Forum Decoupage

• 18 Październik 2017, 22:29:33
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Witamy na forum decoupage24, masz sklep - po 50 postach na F-m zareklamuj go. Mile widziane wszelkie posty, podziel się swoją wiedzą, zaprezentuj swoje prace lub oceń dzieła innych - zapraszamy :)

Reklama

Stonogi.pl - decoupage, scrapbooking, quilling. Warsztaty w Poznaniu
EKO-DECO.pl
Sklep Sosenka Decoupage
Sklep Artistiko
Sosnodrew

Autor Wątek: Kamci tworzenie, czasem wychodzą twory, a czasem potwory :  (Przeczytany 594 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Marzena

• Moderator
  • Totalna maniaczka decu
  • Poznań
Odp: Kamci tworzenie, czasem wychodzą twory, a czasem potwory :
« Odpowiedź #20 dnia: 07 Październik 2017, 20:12:26 »

Mi się szablon podoba tak jak jest.
Ale też pomyślałam o tych różach, ze szkoda, że takie ucięte. Pewnie chciałaś po całości. Ale w takim przypadku wydarłabym te kawałki z lewej strony i wtopiłabym brzeg żeby nie było takich uciętych kawałków.
No i uprasza się o większe zdjęcia  :-*
(spróbuj też pokombinować z obróbką zdjęć. Jest taki fajny darmowy program Photo Scape)
Marzena
Mój blog: www.deco-wena.blogspot.com/
Zapraszam też  na bloga Nasz serwetkowy świat www.serwetki-decoupage24.blogspot.com/
gdzie jestem częścią DT :-)

kamcia412

• Nowalijka
« Odpowiedź #21 dnia: 08 Październik 2017, 07:57:06 »

dziewczyny, dzięki za cenne uwagi. Jak teraz patrzę, to faktycznie mogłam inaczej nakleić serwetkę. serwetka klejona na żelazko, więc musiałam po całości. Ale mimo wszystko mogłam spróbować inaczej rozmieścić kwiaty. Cóż przepadło,bo szkatułka już wyleciała w świat. Dosłownie "wyleciała" do Belgi. Mam nadzieję tylko, że obdarowanej się spodoba. To prezent dla mojej szefowej, która nas opuszcza. W środku jest dedykacja. Za zdjęcia przepraszam. Zrobiłam na szybko  mojej dość ciemnej sypialni. Nie miałam czasu na sesję na dworze. Co do rozmiaru zdjęć, to link wybieram z możliwością otworzenia zdjęcia w pełnym rozmiarze po kliknięci w zdjęcie. Dziewczyny otwierają się wam większe zdjęcia po kliknięciu?

ewa61

• Totalna maniaczka decu
  • Konstancin
« Odpowiedź #22 dnia: 09 Październik 2017, 21:22:56 »

Nie wszystkie się otwierają. Dopiero różana, z konikiem i ta ostatnia fotka, ciemna herbaciarka się nie otwiera. Dobry pomysł, lepiej widać szczegóły. Tylko postaraj się robić zdjęcia na innych tłach, żeby praca była dobrze widoczna, by nie zlewała się z tłem  :) a zobaczysz ją inną zupełnie  :D

marcik

• Totalna maniaczka decu

• 18162897
    • serwetki do wymiany
« Odpowiedź #23 dnia: 11 Październik 2017, 08:34:54 »

Zdjęcia niestety nie otwierają się.
Coś tam jednak widać ;) najbardziej podobają mi się dzieciowe skrzyneczki. Choć na pierwszy rzut oka za dużo się dzieje-paski i tekturka (czy sklejka z imieniem) plus serduszko/konik na wieczku... ale akurat te dwa pudełeczka są najfajniejsze. Ostatnie z różami bardzo fajnie wyszło. Tylko tak jak dziewczyny wspomniały, gdyby te róże nie były ucięte, odbiór byłby zdecydowanie lepszy. Szablon super :)

ewa61

• Totalna maniaczka decu
  • Konstancin
« Odpowiedź #24 dnia: 13 Październik 2017, 21:57:20 »

No i nie napisałam, że podoba mi się różany kufer  :D koronkę jednak bym usunęła z niego  :) róże same się obronią  :D

Kejti

• bardzo fajny...
  • Administrator
  • Totalna maniaczka decu
  • Lublin

• 905229
« Odpowiedź #25 dnia: 16 Październik 2017, 14:02:22 »

Co do motywu już wiesz... Ale praca taka staranna, dół w stonowanej kolorystyce, pasujący do motywu i ten ładny szablon, całość stanowi naprawdę ładną i spójną całość :)

Strona wygenerowana w 0.191 sekund z 25 zapytaniami.