Forum Decoupage24

• 18 Październik 2019, 01:25:20
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Zalogowani i czynnie uczestniczący w życiu F-m, po uzyskaniu odpowiedniej ilości postów, mają dostęp do Działów ogólnie niewidocznych takich jak - Sklepy, Nasze tajemnice czy Prośby o porady.

Reklama

Sklep Artistiko
EKO DECO
Woodouts
Bazarek-Deco
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6   Do dołu

Autor Wątek: sarenki trudne miłego początki  (Przeczytany 2725 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kejti

• bardzo fajny...
  • Administrator
  • Totalna maniaczka decu
  • Lublin
    • 905229
Odp: sarenki trudne miłego początki
« Odpowiedź #10 dnia: 11 Październik 2014, 19:49:17 »

Eh... kraczek, kraczek, a jakby tak bez niego? ;) Szczególnie na tym pudełeczku w zielonościach ::) Fajnie ten motyw prezentuje się na wieczku, kwiatuszek na boku też pomysłowo dodany :) A z ozdabianiem środka faktycznie trzeba uważać, żeby później nie było problemów technicznych.
Co do rad odnośnie segregatora Artemysz fajnie podpowiada. Duże ścianki tylko pokrakane?

ewa61

• Totalna maniaczka decu
  • Konstancin
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Październik 2014, 22:02:40 »

Zielone pudełko fajne jest , krak nie jest na nim potrzebny  :)  ja też tak miałam, kupiłam zestaw startowy i był w nim krak  :) a po co go dają na początek? szybko z niego "wyrosłam"  ;D
« Ostatnia zmiana: 12 Październik 2014, 22:04:40 by ewa61 »

Tulia

• Totalna maniaczka decu
  • Zakręcona, zakręcona..........
« Odpowiedź #12 dnia: 13 Październik 2014, 08:32:56 »

Koleżanki już udzieliły rad, więc nie będę się powtarzać  ;) próbuj, maluj smaruj, przyklejaj i baw się dobrze  :) a kraczek, cóż jednym zauroczenie mija po chwili, innym zostaje na dłużej  ::) popróbujesz i sama stwierdzisz, czy wpisuje się w Twoją estetykę, czy to tylko eksperyment  :)
Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam Tulia

http://picasaweb.google.com/111672477087722458631

Marzena

• Moderator
  • Totalna maniaczka decu
  • Poznań
« Odpowiedź #13 dnia: 13 Październik 2014, 09:41:30 »

Chyba każdy kto zaczyna przygodę z deku zaczyna od kraczka  ;D Z czasem dochodzi się do wniosku, że to jednak nie to. Chociaż są przedmioty, którym kraczek pasuje np.pisanki.
Na zielonym pudełku kraczek nie jest potrzebny ale nie wygląda to źle. Jak dla mnie bardziej kolor środka jest hm.. za bardzo rzucający się w oczy  ;)
Marzena
Mój blog: www.deco-wena.blogspot.com/
Zapraszam też  na bloga Nasz serwetkowy świat www.serwetki-decoupage24.blogspot.com/
gdzie jestem częścią DT :-)

sarna73

• Zapoznana
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Październik 2014, 10:14:31 »

Zdecydowanie bez kraczka, a teraz papierek ścierny w dłoń i szlifowanie. Ładna skarbonka z konikiem, szkoda że konik taki złamany.

chyba nie podniosę się po tej fali krytyki ;)

a na serio - prawie wszystko się zgadza, nie bardzo tylko rozumiem uwagę o koniku że jest złamany - bardzo długo starałam się go wkomponować w skarbonkę i wydaje mi się że jego ustawienie jest jak najbardziej ok,

Crack to nie jest zdecydowanie moja bajka, aczkolwiek akurat na skarbonce podoba mi się, wyszedł drobny i nie przesadzony. I moim zdaniem pasuje.
Na segregatorze poleciałam z rozpędu, może bardziej nawet dlatego że chciałam zobaczyć jak mi wyjdzie taka duża powierzchnia. I dla mnie jest dobrze.
Segregator z założenia stoi na regale między książkami, nie jest i nie będzie "wolnostojący" dlatego boki ma bez dekoracji. Tulipan podoba mi się tam gdzie jest, bo lubię wszelką asymetrię, kwadraciki - może niezbyt trafione, są z tej samej serwetki co tulipan i może dlatego wydawało mi się że będzie to jakoś wyglądało. Na razie segregator stoi tulipanem do pokoju, nie będę się nim już zajmować.
Najgorsze jest zielone pudełko, zdecydowanie było lepiej bez cracka. Wnętrze nie jest takie jadowite, tylko na zdjęciu jest takie jaskrawe, to jest ta sama farbka która jest podkładem w skarbonce i segregatorze.
Najlepiej pracowało mi się na bransoletce i waham się czy to ona czy skarbonka jest moim numerem jeden :)
Teraz będę robić chustecznik. I prawdopodobnie jakieś zawieszki.

gochasz2

• Zakorzeniona
« Odpowiedź #15 dnia: 27 Październik 2014, 11:22:37 »

no cóż ja do prac przyczepić się nie mogę ładne staranne wykonanie ładnie rozmieszczone motywy no tylo ze nic tam sie nie dzieje i prace są takie troszkę monotonne i nudne ,ale to jest tylko i wyłączne moje odczucie więc nie bierz sobie tego do serca bo potencjał to ty na pewno w sobie masz
« Ostatnia zmiana: 27 Październik 2014, 11:24:36 by gochasz2 »
"...wczoraj nie zmienisz, jutra nie znasz, najważniejszy jest dzień dzisiejszy..."

sarna73

• Zapoznana
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: 27 Październik 2014, 11:54:17 »

no cóż ja do prac przyczepić się nie mogę ładne staranne wykonanie ładnie rozmieszczone motywy no tylo ze nic tam sie nie dzieje i prace są takie troszkę monotonne i nudne ,ale to jest tylko i wyłączne moje odczucie więc nie bierz sobie tego do serca bo potencjał to ty na pewno w sobie masz

bardzo ci dziękuję za te słowa, nawet nie wiesz jak wiele dla mnie znaczą. Wiem że decoupage to trochę coś innego, ale ja lubię własnie czyste, proste rzeczy, wzory. Może z czasem ich charakter sie zmieni, ale na razie na pewno będą wszystkie w tym stylu.
pozdrawiam cię serdecznie

teska

• Zasiedziała
« Odpowiedź #17 dnia: 27 Październik 2014, 17:39:01 »

Zgadzam się z poprzedniczkami....papier ścierny w dłoń...

ale prace fajne :D

sarna73

• Zapoznana
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: 12 Listopad 2014, 14:20:14 »

Kolejne moje prace, zakładka oraz bransoletka. Nie wiem czy w bransoletce zostawić biały środek, czy dać kolor z pasków?
Zakładka pomalowana lakierem matowym.

bziaczek

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #19 dnia: 12 Listopad 2014, 15:09:43 »

bardzo ładna zakładka :) zabiorę sobie :) bransoletka  z wybranym kolorem pasków byłaby ciekawsza, ale takie wykonanie też ładne :) 

Strony: 1 [2] 3 4 ... 6   Do góry

Strona wygenerowana w 0.199 sekund z 29 zapytaniami.