Forum Decoupage

• 24 Listopad 2017, 04:45:32
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Zalogowani i czynnie uczestniczący w życiu F-m,po uzyskaniu odpowiedniej ilości postów, mają dostęp do Działów ogólnie niewidocznych takich jak - Sklepy, Nasze tajemnice czy Prośby o porady.

Reklama

Stonogi.pl - decoupage, scrapbooking, quilling. Warsztaty w Poznaniu
EKO-DECO.pl
Sklep Sosenka Decoupage
Sklep Artistiko
Sosnodrew
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do dołu

Autor Wątek: Mariola - od początku  (Przeczytany 806 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mariola

• Zapoznana
  • *
Odp: Mariola - od początku
« Odpowiedź #50 dnia: 14 Październik 2017, 10:44:34 »

Marzena - nauczycielka cierpliwa jest niesłychanie, bo od pół roku ciągle ją zamęczam pytaniami :) I motywuje mnie niezmiennie. O kurcze, może powinnam jej kwiaty wysłać na Dzień Nauczyciela?  ::)
Ewa - krzywdę lakierniczą sobie zrobiłam, bo przyszła wyczekiwana Bona i natychmiast polakierowałam nią pudełka, w celu uzyskania niespotykanego lustra. W efekcie, po położeniu Bony na Pentart, lakiery się zgryzły i powstały eleganckie gluty. I mam swoje lustro. I nauczkę, że nie miesza się lakierów.
Dzisiaj chciałam pokazać malutkie pudełeczko, z woskami i ramką. Chlapać je? Więcej wosków?
Pytanie techniczne do Marzeny - czy jak zrobię nowe zdjęcia umieszczonego już pudełka, to mam te zdjęcia podmienić w  starym poście?

Marzena

• Moderator
  • Totalna maniaczka decu
  • Poznań
« Odpowiedź #51 dnia: 14 Październik 2017, 13:24:31 »

No nauczycielce to kawka się należy  ;)
Z lakierami niestety tak bywa nieraz, że się nie polubią, choć regułą to nie jest. Nigdy jeszcze na przykłąd nie pogryzł mi się syntilor soft touch z żadnym.
Jeśli masz fajniejsze zdjęcia to najlepiej podmień w poście ale napisz w nowym, że podmieniłaś, żebyśmy mogły wrócić bo tak nie będziemy wiedziały.
To pudełko wydaje się piękne ale niestety boczków nie widać  :-[
Marzena
Mój blog: www.deco-wena.blogspot.com/
Zapraszam też  na bloga Nasz serwetkowy świat www.serwetki-decoupage24.blogspot.com/
gdzie jestem częścią DT :-)

marcik

• Totalna maniaczka decu

• 18162897
    • serwetki do wymiany
« Odpowiedź #52 dnia: 16 Październik 2017, 08:43:36 »

Pudełeczko z motywem lawendy prześliczne jest :)
To z dziewczynką za blade, ja bym je oczywiście jakąś patyną pociapała  :P też nie widzę dołu, za bardzo jest rozświetlony.

Kejti

• bardzo fajny...
  • Administrator
  • Totalna maniaczka decu
  • Lublin

• 905229
« Odpowiedź #53 dnia: 16 Październik 2017, 14:15:13 »

No taki świeżak na forum, a już tyle stron ;)
Pierwsze pudełko dla koleżanki córki - świetny dół, fajnie spasowany z motywem, dzięki niebieskościom :)
Przerobiona skrzyneczka z pierwszej strony (pokazana jako druga) wg mnie zyskała na urodzie. Zrobiona odważnie i z rozmachem, mi czasem brakuje tego w moich pracach.
Motylkowe pudełko ma piękny dół i wielka szkoda, że już go nie ma :( Ciemna odsłona też ładna, zupełnie inna w odbiorze... ma moc...
Różany kufer... ślicznie wykończony narożnikami i tą tabliczką....
Pawie pióro... wiem, że ma piękny i zaskakujący dół, czego niestety zdjęcia nie są w stanie oddać, a szkoda.....
Pudełko z sercem, porywam! Bo piękne jest! Dół świetnie kolorystycznie dopasowany do tła z serwetki :o
Bombki koniecznie musisz "napoić" lakierem i nic im więcej nie trzeba do szczęścia :D
Psia szkatułka w takim zimowym klimacie, że taką zimę to ja proszę ;) Szkoda, że nie dołączyła do konkursowych prac. Ale... kolejne konkursy też będą :D
Lawendowe pudełko - świetny ten motyw jest! Ma moc, dół ładnie przetarty.
Mariola.... normalnie... zarzuciłaś nas niezłą ilością prac, jak na nowicjuszkę - kawał dobrej roboty! Chciałabym mieć takie początki  :angel:

mariola

• Zapoznana
  • *
« Odpowiedź #54 dnia: 16 Październik 2017, 21:13:18 »

Marcik, Marzena, Kejti - dziękuję za odwiedziny i budujące opinie. Kejti - bardzo mi miło było czytać Twój komentarz :) Staram się robić coraz lepsze prace, ale potykam się na różnych pułapkach technicznych, coś źle zrobię, coś niepotrzebnie zmieszam. Ale uczę się i mam nadzieję, że zapału wystarczy mi jeszcze na długo. Tyle jeszcze różnych rzeczy przede mną - szablony, stemple, wyciski, transfery i sama nie wiem co jeszcze - oby mi tylko czasu starczyło.
Marcik - pudełko jest przetarte woskami w kilku kolorach, więc patyna nie bardzo chyba się nada. Może ciemniejsze woski?

Iwonka

• Totalna maniaczka decu
  • Do biura matrymonialnego :)
« Odpowiedź #55 dnia: 27 Październik 2017, 19:36:00 »

Łomatko, ale ty płodna  :ciasteczko:  jesteś.
W zasadzie nie kocham się w motywie lawendy, ale ten jest wyjątkowo piękny i świetnie użyty. Drugie pudełeczko też takie... ziołowe.
Pudełko z Mistery Girl jest takie jak ona: tajemnicze i delikatne jak mgła w księżycowej poświacie.
Nie śpiesz się tak z nowymi technikami, gdyż ponieważ robisz niesamowite postępy  brawo. Warto sobie techniki na spokojnie utrwalić.
Aaa, kiedyś prawie wszystkie dziecięce prace ozdabiałam "fastrygą" :).
« Ostatnia zmiana: 27 Październik 2017, 19:39:13 wysłana przez Iwonka »
Teksty rymowane na zamówienie: śluby, rocznice, narodziny.
Lepiej decou-hobby się zajmować, niż przed tivi leniuchować.

mariola

• Zapoznana
  • *
« Odpowiedź #56 dnia: 27 Październik 2017, 22:17:24 »

Iwonka dziękuję za tak miły komentarz. Jakoś zapał mi osłabł po bojach z lakierem :) Przede mną wyzwanie w postaci bombek, trzeba się z wolna zabierać, bo duuużo muszę zrobić a czasu już niewiele.

whisky1972

• Totalna maniaczka decu
  • :))) Pszczyna
« Odpowiedź #57 dnia: 28 Październik 2017, 15:10:44 »

Piękne pudełka,no patrzę i patrzę
Lawendowe bardzo mi się podoba...idę jeszcze się pogapić  :o :o

lena77

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #58 dnia: 29 Październik 2017, 12:15:41 »

mariolu!
Bardzo udany debiut na forum! :) Zapowiada się interesujący wątek z pracami.
PRZYDASIOWY BAZAREK - zajrzyj, może coś Cię zainteresuje:
http://decoupage24.pl/forum/index.php?topic=4545.60
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do góry

Strona wygenerowana w 0.106 sekund z 25 zapytaniami.