Forum Decoupage24

• 23 Wrzesień 2019, 01:28:04
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Zalogowani i czynnie uczestniczący w życiu F-m, po uzyskaniu odpowiedniej ilości postów, mają dostęp do Działów ogólnie niewidocznych takich jak - Sklepy, Nasze tajemnice czy Prośby o porady.

Reklama

Sklep Artistiko
EKO DECO
Woodouts
Bazarek-Deco

Autor Wątek: Moja przygoda z decoupage - chicalista  (Przeczytany 1247 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

chicalista

• Bywalec
  • **
    • Kwieciste Fantazje
Moja przygoda z decoupage - chicalista
« dnia: 10 Marzec 2014, 10:54:21 »

Witam serdecznie,
Drogie koleżanki z forum ;D długo nie mogłam się przełamać czy powinnam się ujawnić ;D hihihi chyba paraliżował mnie strach przed waszymi opiniami, podglądam Wasze prace i jestem zachwycona wieloma z nich i ciągle sobie myślę gdzie mi do nich ? ale dojrzałam w końcu do tej decyzji i chciałabym pokazać Wam kilka moich prac. Czekam z niecierpliwością na Wasze profesjonalne i obiektywne oceny.

Na początek pudełko na herbatę, z winogronowego kompletu:

artemysz

• Totalna maniaczka decu
Odp: Moja przygoda z decoupage - chicalista
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Marzec 2014, 16:52:29 »

Mnie tam z Myszą moją daleko do miana profesjonalistki, ale się "wyrażę".... ;D ;D ;D Bardzo mi się podoba to pudełko, bardziej nawet niż bardzo.  :) Ale w środku jakoś tak mniej, bo wydaje mi się, że cienie powinny rozmywać się od motywu do brzegów, a tu jest odwrotnie - jaśniej przy motywie, ciemniej po brzegach. Gdybym miała radzić, to środek do poprawki... :)

Olcia

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Marzec 2014, 17:37:05 »

Mnie tam z Myszą moją daleko do miana profesjonalistki, ale się "wyrażę".... ;D ;D ;D Bardzo mi się podoba to pudełko, bardziej nawet niż bardzo.  :) Ale w środku jakoś tak mniej, bo wydaje mi się, że cienie powinny rozmywać się od motywu do brzegów, a tu jest odwrotnie - jaśniej przy motywie, ciemniej po brzegach. Gdybym miała radzić, to środek do poprawki... :)
zgodzę się z artemysz ;)serwetka ładnie przyklejona,kleiłaś na żelazko?

Dyzia

• Decupirynka nie pomoże :D
  • http://deququ.blogspot.com/
    • BLOG
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Marzec 2014, 19:34:56 »

No ładnie te winogrona oplatają herbaciarkę :)
Z cieniami to się zgodzę z Artemyszką.
Tak poza tym tak sobie myślę... te winogrona są takie duże, dynamiczne, w środku herbatki także robią takie wrażenie,
może więc wnętrze potraktować bardziej delikatnie? Np. skromna kompozycja z 2, 3 listków.
Poza tym tyle miejsca miałaś, a ten winogron i tak na krawędź ci wszedł  ;D

Marzena

• Moderator
  • Totalna maniaczka decu
  • Poznań
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Marzec 2014, 19:38:11 »

Podoba mi się na zewnątrz, ładnie winogronka ułożyłaś. :)
Co do środka to zgodzę się z koleżankami.
Marzena
Mój blog: www.deco-wena.blogspot.com/
Zapraszam też  na bloga Nasz serwetkowy świat www.serwetki-decoupage24.blogspot.com/
gdzie jestem częścią DT :-)

artistiko

• Zakorzeniona
    • Artistiko - blog inaspiracji
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Marzec 2014, 21:15:49 »

Świetnie, że się odważyłaś! Pudełeczko bardzo ładne ;) zgodzę się z dziewczynami, że nad środkiem można jeszcze popracować ALE "pierwsze koty za płoty" i chyba nie było tak strasznie?  <lol>
Gorąco zapraszam na:
http://www.artistiko.blog.pl

gochasz2

• Zakorzeniona
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Marzec 2014, 10:58:03 »

do profesjonalistki to daleka droga ,ale opinie wyrażę a co ,pudełko super winogronka pięknie rozmieszczone bardzo apetyczne co do środka to niestety muszę się zgodzić z koleżankami do poprawki  ;) ;) ;)
"...wczoraj nie zmienisz, jutra nie znasz, najważniejszy jest dzień dzisiejszy..."

chicalista

• Bywalec
  • **
    • Kwieciste Fantazje
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Marzec 2014, 11:16:05 »

Dziękuję za uwagi, to prawda na ten środek to właśnie nie miałam pomysłu a to cieniowanie to mi tak całkiem przypadkiem wyszło  :-\ nakleiłam motywy i stwierdziłam że całe pudełeczko jest za surowe, cieniowanie jeszcze mi nie wychodzi dobrze, z patyną też mam problem bo strasznie brudzi i czasami nie mogę nad nią zapanować :) miałam trochę bejcy wiec pomyślałam że spróbuję no i wyszedł zong bo tam gdzie był klej bejca wyszła jasniej a na reszcie ciemniej ... nauczona doświadczeniem zrobiłam tace i najpierw polakierowalam raz a pózniej przesmarowałam bejcą wyszła troszkę lepiej, tylko tu z kolei nie wiem czy nie przesadziłam z ilością winogron :P

marcepanowyswiat

• Zadomowiona
  • Kraków
    • mój blog
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Marzec 2014, 11:21:22 »

Fajnie, że się odważyłaś :) Przejrzałam prace na blogu i myślę, ze masz ciekawe początki. Co do herbaciarki, to zgadzam się z opinią koleżanek. Powodzenia w dalszych działaniach :)

chicalista

• Bywalec
  • **
    • Kwieciste Fantazje
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Marzec 2014, 11:30:01 »

Olcia co do żelazka to niestety kleiłam bez i troszkę się marszczyło. Ale dopiero niedawno się dowiedziałam o tym sposobie i nawet już próbowałam nakleić całą serwetkę, pracuję właśnie nad tym na pudełeczku, jak skończę to na pewno wrzucę. I przy okazji mam pytanie jak dużym pędzelkiem i jakiego rodzaju rozprowadzacie klej na serwetkach? Ja mam taki około 1,5 cm szeroki i mięciutki ale wydaje mi się że jest za gruby, w sensie ma za dużo włosia przez co pobiera sporo kleju i może dlatego nawet na żelazko serwetka się trochę marszczy.

Kurcze natchnęłyście mnie, ta cherbaciarka poszła w ręce koleżanki więc już jej nie poprawie  :-\ ale zrobię nową i uwzględnię Wasze uwagi ;D będzie egzamin praktyczny hihihi

pozdrawiam i dziękuję raz jeszcze.

Strona wygenerowana w 0.235 sekund z 29 zapytaniami.