Forum Decoupage24

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Bierz udział w dyskusji, jeśli podoba Ci się praca którą oglądałaś, skomentuj ją, na pewno doda to wiary w siebie osobie która ją stworzyła.

Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15   Do dołu

Autor Wątek: DECOUPAGE-radość tworzenia  (Przeczytany 30138 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bajka

• Totalna maniaczka decu
Odp: DECOUPAGE-radość tworzenia
« Odpowiedź #100 dnia: 28 Listopada 2009, 20:42:57 »

napisałam ten post powyżej trochę prowokacyjnie, myślalam,że skłoni on nasze forumki do wypowiedzi na ten temat , ale jak widać nie bardzo mi się to udało ! ale jużtyle pisałyśmy o ocenianiu prac na forum, że może już wszystko zostało powiedziane.  :P
decou to taka dziedzina , w której prac nie da się zważyć, zmierzyć , zawsze oceny będą subiektywne. I dobrze ! bo każda z nas ma inny gust, każdej podoba się co innego. Nasze prace są bardzo różnorodne i nie mogą podobać się wszystkim . Ważne jest ,że to co robimy spawia nam przyjemność i pozwala trochę zapomnieć o kłopotach dnia codziennego.  ;D

carmen

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #101 dnia: 28 Listopada 2009, 21:01:33 »

Bajko-czytałam tego prowokacyjnego posta z duszą na ramieniu-szybko przebiegły mi myśli  i doszłam do wniosku,że moje prace muszą być krytykowane na f-m. :laugh: Jak wiesz,lubię robić obrazki -i co z tego że:
drewienko+podkład+klej+motyw+okucia (bez okuć) lakier-przecież też się napracowałam.
Jak złapie fajną ćwiartkę serwetki- lub połówkę,to jak nic-robię obrazek-mam właśnie na tapecie takie  :smiech: i co że nie ma na nich nic więcej?na innych pracach będzie co innego-dowolnie jak mi się zamarzy-crak,cienie,może konturówka albo stencil.
Czasem jedno do drugiego nie pasuje i raczej psuje efekt przeładowaniem.
Moim zdaniem praca którą robię,ma podobać się przede wszystkim mnie,a potem innym.Nawet zlecenie klienta  oprócz wymagań jakie stawia, jest moim wytworem,i musi mi się podobać-czasem trzeba odejść od założenia klienta i przekonać że tak nie może być(bo mnie się tak nie podoba)
Temat wywołany,może jeszcze ktoś dołączy.  ;-)
carmen

ewka

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #102 dnia: 28 Listopada 2009, 21:39:25 »

Przekonałam się , że klienci nie patrzą na naszą pracę pod kontem "napracowania"się tylko na: motyw - ładny okucia - koniecznie !

Natomiast na forum praca typu drewienko+podkład+klej+motyw+okucia powinna być totalnie skrytykowana!!!! bo jaki jest tu nasz wkład pracy??  gdzie pomysł ?
Co o tym myślicie???

Bajko sądzę że większość klientów kupując nie  patrzy na wkład naszej pracy! tylko czy ładne i za ile,a ostatnio  pani kupujac szkatułkę porównywała nawet wielkość (różnica mała)

zgadzam się z Twoim podejściem do oceny prac,
czasem ładniejszy motyw na średniej jakości pracy bierze górę nad pracą staranną i pomysłową

tak przy okazji wspomnę że kiedyś w kilku miejscach czytałam na jakie potrzeby powstało decoupage
uważam że wiele pokazywanych przez nas prac (często bardzo ładnych) nijak ma się do tej regułki,
"Nie każdy kto stracił wiarę w raj zaczyna wierzyć w piekło"

carmen

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #103 dnia: 28 Listopada 2009, 22:42:24 »

tak przy okazji wspomnę że kiedyś w kilku miejscach czytałam na jakie potrzeby powstało decoupage
uważam że wiele pokazywanych przez nas prac (często bardzo ładnych) nijak ma się do tej regułki,
Ewka-a zapomniałaś że są wyjątki od reguły  ???  :laugh:
carmen

ewka

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #104 dnia: 28 Listopada 2009, 23:07:16 »

nie,nie zapomniałam ale w tym temacie to właśnie wyjątki stanowią regułę  :D

nanka

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #105 dnia: 28 Listopada 2009, 23:08:22 »

przeczytałam wcześniej "prowokacyjnego"  ;) posta Bajki, ale nie specjalnie się przejęłam i w całości podzielam wypowiedź Carmen....może mi łatwiej, bo nie dbam o klienta, robię dla siebie, dla przyjaciół, dla własnej przyjemności...a jak mi się takowy przytrafi  to się zobaczy :D

ewka

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #106 dnia: 01 Grudnia 2009, 21:41:26 »

...jeszcze o klientach
dzisiaj dziewczyna  (uzdolniona plastycznie) oglądając  cieniowaną  patyną szkatułkę i małą butelkę z maczkami stwierdziła że są brudne!!
nie wiem czy się śmiać czy płakać-zła byłam

nanka ja podobnie jak i Ty zgadzam się z Carmen bo każda robiła,robi albo jeszcze zrobi takie prace
ja również "robię dla siebie, dla przyjaciół, dla własnej przyjemności"ale post prowokujący Bajki trochę inaczej odebrałam tzn.
oczywiście że początkujące dziewczyny pokażą w/w pracki ale te które dłużej decu-ją chyba się rozwijają...,zakładam że te dziewczyny opanowały już podstawy do perfekcji
pewnie chodziło o to że my ciagle zachwycamy się tym samym  :-\

carmen

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #107 dnia: 01 Grudnia 2009, 21:50:38 »

...jeszcze o klientach
dzisiaj dziewczyna  (uzdolniona plastycznie) oglądając  cieniowaną  patyną szkatułkę i małą butelkę z maczkami stwierdziła że są brudne!!
nie wiem czy się śmiać czy płakać-zła byłam

:rotfl_: a to dobre  :jupi: Ewka-trzeba było się śmiać i to głośno  :smiech:
carmen

bajka

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #108 dnia: 02 Grudnia 2009, 20:41:31 »

Ewka a to się ubawilam !!!
 :rotfl_: :rotfl_: :rotfl_: :rotfl_:
Ewka , a chodzi mi cały czas o to ,żeby nie pisać cały czas ładne, piękne itd , tylko napisać  np."wg mnie krak wyszedł źle , te cienie zupełnie tu nie pasują , zła kolorystyka "itd itp , bo chyba za bardzo sobie ostatnio słodzimy . Ja też słodzę , więc niepotrzebnie się czepiam !! ;D

carmen

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #109 dnia: 02 Grudnia 2009, 20:56:20 »

moje tworki się lakierują i na pewno nie będzie powodów do słodzenia.  :laugh: miło się czyta pochwały prawda?  ##
carmen
Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15   Do góry

Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 25 zapytaniami.