry i kombinuj, na pewno nas zaskoczysz  :)
I pamiętaj, że my nie krytykujemy, nie wytykamy tylko pomagamy dostrzec niedociągnięcia i pomagamy sobie nawzajem w rozwijaniu tej naszej zwariowanej pasji  :)
Marzena
Mój blog: www.deco-wena.blogspot.com/
Zapraszam też  na bloga Nasz serwetkowy świat www.serwetki-decoupage24.blogspot.com/
gdzie jestem częścią DT :-)
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Do góry

Strona wygenerowana w 0.212 sekund z 29 zapytaniami.