Forum Decoupage24

• 20 Wrzesień 2019, 02:04:04
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Zalogowani i czynnie uczestniczący w życiu F-m, po uzyskaniu odpowiedniej ilości postów, mają dostęp do Działów ogólnie niewidocznych takich jak - Sklepy, Nasze tajemnice czy Prośby o porady.

Reklama

Sklep Artistiko
EKO DECO
Woodouts
Bazarek-Deco
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do dołu

Autor Wątek: prace rodzynka  (Przeczytany 2468 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

misiarysia

• Totalna maniaczka decu
  • 18°35'E 54°25'N
    • MÓJ ALBUM
Odp: prace rodzynka
« Odpowiedź #40 dnia: 11 Luty 2015, 22:00:44 »

A co do kąśliwych uwag co do mojej ortografii jeszcze nie ma źle bo nie pisze ktury i hlep.
Ale piszesz "husteczka". I nie był to przypadek, bo widziałam ten błąd przynajmniej 2 razy.

Miałam tu nie zaglądać, bo nie lubię niedbalstwa, szczególnie gdy chodzi o słowo pisane, które przed wysłaniem w świat można dowolną ilość razy sprawdzić, ale prowokujesz mnie bardzo mocno, więc:
Czesto pisze na klawiaturach rosyjskich, chińskich i z USA na mackach i terminalach /blackberry. I nie zwracam na to uwagę  czy pisze poprawnie czy nie bo jest to po prostu nie możliwe. Bo nawet jak wypisuje polski znak to się nie pojawia.
Poprawne pisanie jest wyrazem szacunku dla czytelnika. Nie chodzi mi o polskie znaki, bo tych rzeczywiście czasem może nie być, ale o interpunkcję i ortografię. Skoro już jesteś świadomy, że te czerwone podkreślenia to błędy, cieszę się, że od teraz będziesz je poprawiał.

Z uwagi na to, że nie jest na forum ortograficznym a decoupage bede pomijał takie uwagi.
Żartujesz, prawda?

Zwrot ortonazii nie jest obrażliwy bo nie ma nic związanego z Nazizmem.
Nieee, no skądże? Wziął się ot tak, z czapki.

Nie życze sobie, aby mnie pouczać jak pisze co pisze i czy wiem czym jest i był nazizm bo tutaj akurat mam dużą wiedze.
To nie zachowuj się tak, jakbyś nie wiedział.

Już chyba wiem dla czego tak mało tutaj facetów ;P
Dlaczego?
"Pisać posty pełne błędów językowych i literówek, to jak podawać komuś piwo w zasyfionym kuflu i ewentualnie potem się tłumaczyć, że ma się straszny problem z myciem"
http://bizuteriasoutache.blogspot.com/

Kejti

• bardzo fajny...
  • Administrator
  • Totalna maniaczka decu
  • Lublin
    • 905229
« Odpowiedź #41 dnia: 11 Luty 2015, 22:54:17 »

Ja już napisałam do Ciebie jakiś czas temu przesyłając link tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta

Nie życze sobie, aby mnie pouczać jak pisze co pisze ...

Także jeśli nie życzysz sobie pouczania, to tylko zastosuj się do netykiety i powinno być ok 8)

Na forum nie zwracasz się do "programistów, techników, informatyków", a do kobiet, więc następnym razem zanim napiszesz coś w stylu "ortonazi" zastanów się dwa razy.

mała mi

• Decu maniaczka
  • Tylko robota i robota!
    • 28430330
« Odpowiedź #42 dnia: 12 Luty 2015, 08:16:45 »

Jestem młodym człowiekiem, patriotą i człowiekiem pracującym dla Polskiego Narodu od 10 lat.
A ja jestem Kobietą, starszą od Ciebie i pracującą dla Narodu dwa razy tyle co Ty i gdybyśmy się służbowo spotkali, to chętnie powiedziałabym Ci parę słów na temat ortografii, etyki, dobrych manier...
Nic nie jest skończone, dopóki się nie skończy - Miś Yogi

szymon

• Zapoznana
  • *
  • Memento Mori
    • 4393966
« Odpowiedź #43 dnia: 12 Luty 2015, 09:53:52 »

Ok. Przepraszam za wszystkie moje uwagi. Mam wiele innych problemów np. ze zdrowiem , niż tłumaczenie sie dlaczego jestem jaki jestem. Więc żeby nie zakłócac WASZEGO ładu i manier forum, po prostu nie bede pisał. Pozdrawiam

Kejti

• bardzo fajny...
  • Administrator
  • Totalna maniaczka decu
  • Lublin
    • 905229
« Odpowiedź #44 dnia: 12 Luty 2015, 10:20:59 »

A mówią, że to kobiety są "foszaste". Myślę, że Twoja strata. Zdrowia życzę i pozdrawiam.

wiesial

• Totalna maniaczka decu
    • 9116874
« Odpowiedź #45 dnia: 12 Luty 2015, 12:12:51 »

a może zamiast się obrażać po prostu trochę zastanowisz, dobre maniery i odrobina kultury nikomu nie zaszkodziły, forum istnieje od wielu lat i jest wiele osób, które w nim uczestniczą, niektóre od wielu lat, myślę, że jedną z przyczyn jest również to, że staramy się nie obrażać na siebie, nawet jeżeli uwagi pod naszym adresem wypowiadane są dla nas niezbyt miłe, to że dbamy o nasz język jest chyba bardzo pozytywne i o wiele przyjemniej się czyta posty pisane ładną polszczyzną z odpowiednimi znakami wszelkiego rodzaju
pozdrawiam i zapraszam na moją stronę:
www.wiesia.pl
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do góry

Strona wygenerowana w 0.193 sekund z 29 zapytaniami.