Forum Decoupage

• 18 Październik 2017, 22:31:23
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Witamy na forum decoupage24, masz sklep - po 50 postach na F-m zareklamuj go. Mile widziane wszelkie posty, podziel się swoją wiedzą, zaprezentuj swoje prace lub oceń dzieła innych - zapraszamy :)

Reklama

Stonogi.pl - decoupage, scrapbooking, quilling. Warsztaty w Poznaniu
EKO-DECO.pl
Sklep Sosenka Decoupage
Sklep Artistiko
Sosnodrew
Strony: [1] 2 3 ... 6   Do dołu

Autor Wątek: Mariola - od początku  (Przeczytany 568 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mariola

• Zapoznana
  • *
Mariola - od początku
« dnia: 04 Październik 2017, 15:06:50 »

Witajcie
Przedstawiłam się w Witalniku, a zabierałam się do tego od kilku miesięcy :) Teraz pójdę za ciosem i pokażę, co tam natworzyłam przez te pół roku mojej przygody z decu. Nie wiem czy zaczynać od początku, czy od końca :) Na początku były bombki na bazarek charytatywny, bombki poszły do litościwych ludzi, zostały kiepskie zdjęcia. I na tym moja przygoda z decu by się zakończyła, gdyby nie prace pewnej osoby, które tak mnie zachwyciły, że pomyślałam, że ja też tak chcę. I tak próbuję od pół roku.
Na początek może skrzyneczka dla koleżanki mojej córki, a w moim dorobku chyba czwarta lub piąta praca. A potem pokażę Wam prace drugą i trzecią, po których zostały tylko zdjęcia.
Niestety nie mam lepszych zdjęć.

mariola

• Zapoznana
  • *
Odp: Mariola - od początku
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Październik 2017, 15:24:43 »

To pudełko zrobiłam jako pierwsze chyba. Nakleiłam wzór i ....bez pomysłu, co dalej. Stało ze dwa miesiące i mnie drażniło. To któregoś wieczora wzięłam wszystko, co miałam pod ręką i przemodelowałam cały kuferek.
Dałam serwetkę ryżową, farby, szablon, patyny - poszłam po całości :)
« Ostatnia zmiana: 04 Październik 2017, 20:10:44 wysłana przez mariola »

mariola

• Zapoznana
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Październik 2017, 15:29:20 »

Czas na pudełko trzecie, którego też już nie ma. Tak je poprawiałam, aż popsułam na amen. Musiałam wszystko zedrzeć i robić od nowa. Było jasne, jest ciemne.

mariola

• Zapoznana
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Październik 2017, 15:35:10 »

Pudełko z zegarem, dopiero jak lakierowałam zobaczyłam, że w rogu znak firmowy :) Zakryłam trybikami-drewienkami, ale nie mam zdjęcia. Wczesne początki.

mariola

• Zapoznana
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Październik 2017, 17:01:13 »

Kilka prac, nie bardzo pamiętam w jakiej kolejności robiłam, ale to chyba nie ma większego znaczenia. Często robię na raz parę rzeczy, bo jak już przetrę dół i nakleję serwetkę, to mnie korci, żeby zaczynać coś nowego. Wrzucę zdjęcia w przypadkowej kolejności robienia.

mała mi

• Moderator
  • Decu maniaczka
  • Tylko robota i robota!

• 28430330
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Październik 2017, 18:07:54 »

Bardzo ładne prace. Nie bądź dla siebie taka krytyczna.  ;) Im więcej będziesz działać, tym będzie lepiej. Co nie znaczy, że teraz nie jest... Mi się wszystkie podobają. No może bym na dwóch ostatnich bardziej "rozciągnęła" cieniowanie. ;) Pierwsze skojarzenie po obejrzeniu - takie "moje" pudełka. 8)
Nic nie jest skończone, dopóki się nie skończy - Miś Yogi

mariola

• Zapoznana
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Październik 2017, 18:37:27 »

Mała Mi - dziękuję za miłe słowa. I budujące. Te dwa ostatnie pudełka są z papierem ryżowym i cieniowanie nabyłam jakby w cenie papieru. :) Na szczęście albo niestety. Kiepskie mam warunki do robienia zdjęć, bo ciemno u mnie w domu okrutnie. Jak w piwnicznej izbie. Wielkie drzewa za oknem mają swoje plusy i minusy. Ciemno tak, że nie raz wyleciałam z domu w pochlapanej bluzce, bo w lustrze nic a nic nie było widać. No i zdjęcia przyzwoite ciężko zrobić. To ciemne pudełeczko jest jaśniejsze w rzeczywistości.

kjempka

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Październik 2017, 19:07:44 »

Prace super. Najbardziej mi się podoba to z motylkiem. Ja też zaczynałam od bombek i miłość do decu mi została. Moje początki jednak nie miały takich efektownych prac. Brawo!!

Zapomniałam dodać ze to motylkowe pudełko zabieram wirtualnie  ;D

mariola

• Zapoznana
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Październik 2017, 19:10:44 »

dziękuję kjempka :) Motylek zmienił wcześniejsze pudełko nie do poznania. I odrobina czarnej farby :)

mariola

• Zapoznana
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Październik 2017, 19:14:34 »

Kolejne pudełeczko w róże -  papier ryżowy, bejca i wosk, dużo wosku. Jak widać jestem miłośniczką narożników i najchętniej dawałabym je wszędzie.
Spróbuję zrobić lepsze zdjęcia, to dołożę.
« Ostatnia zmiana: 05 Październik 2017, 08:07:50 wysłana przez mariola »
Strony: [1] 2 3 ... 6   Do góry

Strona wygenerowana w 0.109 sekund z 24 zapytaniami.