Forum Decoupage24

• 17 Wrzesień 2019, 05:20:49
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Witamy na forum decoupage24, masz sklep - po 50 postach na F-m zareklamuj go. Mile widziane wszelkie posty, podziel się swoją wiedzą, zaprezentuj swoje prace lub oceń dzieła innych - zapraszamy :)

Reklama

Sklep Artistiko
EKO DECO
Woodouts
Bazarek-Deco
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 203   Do dołu

Autor Wątek: decu alinaalina  (Przeczytany 104161 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

alinaalina

• Totalna maniaczka decu
    • 5025620
Odp: decu alinaalina
« Odpowiedź #20 dnia: 04 Styczeń 2008, 21:54:54 »

Dzięki Joasiu ! W internecie widziałam takie cudowne butelki , obecnie pracuję nad ramką na zdjęcia( zostało mi do położenia kilka warst lakieru) i szktułką kwiatkiem. butelkę mam już przygotowaną ale nie mam pomysłu .Myślę że powinnam nauczyć się cieniować (to dla mnie ciemna magia) teorię niby znakm ale nie mam odwagi spróbować bo szkoda mi zniszczyć prac. Miałam też dwa słoiki , ale nie zdążyłam zrobić zdjęć a oddałam je mamie . ;)

Marcia

• Totalna maniaczka decu
  • Łódź
    • 768548
    • moja galeria
« Odpowiedź #21 dnia: 04 Styczeń 2008, 22:00:37 »

kolejne prace również bardzo ładne, a na zdjęciu żadnych niedociągnięć na butli nie widać :)
deseczka najbardziej mi się podoba brawo
"Zycie bez namiętności jest nic nie warte."
Moja Galeria
Mój Blog

alinaalina

• Totalna maniaczka decu
    • 5025620
« Odpowiedź #22 dnia: 04 Styczeń 2008, 22:03:05 »

dzięki Marcia, moja pierwsza znajoma z forum, ale chyba za mocno chwlisz moje prace  ;)ja traktuję je jeszcze z przymrużeniem oka

zizi74

• Decu maniaczka
  • zizi74
    • 9992248
« Odpowiedź #23 dnia: 04 Styczeń 2008, 22:06:32 »

Bardzo udane prace a mnie podoba się najbardziej butelka  :hopsa: :emot58:

Iw_78

• Gość
« Odpowiedź #24 dnia: 04 Styczeń 2008, 22:18:06 »

Alinko ja nie wiem co Ty chcesz od butelki???? Fakt, że wiedząc o czymś co jest a nie powinno trudno nam spojrzeć "obiektywnie". Mnie np nie przekonuje taca, a to dlatego, że tam wydaje mi się, ze dopiero sa widoczne smugi od pędzla. Mnie osobiście nie wszędzie się one podobają. Sama nie umiem pracowac pędzlem i wole stanowczo tapować gąbeczką. Ale też nie ma co "marudzić" tylko działać i zdobywac praktykę. Nie zrażać się i tworzyć.. tworzyć... tworzyć... :D

Marcia

• Totalna maniaczka decu
  • Łódź
    • 768548
    • moja galeria
« Odpowiedź #25 dnia: 04 Styczeń 2008, 22:21:57 »

ale chyba za mocno chwlisz moje prace  ;)ja traktuję je jeszcze z przymrużeniem oka

jak mi się coś podoba to chwalę, a jak mi nie leży to albo mówię szczerze, że coś mi nie pasuje, albo siedzę cicho :)
mnie też się moje prace do końca nigdy nie podobają i właściwie nigdy ich nikomu za bardzo nie pokazywałam, dopiero tutaj się odważyłam i dostałam takiego powera, żeby robić to dalej i próbować nowych rzeczy :)
"Zycie bez namiętności jest nic nie warte."
Moja Galeria
Mój Blog

Chimera

• Kobieta de(cu)molka
« Odpowiedź #26 dnia: 04 Styczeń 2008, 22:23:55 »

Bardzo ładne prace brawo

alinaalina

• Totalna maniaczka decu
    • 5025620
« Odpowiedź #27 dnia: 04 Styczeń 2008, 22:28:18 »

No faktycznie z tacy jestem jeszcze mniej zadowolona niż z butelki.Teraz już wiem gdzie zrobiłam błąd bałam się raz jeszcze ciągnąć farbą po craku , ą teraz przy robieniu kolejnej szkatułki znów było widać znaki pędzla , ale odważyłam się i jeszcze raz po kilku munutach pobiągnęłam farbą , crak spękał na nowo a ślady pędzla są znikome , po prostu cały czas się uczę i jak wspomniałam wcześniej nigdzie nie widziałam ecou "na żywo" co przeczytałam i podpatrzyłam w internecie to przeniosłam na moje prace

Iw_78

• Gość
« Odpowiedź #28 dnia: 04 Styczeń 2008, 22:38:49 »

Z tym poprawianiem farby na ckraku tez trzeba uważać ;) Najważniejsze jest wyczucie materiałów którymi się pracuje. Jak widać jestes na dobrej drodze by bez problemów działać pędzlem, a ja nadal wolę gąbeczkę ;)
Każda z nas ma jakies "ale" do swoich prac. Za dużo wiemy ;) Ja np robiłam na zamówienie ogromny kufer, który kosztował duże pieniażki i na koniec miałam go dość, chciałam robić od nowa, totalnie mi się nie podobał. Ale właścicielka jest zadowolona i nie chce nic w nim zmieniac.
Zatem co nam się nie podoba wcale nie oznacza, że komuś innemu też :) Są gusta i guściki ;)

MAŁaGOSIA

• Totalna maniaczka decu
  • WARSZAWA
    • 4748117
« Odpowiedź #29 dnia: 05 Styczeń 2008, 08:46:22 »

I jeszcze na tej szkatułce to nie są purczelki z farby tylko zgubiła mnie moja szybkość - zapomniałam wyciągnąć gwoździków bo na oryginalnej szkatułce był taki metalowy ażur przytwierdzony gwoździkami
zwracam honor
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 203   Do góry

Strona wygenerowana w 0.213 sekund z 29 zapytaniami.